Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BEST TH FANS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
carmenitza
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 48 ani
Best TH fans / Arhiva fan-ficuri / dragostea invinge ura Moderat de "y"-LoveyKins!._o^14^, **CrAzzY~gRL**, =Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
eu cu baby-monyk ne-am hotarat sa scriem impreuna un fan-fic.....sper sa va plak
personajele principale:
Renne-o fata ff frumoasa de 16 ani,sensibila,rebela,incapatanata,obisnuita sa ceara si sa primeask

Ariana-o fata de 16 ani,fff rebela,incapatanata,cu un caracter fff dur

Pedro-tatal fetelor,un om de afaceri ff important,detine un lant de hoteluri in toata europa si se ocupa si de unele trupe de musik

Bill-cunoscutul solist from th

Tom-fratele geamna al lui bill,chitaristul formatiei


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
ce vroiam eu sa va zic fetelor..mie imi place mult sa ask musik cat timp citesc ficuri asa k intrati aici si cat timp cititi ask si musik sper sa va plak

%20ninja
si acum prima parte:
-Ariana dak tata afla k am luat masina de la sediu ne omoara!avem 16 ani,nu avem voie sa conducem!dak ne prinde politia alea sntem!
-Renne ce e cu u?vrei sa castigam pariul da sau nu?eu stiu ff bn sa conduc,nu am probleme la volan si cu politia stai u linistita ...cursa va fi in afara orasului.
-e fff periculos!dak facem accident???nu treb sa ii iei in seama p prostii aia...crezi k pariul asta rezolva ceva?ei o sa se tina in continuare de noi....nu cred k pariul asta are vreun rost.....
-ba are rost!!!renne tu nu intelegi?dak castigam pariul ne lasa in pace!dak nu castigam ...stii u ce o sa se int....!asa k ...riscam!!!si cu asta am incheiat discutia!!!
-ariana....
-am incheiat discutia!!!!!!!!!!!
-bn...bn...
-ai luat cheile?
-da....
-bn ...atunci.....SA INCEAPA DISTRACTIA!!!!!!!!!
-da..ce mai distractie......
-nu imi strik cheful!!!!!!!
-k...k....
IN MASINA
-ariana mergi mai incet!
-taci!
-ariana!!!!!!!!!
DUPA 2 ORE
-am castigat ..ai vazut???ne-au lasat in pace!gata..am scapat de ei...
-da..dar..si fu intrerupta de tatal lor care intra in camera.
-tata!!
-da!
-cf?
-bn..am venit sa va dau o veste...
-ce veste??
-ne mutam!
-CE??????NU!!!!!!!DC???????
-mi s-a oferit sa ma ocup de o formatie din germania...au un talent extraordinar si merita sa investesc in ei.......asa k faceti-va bagajele....sapt viitoare plecam...
-dar tata ..nu vrem ..ce o sa facem acolo..nu avem prieteni...aici e locul nostru....
-numai aici in franta se gasesc prieteni???prieteni va faceti si acolo!!stati fara griji..o sa fie mai bn...si ce ti facut azi??
-aaa....pai ..nik deosebit....
-bn va las in pace...ma duc in birou..am ceva de rezolvat...
-bye!
-nu vreau sa plec nikieri!!u iti dai seama??
-poate o sa fie mai bn....
-renne u ce ai facut cu parfumul???te-ai dat cu el sau l-ai baut????
-hai mey...
-gata ..m-am plictisit..ma duc in camera mea...nb!
-nb!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
sper sa va placa

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
yuly_4bill
[Tru3]*[fan]

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 118
contuuuuuuuuuuuuuu

k dak nup ..ma supar .....

hai k e mijto pan' aqm .....


_______________________________________
C3l kr3 nu a iubit niciodata ins3amna k nu a trait niciodata .......


pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
uite meldoia :

%20ninja si acum vine si partea a doua :     Saptamana trecu foarte repede pt fete si ziua plecari se apropia.
    Renne intra in camera Arianei.
R:        - Ti-ai terminat bagajul?
A:        - Ce? Nici nu am l-am inceput si nici nu o voi face. Yo nu plec nicaieri.
R:        - Haide ma, va fi super! Gandeste-te si u putin, hotel de 5 stele, oras nou, lume noua, magazine noi…
A:        - Imi place casa asta, imi place orasul, lumea chiar si magazinele.
R:        - Nu mai fi asa incapatanata si fa-ti bagajele!!
    Dupa ce ii arunca o privire f urata sorei ei, Ariana se apuca de bagaje.
R:        - App, nu pt asta am venit.
A:        - Dar pt ce?
R:        - Stii cumva cum arata baietzii din trupa aceea?
    Ariana incepu sa rada.
A:        - Tu crezi ca o sa ai pe cine agata?
R:        - Ha, ha, ha, am intrebat doar cum arata!
A:        - Pai mi-a zis tata ceva despre ei, dar nu sunt genul nostru.
R:        - Vorbeste in numele tau!
A:        - De cand iti plac tie rockeri drogati, machiati strident si toate alea?
R:        - Cam asa arata?
A:        - Nop…dar trupa este rock nu?
R:        - Mda, dar asta nu inseamna ca ei trebuie sa arate cum i-ai descris tu.
A:        - In fine…
    A doua zi dimineata cei trei erau pe aeroportul din Paris.
A:        - Tata, chiar trebuie?
T:        - Haide Ariana, ai sa vezi ca o sa iti placa!
R:        - Parca ai fi un copil mic, nu te mai plange atat.
A:        - Ete na!
    Dupa un zbor de aproximativ 2 ore au ajuns in Germania, pe aeroportul din Berlin.
R:        - Am ajuns! Striga Renne bucuroasa.
A:        - Ura…exclama si Ariana plictisita.


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737



LA HOTEL
R:-e super aici....nui asa ariana??ariana??une s-a mai dus nebuna asta???ma lasa sa vb singura....
in timp ce renne o cauta disperata...ariana nu avea nici o grija....era in noua ei camera
A(in gandul ei):dap....ce super....am ajuns si aici...un loc necunoscut...fara prieteni....fara nik....
in acel timp intra renne in camera
R:unde ai fost mey..te-am cautat prin tot hotelul...m-ai lasat sa vb singura....
A:si ce vroiai??sa stau sa te ascult p u cum delirezi"vai ariana ce frumos e aici" bla..bla...bla...mie nu imi place aici si nu am de gand sa stau mult
R:nu ai de gand sa stai ??si unde o sa pleci???
A:nu o sa plec...pur si simplu o sa-l fac p tata sa ma trimita inapoi in franta...
R:no comment!!!ma duc in camera mea si te las sa visezi in continuare!bye
A:du-te in noua ta camera si arunca cu o perna dup renne...
IN ACELASI TIMP INTR-UN STUDIO DIN BERLIN BAIETII D LA TH DISCUTA cu manegerul lor
D:baieti..m-am gandit...k ar fi mai bn sa va mutati intr-un loc stabil ..si sa nu mai schimbati hotelurile k perechile de sosete...
B:loc stabil???sa ne mutam???dc???
D:pt imaginea voastra...e mai bn
T:eu nu snt de acord cu decizia asta...eu nu vreau sa ma mut!!!
D:eram sigur k nu o sa fiti de acord..dar e mai bn..asa k hotararea este luata ..maine dup concert sa va faceti bagajele...
B:si ma rog...unde o sa stam??
D:o sa stati intr-un hotel care s-a deschis de curand...e super ....multi tineri se cazeaza acolo....o sa va plak
T:pai dak snt fete frumoase p acolo...ar fi mai bn..dar tot nu snt de acord cu decizia asta...
D:gata....am incheiat discutia....maine va mutati si gata!!!
La hotel>>>>
R:        - Ma duc sa explorez magazinele, vii?
A:        - Ne...cred am duc sa-i cunosc pe aia...
R:        - Aaa, da mai nou iti plac "rockeri drogati si machiati strident"?
A:        - Vreau doar sa ii cunosc!
R:        - De ce imi e atat de cunoscuta discutia asta...in fine...yo am plecat. Pa!!
    Ariana se duse la tatal sau.
A:        - Tata, vreau si yo sa ii cunosc pe baietzi.
T:        - Sigur, sunt la camera 404.
A:        - K, merci!
    Fata se duse spre camera baietzilor. Batu la usa si deschise usor.
    In camera erau 5 baietzi. Unul o vazu si se apropia de ea.
X:        - Ooo lumea noua, ce faci papusa?
A:        - Ia mana de pe mine!
Y:        - Las-o Mike! Striga un baiat care statea intins pe bat.
    Baiatul se retrase.
D:        - Eu sunt Daniel. Tu??
A:        - Eu sunt Ariana.
D:        - Si cum ai intrat aici?
A:        - Da ce credeti ca sunteti o formatie chiar asa de faimoasa incat fanii doboara usa. Rase Ariana. Am intrat normal.
M:        - Hai, Deni, termina cu conversatia asta. Da-o afara ca are prea mult sictir pe ea.
A:        - Auzi tu, vezi mai frumos cu mine!!! Ca dak ii zic lu tata sa dus cu succesul vostru!
M:        - Vai, ne spune lu tati!!! Ce ne facem baietzi?
    Toti baietzii incepura sa rada.
A:        - Am plecat de aici. Nu stau la discutii cu prosti!
    Ariana iesi trantind usa in urma ei.
    Fata se intoarse in camera ei si incepu sa rasfoiasca niste reviste.
    Se innopta. Renne ajunse insfarsit acasa.
A:        - Ce ai facut fata atata?
R:        - Shopping
A:        - Doamne, stii cate ori ai stat?
R:        - M-am lasat dusa de val


A doua zi>>>
La un alt hotel din Berlin, baietzii de la Tokio Hotel erau gata sa se mute la noul hotel.
D:        - Gata baietzi, plecam?
B:        - De park am avea de ales.
D:        - K, atunci hai in masina.
    Ariana plictisita ca deobicei, se hotara sa coboare din camera.
R:        - Unde te duci?
A:        - Pe la receptie. Vreau sa vad cine sa mai cazat.
R:        - K, stai ca vin si yo.
    Fetele erau la receptie cand pe usa de la hotel intra...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
mel :

%20ninja si partea a 4-a : Fetele erau la receptie cand pe usa de la hotel intra...
A:cine draq mai snt si ciudatii aia??sper k nu au de gand sa se cazeze aici...
R:nu..au venit decat sa ne viziteze p noi.....incepe sa rada renne....
A:god...credeam k snt baietii mai frumosi p aici dar se pare k m-am inselat....tipa ariana incat sa fie auzita de baieti...
B:mai tare nu poti sa tipi??cei d la etajul 10 nu te-au auzit!!
A:cat tupeu p viatza ta!!cine esti u sa-mi spui mie cat de tare pot sa tip????
T:frate las-o in pace...nu merita....si incep sa rada amn2....
A:cine rade ultimul rade mai bn!!mai vb noi....
R:stai putin....am si eu o intrebare....
B:si care e aia??
R:u esti..fata sau baiat??
ariana incepu sa rada de nu se mai putea oprii....renne incerk sa se abtina dar se vedea p fata ei k o bufnea rasul...
T:bill nu le lua in seama....snt doar niste fetite care nu au ce face....si voi fetelor..ce ar fi dak ati plek in camera voastra sa va jucati in continuare cu papusile??
    Fetele ii privira ff urat.
R:        - Va pot ajuta cu ceva? Aparu receptionera.
A:        - Mda, ai putea sa ii dai pe astia afara.
R:        - Nu cu coi vorbeam.
    Baetzi incepura sa rada iar fetele plecara.
D:        - Da, aveam rezervare la acest hotel. interveni David.
R:        - Sigur, pe ce nume?
D:        - Tokio Hotel!
    Rennet auzi.
R:        - Dom'le da aici e hotelul din Berlin nu din Tokio. Ati gresit locu. Incepu ea sa rada.
T:        - E numele formatiei noastre desteapto!
A:        - Nu ma innebuni. Baietzasi acesti sunt faimosi?? vai surioara hai sa ne cerm scuze cum am putut sa radem de niste persoane atat de importante.
B:        - Chiar nu aveati ceva mai bun de facut? Fugiti in camera voastra ca va cauta mami.
D:        - Da terminati odata! Striga David nervos.
D:        - Zi domna odata unde is camerele alea ca nu mai suport taraboiul asta!
B:        - Yo ti-am zis ca nu trebuia sa venim aici!
D:        - Taci si tu!!!!
R:        - Camerele 503, 515 si 560.
D:        - Mersi! Zise David nervos si ii spulse chile din mana.
A:        - Ce oameni antipatici!
R:        - Putin spus...sper sa nu stea mult. App, hai sa ii cunosc si yo pe baietzii de la trupa aia.
A:        - Care?
R:        - Aia de care se ocupa tata!
A:        - Iti garantez ca nu vrei. Hai mai sus in camera.
     Cand fetele urcara observara ca baietzii care se cazara astazi la hotel aveau camerele fix lanaga a lor.
A:        - Ce???
T:        - Tu???
R:        - OMG!!!
B:        - Hai Tom in camera nu iti mai pierde vremea cu copii!
A:        - Poftim?
B:        - Ce, te-ai simtit?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737



A:renne vezi u vreun copil p aici??
R:da!
A:da???
R:da...pe ei 2!si incepu sa rada....hai mai bn in camera la noi k m-am plictisit de fetele la astia 2!
IN CAMERA LUI BILL
B:eu nu am de gand sa stau aici cu nebunele alea 2!!!
T:si ce ai de gand sa faci??
B:nush...sa cerem sa ne mute in alta parte a hotelului...
T:nu cred k o sa fie de acord david....stii cum e el...si nu le mai baga in seama p fetitele alea...
B:ai dreptate
IN ACELASI TIMP IN CAMERA LUI RENNE
R:nu imi vine sa cred..camerele noastre snt fata in fata cu camerele ciudatilor aia!
A:nu imi mai vb de ei..te rog..mi se face greata...snt niste prosti..si se cred mari vedete...
CAMERA LUI BILL
T:hai k eu ma duc in camera mea...pa!
B:pa!
CAMERA LUI RENNE
A:ma duc sa ma culc putin..ma doare capul d la prostia alora..vb mai tarziu...
R:k...
cei 2 iesira in acelesi moment p hol si....
T:        - Tu?
A:        - Iar tu...
    Ariana il privi atent pe baiat din cap pana in picioare.
A:        - ...cap de mop!
T:        - Cum mi-ai spus?
    Ariana incepu sa rada si sa fuga spre camera ei.
T:        - Vino inapoi! Tom incepu sa fuga dupa ea.
    Ariana intra repede in camera si inchise usa, iar Tom dadu cu capu de usa.
T:        - Las ca vezi tu ce iti fac!!!
A:        - Prinde-ma mai intai!!
    Tom se izbi in usa dar era incuiata.
T:        - OFFFF, bine tu ai vrut-o!
    Ariana era pe jos de ras.
B:        - Tom, ce naiba tipi asa? Iesi Bill din camera numai in boxeri.
T:        - O omor pe aia cand o prind. Spuse tom si incepu din nou sa se izbeasca de usa.
B:        - Stai ma usor! Spuse Bill si incerca sa fuga sa il opreasca pe frasu, dar se impoedica si se trezi pe jos.
R:        - Nice ass! Renne iesi din camera.
    Bill rosi.
T:        - Zi lu sorta sa iasa din camera ca dak nu tot sparg usa si intru dupa ea.
R:        - Da ce ti-a facut ma, mopusor?
T:        - Ce??
    Tom incepu sa fuga dupa Renne, care intra rapid in camera ei. Dar din pacate Tom se impiedica si el si cazu peste Bill.


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
andra_cantemir
Vizitator



asha shi...continuarea ?????????????

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
Continuarea dak mai intereseaza pe cineva :


%20day%20-%20american%20idiot
B:o idee mai inspirata nu aveai decat sa cazi peste me,nu??da-te jos!!ma duc sa-mi iau ceva p me si vad ele dup
T:nu le mai suport!dar o sa vada ele!
Bill se imbrak si se duse la receptie...pot si eu sa dau un tel la camera 514??
X:da desigur ..va formez imediat nr...pofti-ti
B:multumesc
R:da
B:bunaziua,scuzati-ma k va eranjez, snt de la receptie...va cauta tatal dumneavoastra la piscina...a spus sa veniti si cu sora dnv
R:bn
B:fraiera...acum o sa vada ele ce o sa pateask....   
T:bill ce faci aici??
B:vino cu me...si se dusera amandoi la piscina...
T:ce cautam aici??
B:asta cautam...si arata spre renne si ariana care veneau sper piscina...
A:esti sigura k a zis la piscina??
R:da mey...sigur..hai sa ne asezam si sa il asteptam aici
cele 2 se asezara pe marginea piscinei si il asteptau p"tatal" lor ...
T:si ce facem acum?
B:vino cu me si ai sa vezi....
cei 2 se furisara prin spatele fetelor si....BUFF IN APA!
A:prostilor!!!uita-ti ce ne-ati facut!!!!
R:tu ai sunat la me in camera si te-ai dat cel d la receptie nu??tampitule!!!!si arunk cu apa spre bill
bill se lasa putin p marginea piscinei si ii spuse
B:asta e k sa va invatati sa nu mai va luati de cine nu treb...si o stropi si el
A:asta nu o sa ramana asa...
T:vezi k ti s-a intins rimelul....si incepu sa rada..
B:hai tom..sa le lasam p fete sa se joace in continuare in apa..u am vrea sa le deranjam,nu?spuse bill pe un ton ironic
T:desigur k nu....fetelor ca aducem si niste jucarii sa va tina companie??
cei 2 incep sa rada si pleak spre camera lor....
    Renne iesi din apa si isi storcea hainele.
R:        - Ariana, ce tot faci acolo, de ce nu iesi?
A:        - Ma gandesc!
R:        - La ce?
A:        - La razbunare bineinteles!
R:        - Iesi deacolo si nu mai vb prostii!
A:        - Yo nu vb prostii! Noi o sa ne razbunam. Ariana iesi si ea.
    Fetele pornira sprea camerele lor. Dupa ce s-au schimbat s-au intalnit la restauratul hotelului.
R:        - Mi-e foame!
A:        - Si mie! Hai sa comandam!
    Fetele isi luara 2 pizza mari si 2 sucuri.
A:        - Am un plan!
R:        - Ca sa iti mananci pizza?
A:        - NU mah, cum am putea sa ne razbunam.
R:        - Zi!
A:        - Diseara le vom juca o farsa.
R:        - Cunosc yo privirea asta! Rase Renne,
A:        - Da da da! Deci diseara ne intalnim la mine in camera. Sa aduci miere, pasta de diniti, pocorn si sprei (nuj sincer cum se scrie) colorant.
R:        - Ok...
A:        - Iti explic atunci.
    Pe la ora 23 Renne veni in camera surorii ei.
A:        - Ai adus ce ti-am cerut?
R:        - Dap!
A:        - Ok, asteptam sa adoarma baietzii si megem in camerele lor.
    Baietzii, obositi, au adormit una doua.
A:        - OK, sa mergem.
    Fetele au umplut camera cu miere si pasta de dinti si pe deasupra cu popcorn. Cat despre partea cu spreiul...toata lenjeria baetzilor era roz
R:        - Acum sa ii lasam sa se trezeasca.
    Renne si Arian s-au intors la amerele lor si au adormit.
Dimineata>>>
T:        - BILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
B:        - Ce-ai frate ce strigi asa?
T:        - Toata lenjeria mea (cea intima bineinteles) e roz!!!!!
B:        - Ce??? Pe Bill il bufnii rasul.
T:        - Foarte amuzant! Ce-ai in par de iti sta asa?
B:        - Ce? Ce? Ce? Ce am in par?
    Bill isi puse mana pe cap si simti ceva cleios.
T:        - Miere.
    Tom incepu sa rada.
B:        - Asta e mana fitoaselor alea!!!!
    Baietzii se repezira sa deschida usa dar mana le alunca. Clanta era plina cu pasta de dinti.
T,B:        - Va omor!!!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


%20ninja
B:ne razbunam noi!!o sa vada ele!
T:momentan am o idee mai buna..sa ne spalam si sa ne schimbam...
B:K..
INTRE TIMP IN CAMERA ARIANEI
R:cred k au murit knd au vaz ce le-am facut...
A:asta le treb dak se iau de cine nu treb...
R:hai sa ne imbracam si sa mergem sa mancam
A:k
LA RESTAURANTUL HOTELULUI
R:uite-l p tata...
A:dap...dar mai e cu cineva...
R:cu siguranta e tot un om de afaceri ff important si discuta probleme politice ..bla..bla..bla...
A:hai sa mergem sa il salutam p tata si dup aia plekm k nu am chef sa iau parte la o discutie asa"interesanta"
R&a:neatza!cf?
T:buna fetelo!ce faceti?
R:am venit sa te salutam si...
A:si sa plecam..pa!
T:stati mey fetelor..unde va grabiti asa??
A:si acum sigur o sa zik"vreau asa va prezint un bun priten d al meu..snt sigur k o sa va fac o mare placere sa il cunoasteti"..ii soptii ariana lui renne la ureche
T:vreau sa va prezint un bun prieten d al meu..snt sigut k o sa va fac o mare placere sa il cunoasteti
A:ti-am zis eu....soptii ariana plictisita
T:el este david...managerul trupei tokio hotel
R&A:CE?????????MANAGERUL CUI????????
david le-a recunoscut p fete..dar nu a vrut sa le dea d gol in fata tatalui lor k s-au certat cu baietii lui
D:incantat fetelor..
R&A:de asemenea..si zambira fortat la semnul tatalui lor
A:noi avem treaba...trebuie sa...
D:uite k vin si baietii
R:NO AGAIN
A:tata putem sa...
T:logic fetelor....o sa luam micul dejun impreuna...
A(in gandul ei):nu asta vroiam sa spun!!!!!!
Tom:aoleu..snt si nebunele alea acolo...mai bn mergem la alta masa...
B:k..
david obligat de impreurari ii cheama p baieti la masa..chiar dak stia k nu e bn deloc k ei sa se int cu cele 2 fete
B&T:neatza!
tatal fetelor:neatza baietii!cred k le stiti p fetele mele nu?
B&T:fetele dnv???
T:da...am avut"marea placere" sa le cunoastem...(placere p naiba spuse in gandul sau in timp ce se uita la ariana cu o privire pline de ura
A:da tata..am avut aceasta"onoare" sa ii cunoastem p faimosii baietii d la th(faimosii p draq...si ii raspunse lui tom cu aceeasi privire)
tatal fetelor:    - Sa luam loc!
A:        - Nu cred ca o sa incapem toti. Eu plec.
R:        - hmmm???
A:        - Adik eu si Renne plecam.
tatal fetelor:  - Ba sigur ca incapem. Baietzi asezati-va langa fete sa va cunoasteti mai bine.
A,R:        - Nu!!!
tatal fetelor:  - Poftim?!
R:        - Nu ne e prea foame...nu Ari??
A:        - Nop, e prea diminata.
tatal fetelor:  - Macar un ceai fetelor. Nu plecati nicaieri daca nu mancati nimic.
    In cele din urma fetele se asezara.
    Dupa ce si-au aruncat cele mai urate priviri timp de o ora intreaba, fetele si cei 2 baietzi se ridicara de la masa si plecara in directii diferite.
R:        - Nu pot sa cred ca i-am suportat atata!
A:        - Ora aia park a fost un secol!
R:        - Am o idee!
A:        - Ce?
R:        - Hai sa mergem la o sedinta de masaj, sa ne relaxam.
A:        - Geniala idee. Hai!
    Baietzii vrand sa se razbune le-au urmarit pana la intrare in sala de masja.
T:        - Am cea mai tare idee!!
B:        - Ce?
T:        - Vor relaxare? Le dam noi relaxare! Zambi Tom smecher.
B:        - Doar nu vrei sa...?
T:        - Numai la prostii de gandesti...cat de bine stii sa faci masaj?
B:        - CE?? Glumesti nu? Nu am mai facut in viata mea.
T:        - Nici yo...las ca invatam.
    Baietzii intrara.
    Feele stateau intinse pe mese.
T:        - Oooo ce bine arata!!!
    Bill ii dadu una peste cap lui Tom.
B:        - Suntem aici sa ne razbunam pt ce i-au facut parului meu iti amintesti??? Si bineintles...chiloteilor tai care acum sunt ROZ!
T:        - Trebuia tu sa imi amintesti!!X(
    Tom si Bill se incepura sa le faca "masaj" celor doua fete.
A:        - Au, ah...ma fi mai bland, totusi imi omori spatele.
R:        - Ho, mai apucatule, mai incet ca ma doare.
    Cei doi baietzi abia se abtineau sa nu bufneasca in ras.
A:        - Aaaaaaaaaaauciiiiii! Mai ma doare!!!
R:        - Gata termina ca ma omoriiiii!!!!!!!
    Ariana incerca sa ridice capul, dar Tom il impinse inapoi.
T:        - Inca nu a trecut o ora...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
mijto!!!)))))) nu mai pot de ras,Saracutzul meu Bill are miere in par nasol!!!!si Tom de cand port lenjerie roz?)))))
                    BV ariana esti ca mine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Saracutele fete!!!!!!))))))))))Si dupa fetele se razbuna si apoi baieti si tot asa pana se vor indragosti sau se vor satura:P

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
De unde stii ca nu se vor omora pana la urma?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
as vrea sa o vad si pe asta dar sa nu moara Billuztul meu cel scump s drag

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
trebuia sa citesti numele ficului si iti dadeai seama cum se termina

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
cand pui continuarea??????????!!!!!!!!cami place

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737



A:ai innebunit??intr-o ora ma omori!!!!!!!!!
T:pai asta si vreau!!!
A:ce?????da-mi drumul!!!!!!!!
T:de data asta nu mai scapi!!!!!!!
IN ACELASI TIMP IN CABINA DE MASAJ A LUI RENNE
R:mey ma doare!!!!!!!asta nu e masaj!!!!!!
B:asta e..suporti...asa cum si eu am suportat cu mierea ta in cap!!!!!
R:ce????da-mi drumul!!!!!!!
B:nu ai u norocul asta!!!!!
R:termina!!!!!
B:si dak nu vreau???si puse capul p umarul lui renne care statea intinsa cu fata in jos
IN ACELASI TIMP IN CABINA ARIANEI]
Ariana reusii sa se intoark cu fata la tom kre nu se mai putea descurk cu ea...
A:da-mi drumul!lasa-ma!nu ma atinge!
Tom incepu sa rada si o trase spre el
T:uite care e faza pushtoaiko! in primul rand nu m-as atinge de tn ....esti prea copila 4 me...si in al 2-le rand asta a fost razbunarea noastra pt ce ati facut aseara!
A:ha ha ha!!ma faci sa rad!!!!!in primul rand nu snt nici o copila si nici pushtoaik..si in al 2-lea rand...asta nu o sa se term aici!!!!!!!!te asigur....
IN CABINA LUI RENNE
R:ia capul d p me si scuteste-ma de tampeniile tale!!!m-am saturat de tn si de fratele tau!!!!
bill ii da drumul lui renne
B:numai u te-ai saturat???eu cred k as face orice sa scap de tn si de nebuna de sora-ta!
R:tampitule!si il impinge in perete si iese p usa fff nervosa
B:fraier-o!!!!!!
IN CABINA ARIANEI
T:aaa..deci nu esti copila..nici pushtoaik..atunci...ce??si se apropie de ariana
A:vrei sa vezi ce??se apropie ariana d buzele lui tom,ridik putin piciorul...si...(stiti voi la lovit unde il durea mai tare)
Ariana incepu sa rada si plek ff fericita din cabina
A:Bye Tomy!ne mai vedem noi si ii facu cu ochiul
T:asta nu o sa ramana asa!!o sa vezi u ariana...tipa tom


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
eu maine snt plecata...va pune monyk continuarea...bye girls

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
Caio, kiss u deea

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
Va mai intereseaza continuarea?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
P0op Deea mijto continuarea!!!kiss fata:*:*:*:*:*:*

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
moni astept continuarea:P

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
mel :

%20bomb
    Ariana si Renne se intalnira pe hol.
R:        - Au, au, au ce ma doare spatele!
A:        - Lasa-ma sa ghicesc. Si u ai avut parte de un masaj ala Tokio Hotel?
R:        - Aha...
A:        - Me too.
R:        - Dar si-a luat-o pana la urma.
A:        - Mie imi spui. L-am lasat fara mostenitori.
R:        - Oricum, ne razbunam noi mai tare pt aceasta "sedinta de torurat"
A:        - Wow, nu pot sa cred ca tu ai spus asta!
R:        - Au, taci, spatele!!!!!
A:         - Hai in camere sa ne intindem putin.
R:        - Hai!
    Pe drum spre camere Renne auzi vocea lui Tom.
R:        - Ei sunt, hai dupa colt.
T:        - Bill, iti vine sa crezi, diseara am intalnire cu tipa aia super dulce.
B:        - Mda...
T:        - Vai de cand astept ziua asta!!
B:        - Cum zici tu...
R:        - Are intalnire nu??
A:        - Te gandesti la ce ma gandesc si yo???
R:        - Aha...
    Seara in camera lui Renne.
A:        - De ce stam aici? nu trebuia sa il urmarim?
R:        - Stai calma.
A:        - Cum sa stau? Si razbunarea noastra?
R:        - Ai doar putin rabdare.
A:        - Renne!
    Dar tocamai atunci se auzi o vocea prin fata usii lor.
T:        - Ce skumpa esti!
A:        - De unde ai stiut ca va veni cu ea?
R:        - Dupa cum se poarta! Ok uite care e planul...
    Renne o imbinse pe Ariana din camera.
A:        - De ce eu? Doar a fost ideea ta!
R:        - Pt ca u te pricepi mai bine la chestii din astea!
A:        - Dar, dar...
    Renne o impinse pe Ariana in camera lui Tom.
R:        - Voi fi in spatele tau..
    Dar atunci aparu Bill.
B:        - In spatele cui sa fi?
R:        - Pai...pai...
In camera lui Tom>>>
    Ariana intra exact cand cei doi...(va imaginati voi...)
A:        - Tommy, cum ai putut sa faci asta?
T:        - TU???
A:        - Cum ai putut sa ma inselu cu...cu...fufa asta!!!
T:        - ???
A:        - Bombonel, doar stii ca yo te iubesc.
    Si se apropia de Tom.
T:        - Iesi!! Ce naiba cauti aici?
A:        - Pe tine, iubitelul meu!
T:        - Mai termina ca ma sperii!
A:        - Scumpul...
    fata cu care era Tom, se imbraca si in doi timpi si tri miscari iesi.
T:        - Stai!! Nu e ce crezi tu!
    Ariana izbucni in ras.
A:        - Vezi  dak te-ai dezbracat, ai speriat fata!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

baby-monyk a scris:

mel :

%20bomb
    Ariana si Renne se intalnira pe hol.
R:        - Au, au, au ce ma doare spatele!
A:        - Lasa-ma sa ghicesc. Si u ai avut parte de un masaj ala Tokio Hotel?
R:        - Aha...
A:        - Me too.
R:        - Dar si-a luat-o pana la urma.
A:        - Mie imi spui. L-am lasat fara mostenitori.
R:        - Oricum, ne razbunam noi mai tare pt aceasta "sedinta de torurat"
A:        - Wow, nu pot sa cred ca tu ai spus asta!
R:        - Au, taci, spatele!!!!!
A:         - Hai in camere sa ne intindem putin.
R:        - Hai!
    Pe drum spre camere Renne auzi vocea lui Tom.
R:        - Ei sunt, hai dupa colt.
T:        - Bill, iti vine sa crezi, diseara am intalnire cu tipa aia super dulce.
B:        - Mda...
T:        - Vai de cand astept ziua asta!!
B:        - Cum zici tu...
R:        - Are intalnire nu??
A:        - Te gandesti la ce ma gandesc si yo???
R:        - Aha...
    Seara in camera lui Renne.
A:        - De ce stam aici? nu trebuia sa il urmarim?
R:        - Stai calma.
A:        - Cum sa stau? Si razbunarea noastra?
R:        - Ai doar putin rabdare.
A:        - Renne!
    Dar tocamai atunci se auzi o vocea prin fata usii lor.
T:        - Ce skumpa esti!
A:        - De unde ai stiut ca va veni cu ea?
R:        - Dupa cum se poarta! Ok uite care e planul...
    Renne o imbinse pe Ariana din camera.
A:        - De ce eu? Doar a fost ideea ta!
R:        - Pt ca u te pricepi mai bine la chestii din astea!
A:        - Dar, dar...
    Renne o impinse pe Ariana in camera lui Tom.
R:        - Voi fi in spatele tau..
    Dar atunci aparu Bill.
B:        - In spatele cui sa fi?
R:        - Pai...pai...
In camera lui Tom>>>
    Ariana intra exact cand cei doi...(va imaginati voi...)
A:        - Tommy, cum ai putut sa faci asta?
T:        - TU???
A:        - Cum ai putut sa ma inselu cu...cu...fufa asta!!!
T:        - ???
A:        - Bombonel, doar stii ca yo te iubesc.
    Si se apropia de Tom.
T:        - Iesi!! Ce naiba cauti aici?
A:        - Pe tine, iubitelul meu!
T:        - Mai termina ca ma sperii!
A:        - Scumpul...
    fata cu care era Tom, se imbraca si in doi timpi si tri miscari iesi.
T:        - Stai!! Nu e ce crezi tu!
    Ariana izbucni in ras.
A:        - Vezi  dak te-ai dezbracat, ai speriat fata!
tare tare tare tare mai poone k ma intereseaza imi plac personajele ... hai poone

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
mel :

%2C%20i%20did%20it%20again
T:esti nebuna????uite ce ai facut!!!!
A:ce??te-am lasat fara fata????
T:dak stau sa ma gandesc bn..nu mai lasat fara fata..k mai am una aici in camera...
A:nici sa nu te gandesti si iesi repede din camera
T:nici nu ma gandeam fraiero..si incepu sa rada....
PE HOL
B:in spatele cui???
R:aaa...pai....dar ce te intereseaza p u??treaba mea in spatele cui..
B:nu e doar treaba ta..voi erati in fata camerei lui tom..ce vroiati sa faceti??app unde e sora ta??
R:nush..si intra in camera unde tom ink se imbrak
T:alta nebuna....
R:unde e sora-mea??
T:ce ma intrebi p me??du-te si caut-o...
R:da-te se resti ea la bill si il impinse in usa!
B:jeez..ce caracter....
T:snt nebune..da nebune nebune....ariana a venit in camera in timp ce...
B:da..da...stiu..treci peste faza asta...
T:k...asa..a intrat in camera si a inceput sa se prefak k eu as fi cu ea...si gagik cu kre eram a plekt imediat
B:stii ce m-am gandit eu..sa le lasam in pace..pur si simplu..nu le mai bagam in seama...
T:k..sper sa se linisteask...
IN CAMERA ARIANEI
R:aici erai??
A:da..dc?s-a int ceva??
R:no dar nu stiam unde esti....ce s-a int cu tom??
A:cand am inceput sa imi tin discursul de iubita inselata..fata care era cu el...a plekt imediat din camera...
R:BV!k...stii la ce m-am gandit eu....sa nu ii mai bagam deloc in seama...fak ce o vrea...poate se mai linistesc...
A:mda..ai dreptate.
ORA 23:40
R:vii cu me jos la piscina sa ne racorim putin..bem un suc ceva...facem o baie si ne intoarcem...
A:no ..nu am chef..du-te u..
R:k...
LA PISCINA
R:OH GOD...iar dau de ciudatul asta??ce am facut eu sa merit asta??
B:NU DIN NOU!
renne se aseaza p marginea piscinei iar bill la o masa de la bar
B:nu va deranjeaza prezenta acelei domnisoare ..il intreba bill p barman
Renne auzi se ridik d langa piscina si se duce la bar
B:va rog frumos..o apa cu lamaie...
R:lasa-ti k ii duc eu apa spuse renne barmanului la ureche
B:acum esti si barmanita??ce chestie..o sa innebunesti toti clientii cu prostia ta
R:nu draga am venit sa iti dau apa cu lamaie..si ii arunca taoata apa p fata...pacat k nu ai cerut apa cu zahar..poate te mai indulcea si p tn...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Vai monik ce mijto!!!!!!!!!!!!!!!!pune continuarea plsss te rog yo mult te roaga catalina din inimioara ei cea mica rece si neagra!!!!!!!!!!!!!!!!!plsssssssssssss
                        kiss for Monik si Deea:*:*:*:*:*:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
i'm back girls....ma bucur k va place...cont in 10 min....

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


%20ninja
B:        - Merci si asa imi era cald!
R:        - Ce? Doar atat?
B:        - Ce vrei sa spui?
R:        - Cum de nu ai inceput sa ma injuri? Sa spui ca ma omori? Ca o sa te razbuni?
B:        - M-am plictisit. Fata de tine pustoaiko eu stiu si cand sa ma opresc.
R:        - Asculta aici baiatu. Spuse Renne apropiindu-se de Bill. Eu nu sunt o pustoaica!
B:        - Dar ce esti? Intreba Bill apropiindu-se si mai mult de buzele fetei.
    Intro cplipa de neatentie, cand Renne lasa garda jos buzele lor s-au unit.
R:        - Ce? Ce? Ce faci?
B:        - Dar tu?
R:        - Lasa-ma in pace! Sa nu te mai atingi de mine!
    Renne incepu sa fuga sper camera ei. Ajunsa sus se tranti direct in pat.
    Ariana intra in camera ei.
A:        - Esti OK?
R:        - NU..
A:        - Ce s-a intamplat?
R:        - Nu vreau sa vorbesc despre asta...
A:        - Ce e ma? Ti-a facut Tom sau Jerry ceva?
R:        - Ari, lasa-ma te rog.
A:        - Hai ma spune-mi.
R:        - Nu!
A:        - Ok, atunci plec!
    Ariana iesi din camera si se intalni cu Bill pe hol.
B:        - Renne e bine?
A:        - Tu? Tu intrebi de Renne?
B:        - Da...care e prob? Sau o sa te razbuni si pt asta?
A:        - Nop, nuj ce are, sta in pat si nu vrea sa imi zica nimic.
B:        - Pot sa intru sa o vad?
A:        - Nici sa nu te gandesti! Sa nu crezi ca te-ai iertat Jerry!
B:        - Jerry?
A:        - pai motanu de Tom nu-i fratu?
B:        - Hai ma, tu chiar vrei sa ne certam iar?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Am o nelamurire pt a pune poza la sematura tre sa iau codu URL sau TAg? ms am sa citesc continuarea mai tarziu:*:*:

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
mijto Deea:P abia astept continuarea!!!!!!!!
           De pana la urma cu ce cod tre sa umblu cu URL sau TAG?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
ti-am dat msj p privat

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
In sfarsit mia mers situl unde pot sami pun poza la semnatura

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
ti-am pus eu k o sa mearga

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
ok uitati continuarea :

%20negru
A:k...k..nu ..nu mai vreau sa ma cert....dar nici sa nu te gandesti sa intrii in camera la ea..las-o in pace..numai p u nu cred k vrea sa te vada acum..
B:k.ma duc in camera mea..pa!
A:mdeaa..pa!
Bill se prefacu k intra in camera...astepta sa intre ariana la ea in camera si...
R:ce cauti aici??pleak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
B:stai mey...nu mai isteriza atat...ia-o mai usor...nu iti fac nik..si nu am venit sa ma cert cu u..
R:no??atunci de ce ai venit??nu cred k noi avem ceva de discutat....
B:vroiam sa iti spun k.....k....nici sa nu te gandesti k am vrut eu sa...
R:taci..sa nu pronunti cuv ala..nu vreau sa-l aud de la tn....NICIODATA!!!si acum pleak din camera mea!putin ma intereseaza ce ai de spus!!TE URASC!!!
bill ramase putin sokt de ce ii spuse renne ..dar se astepta la o asemenea reactie..dup aia plek si tranti usa ..
R:pleak ..sa nu te mai vad...si arunk cu perne in usa....sa nu te mai vad...te urasc!!!dc a treb sa ma saruti??dc a treb sa vina aici??
In camera arianei
A: dormi ariana ..dormi...dc nu adormi odata???cred k ma duc pan jos sa iau o gura de aer k nu mai pot...
In camera lui tom
T:dc nu pot sa adorm mai rep??se da jos din pat si iesi p hol...
pas...pas...pas...A(in gandul ei):sper sa nu ma auda cineva...
T(in gandul lui):ce naiba kuta nebuna asta p hol la 2 noaptea??si se du-se dup ea si...
sssss...ii puse mana la gura..nu tipa..i spuse tom arianei....
A:ce draq faci la ora asta p hol???
T:acelasi lucru k si u..ma plimb k nu am somn...
A:si nu puteai sa o iei p alta parte....adik dc ai venit dup me??
T:am venit dup u k te-am vaz si am vrut sa vad ce faci...si sa te sperii putin..zambi acesta....
A:        - Chiar nu vrei sa terminam cu razboiul asta prostesc?
T:        - Pustoaica sa maturizat!
A:        - Hai ma termina.
T:        - Ce rost are? Sunt sigur ca tu tot o sa gasesti motiv sa te iei de mine.
A:        - Ba nu...
    Ariana isi calca pe orgoliu.
A:        - Eu vreau sa vad cum e noaptea la piscina, vrei sa...sa...vi?
T:        - Ma scoti la intalnire?
A:        - Tom!!!
T:        - Wow, mi-ai retinut nuemele!
A:        - Da, ce n-as da sa il fi retinut si tu pe a meu.
    Fata ofta.
T:        - Ariana, de ce oftezi?
    Chipul fetei se insenina.
A:        - Vii odata?
    Striga ariana care o lua la fuga spre lift.
T:        - Da, stai!
La piscina>>>>
    Ariana statea pe marginea piscinei cu picioarele in apa, iar Tom pe un szlong.
T:        - Mai tii minte cand ai intrat la mine in camera si te-ai prefacut ca esti iubita mea?
A:        - Aha. Ariana rase incet. A fost tare nuh?
T:        - Da, ai traumatizat fata!
A:        - Ha, ha, ha, oricum era urata. Credeam ca ai gusutri mai bune la fete.
T:        - Si vrei sa vezi ca am?
    Tom se apropia de ea.
Ain gandul ei) sa nu ii treca prin cap sa ma sarute...
    Tom era din ce in ce mai aproape si...BUF...o impinse pe Ariana in piscina.
T:        - Dar cand v-am impins in piscina, iti amintesti?
A:        - Da...spuse Arina cu jumatate de gura.
    Ariana dadu sa iasa dar Tom se puse in fata ei.
A:        - Hai ma lasa-ma sa ies e foarte rece apa.
T:        - Nop!
A:        - Cum nu? Tom te rog date!
T:        - Nop!
    Tom se dezbraca si sari si el in piscina.
A:        - Ma tu esti nebun?
T:        - Aha.
    Fata dadu sa iasa din nou dar Tom o prinse de solduri.
T:        - Doar nu ma parasesti nu?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
mijto monik!!!!!cand pui continuarea?!!povestea asta incepe sami placa din ce in ce mai mult

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
Contiuarea o pune deea si nu stie dak mai intra in seara asta

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
ok((
                 DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                 Te astept cu continurea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!hai k pun cont acum..imediat ....

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737



A:        - Tom da-mi drumul! Mi-e frig!
T:        - Pai dak te indepartezi de mine!
    Ariana intoarse capul si il privi ciudat.
    tom o trase mai apropae de el.
A:        - Mai motanel sa nu iti vina vre-o idee.
T:        - Miau! Miau! Si dak mi-a venit?
    Pe Ariana o bufni rasu. Setrase din bratele lui Tom si iesi din piscina.
T:        - Lume ma parasit!!!!!!! Tom incepu sa urle cat putu de tare.
T:        - Yo ma omor, ma inec!
A:        - taci ma, trezesti tot hotelu.
    Tom intra saub apa.
A:        - Tom??
    Tom nimic.
A:        - TOM???
    Tom nimic.
A:        - Hai ma iesi! Tom??? Ma nu fi nebun!
A:        - Tom!!
    Ariana sari dupa el si il scoase la suprafata.
A:        - Ma tu esti nebun?????
T:        - ma lasi putin? Numai cateva secunde sa raspir si yo.
    Ariana rase.
A:        - Ce aveai de gand sa faci?
T:        - Nimic.
A:        - Cum nimic? Erai sa te omori ma!!
T:        - Deci iti pasa, ai vazut!!!!!
A:        - Mda...
    Ariana il tinea pe tom in brate.
T:        - Poti sa imi dai drumul ca stiu sa inot!
A:        - Oops, scuze!!!!!
    Tom se uita la Ariana si zambi smecher.
A:        - Ce e?
T:        - Mia-m amintit ca imi esti datoare!
A:        - Eu?? Cu ce?
T:        - Pai, pt ca ai dat-o pe aia afara inainte sa ne terminam "trebusoara"
    Ariana inepu sa rada, dar Tom ii inchise gura cu un sarut.
    Fata incerca sa il indeparteze dar nu putea. Pana la urma a cedat.
A:        - Gata ti-am platit datoria!
T:        - Ba nici gand, crezi ca scapi asa usor?
    Ariana iesi din piscina si incepu sa fuga spre hotel. Tom dupa ea.
    Norocul fetei a fost ca liftul era la parter asa ca a urcat repede.
    Pana sa o ajunga Tom din urma fata era in camera.


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
bye girls ..treb sa plec..kiss all

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

deea_th4ever a scris:

bye girls ..treb sa plec..kiss all

atat?!!!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
hai k m-am intors dar nu stau mult.....tokiohb ce ai vrut sa spui cu "atat?!!!!!!!!!!!!!!"?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Deea vad ca mai auzit cand team strigat!!!!mijto continuarea!!!!!!!!!!!!!
               Monik acu e randu tau sa pui continuarea sau tot deea o pune!!!!!
                                     Ms ca ai pus continuarea azi:*:*:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
da te-am auzit knd m-ai strigat u nu m-ai auzit knd am tipat??am zis DAAAAAAAAAAAAAAAAA  cu toata gura...monik treb sa puna cont..dar nu cred k o pune in seara asta.....

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

deea_th4ever a scris:

hai k m-am intors dar nu stau mult.....tokiohb ce ai vrut sa spui cu "atat?!!!!!!!!!!!!!!"?

am vrut sa zic k tre sa mai pooi .. da ma rog .. mai ttre sa mai astept moooolt? .. & eu dc noo pot sa postez klumea?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737



A:doamne..ce am facut???e nebun!!!m-a sarutat!!!!!!!!!
IN CAMERA LUI TOM
T:am sarutat-o!dar ...ce am simtit..am simtit k....nu..nu se poate.....tu nu tom....nu o sa te indragostesti tocmai de ea...nu..e doar un moft!
chiar dak tom nu vroia sa recunoask..a placea era prea putin spus pe langa ceea ce simtea el pt Ariana...
DE DIMINEATA IN CAMERA LUI RENNE
A:ce faci renne???nici acum nu te-ai sculat??
R:mmm...ce vrei ma??nu vezi k dorm??
A:ba da vad..de aia te-am si intrebat dc nu te-ai sculat pan acum....
R:mda..pai pt k mi-a fost somn..de aia...
A:k...hai imbracate ..sa mergem sa mancam ceva..si dup aia sa stam si noi putin la piscina...
R:mai mie nu imi e foame..mai bn mergem direct la barul d la piscina si bem acolo o cafea ceva....nush...dar chiar nu imi e foame...
A:mie da...dar lasa k o sa comand de acolo....
R:bn ..hai k ma imbrac...
DUP 15 MIN LA BARUL DE LA PISCINA
A:uite-l p tom...gandi ariana..dar nu isi da seama k spuse si cu voce tare si in + mai e si renne langa ea
R:ce mah??????????????????
A:ce??
R:"uite-l p tom"..ce a fost cu asta??
A: aaa..pai....am vrut sa zic uite-l p fraierul d tom(offf dc treb eu sa zic asta??)hai sa ne asezam la masa asta....(masa chiar langa a baietilor)
R:dc chiar la asta??
A:pt k restul snt ocupate...
R:bn...eu ma asez cu spatele(spate in spate cu bill)nu vreau sa le vad fetele la aia 2...
A:renne gata..termina..hai sa facem pace...nu mai are rost sa ne certam atata cu ei...m-am saturat k in fiecare dim sa ma trezesc si sa ma gand dak iar ma cert cu astia 2.....GATA!!
R:dar...
A:nici un dar..doar....GATA!!!!!!!!
in timp ce renne isi bea cafeaua ganditoare(mmmm....ganditoare fata....stim noi la cine)...ariana cu tom faceau schimb de priviri...cat mai seducatoare...si...
R:        - Ariana, surioara, la cine te uiti asa?
A:        - Ce? Cum?
    Renne intoarse capul. Cei doi baietzi vb ceva in limba lor...
R:        - Am intrebat la cine te uitai?
A:        - La...la...la barman nu e dragutz? Cu un zambet irnoic pe fata.
    Renne se uita la barman. Erau un om invrsta de cel putin 60 de ani cu parul alb si plin de riduri.
R:        - Tu te simti bine?
A:        - Da de ce nu???
    Renne se mai uita o data la barman...
R:        - Nu, nimic.
    Fata lasa plictisita mana pe langa scaun si cineva o prinse (de mana).
    Renne tresari si se uita in spate. Bill o prinsese de mana.
    Fata se uita intens in ochii lui dupa care rosii si isi trase repede mana.
A:        - Contact!
R:        - Taci! Eu plec, ma duc in camera.
A:        - Nu, nu, nu te supara pe mine!
R:        - Nu m-am suparat. Plec pur si simplu.
    Renne pleca indiferent ce ii spuse sora ei. Bill o urma.
A:        - Tu unde crezi ca te duci?
B:        - Nu te priveste!
A:        - Ce??
    Tom se aseza langa ea la masa.
A:        - Tu ce cauti aici?
T:        - Dak tot e liber...
    Renne intra in camera si sa intinse in pat. O lacrima ii cazu pe fata.
R:        - Nu vreau, nu pot, nu vreau sa ma indragostesc de el!!!
    Bill deschise usa usor.
B:        - Pot sa intru?
R:        - Nu, pleca!
B:        - Nu mai fi copil. Cat ai de gand sa te feresti asa?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

deea_th4ever a scris:




A:doamne..ce am facut???e nebun!!!m-a sarutat!!!!!!!!!
IN CAMERA LUI TOM
T:am sarutat-o!dar ...ce am simtit..am simtit k....nu..nu se poate.....tu nu tom....nu o sa te indragostesti tocmai de ea...nu..e doar un moft!
chiar dak tom nu vroia sa recunoask..a placea era prea putin spus pe langa ceea ce simtea el pt Ariana...
DE DIMINEATA IN CAMERA LUI RENNE
A:ce faci renne???nici acum nu te-ai sculat??
R:mmm...ce vrei ma??nu vezi k dorm??
A:ba da vad..de aia te-am si intrebat dc nu te-ai sculat pan acum....
R:mda..pai pt k mi-a fost somn..de aia...
A:k...hai imbracate ..sa mergem sa mancam ceva..si dup aia sa stam si noi putin la piscina...
R:mai mie nu imi e foame..mai bn mergem direct la barul d la piscina si bem acolo o cafea ceva....nush...dar chiar nu imi e foame...
A:mie da...dar lasa k o sa comand de acolo....
R:bn ..hai k ma imbrac...
DUP 15 MIN LA BARUL DE LA PISCINA
A:uite-l p tom...gandi ariana..dar nu isi da seama k spuse si cu voce tare si in + mai e si renne langa ea
R:ce mah??????????????????
A:ce??
R:"uite-l p tom"..ce a fost cu asta??
A: aaa..pai....am vrut sa zic uite-l p fraierul d tom(offf dc treb eu sa zic asta??)hai sa ne asezam la masa asta....(masa chiar langa a baietilor)
R:dc chiar la asta??
A:pt k restul snt ocupate...
R:bn...eu ma asez cu spatele(spate in spate cu bill)nu vreau sa le vad fetele la aia 2...
A:renne gata..termina..hai sa facem pace...nu mai are rost sa ne certam atata cu ei...m-am saturat k in fiecare dim sa ma trezesc si sa ma gand dak iar ma cert cu astia 2.....GATA!!
R:dar...
A:nici un dar..doar....GATA!!!!!!!!
in timp ce renne isi bea cafeaua ganditoare(mmmm....ganditoare fata....stim noi la cine)...ariana cu tom faceau schimb de priviri...cat mai seducatoare...si...
R:        - Ariana, surioara, la cine te uiti asa?
A:        - Ce? Cum?
    Renne intoarse capul. Cei doi baietzi vb ceva in limba lor...
R:        - Am intrebat la cine te uitai?
A:        - La...la...la barman nu e dragutz? Cu un zambet irnoic pe fata.
    Renne se uita la barman. Erau un om invrsta de cel putin 60 de ani cu parul alb si plin de riduri.
R:        - Tu te simti bine?
A:        - Da de ce nu???
    Renne se mai uita o data la barman...
R:        - Nu, nimic.
    Fata lasa plictisita mana pe langa scaun si cineva o prinse (de mana).
    Renne tresari si se uita in spate. Bill o prinsese de mana.
    Fata se uita intens in ochii lui dupa care rosii si isi trase repede mana.
A:        - Contact!
R:        - Taci! Eu plec, ma duc in camera.
A:        - Nu, nu, nu te supara pe mine!
R:        - Nu m-am suparat. Plec pur si simplu.
    Renne pleca indiferent ce ii spuse sora ei. Bill o urma.
A:        - Tu unde crezi ca te duci?
B:        - Nu te priveste!
A:        - Ce??
    Tom se aseza langa ea la masa.
A:        - Tu ce cauti aici?
T:        - Dak tot e liber...
    Renne intra in camera si sa intinse in pat. O lacrima ii cazu pe fata.
R:        - Nu vreau, nu pot, nu vreau sa ma indragostesc de el!!!
    Bill deschise usa usor.
B:        - Pot sa intru?
R:        - Nu, pleca!
B:        - Nu mai fi copil. Cat ai de gand sa te feresti asa?

c tare cont ... !! da eu sunt f nerabdatoare,...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
bn...mai pun o parte si dup aia treb sa plec.....si mai pun unn diseara knd ma intorc k monik nu poate sa intre azi k ii s-a strikt calc

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


%20ninja
renne se ridik din pat si statea rezemata de coltul usii..
R:dar cine ti-a spus tie k ma feresc,...doar k nu...nu...
B:nu...nu...nu....si o saruta....
INTRE TIMP LA PISCINA
A:mda..si...aseara....s sti k....adik...nu...
T:dc ai fugit??
A:pai..stii tom..eu nu snt k toate si stiu fff bn k pt u snt doar un moft..asa k...
T:asa k taci si o saruta fff pasional....
T:nu cred k stii u mai bn ce vreau eu si ce reprezinti u pt me...
A:aaa...nu??pey atunci informeaza-ma u..ce reprezint eu 4 u?
T:tu..pey...tu....nu pot sa cred ce o sa spun dar tot spun:M-AM INDRAGOSTIT DE TN!!
    Ariana il privi plictisita.
A:        - Spui asta la toate fetele?
T:        - Nu, pe bune, ce simt pt tine nu am mai simtit pt nimeni.
A:        - Mda, sigur, lasa ca am vazut eu ce faci u cu fetele...Nu cad yo in plasa ta.
T:        - Eee...mai stii. Si zambii smecher.
    Ariana se ridica de la masa si ii dadu una peste fata.
    Tom ramase fara cuvinte.
T:        - Asta pt ce a fost?
A:        - Pt ca esti un porc.
    Fata pleca in camera.
    Intre timp in camerea lui Renne...
R:        - Stai!!! Ce faci?
    Renne il impinse pe Bill si se dadu inapoi.
B:        - Sa nu imi spui ca ti-e frica de mine.
R:        - De unde ai scoso si pe asta?
B:        - Pai de fiecare data cand vreau sa te sarut ma dai la oparte si fugi la 10 m in spate.
R:        - Nu este adevarat. Doar ca...doar ca...
B:        - Doar ca ce?
R:        - Adik ce trebuie sa iti dau eu tie explicatii?? Iesi afara!
B:        - Aham, deci acum ma dai afara...
R:        - Da, iesi imediat!
    Bill iesi si tranti usa. In urma lui Renne incepu sa planga.
R:        - Simt ceva pt el, dar nu, nu pot accepta sa fim impreuna.


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

deea_th4ever a scris:



%20ninja
renne se ridik din pat si statea rezemata de coltul usii..
R:dar cine ti-a spus tie k ma feresc,...doar k nu...nu...
B:nu...nu...nu....si o saruta....
INTRE TIMP LA PISCINA
A:mda..si...aseara....s sti k....adik...nu...
T:dc ai fugit??
A:pai..stii tom..eu nu snt k toate si stiu fff bn k pt u snt doar un moft..asa k...
T:asa k taci si o saruta fff pasional....
T:nu cred k stii u mai bn ce vreau eu si ce reprezinti u pt me...
A:aaa...nu??pey atunci informeaza-ma u..ce reprezint eu 4 u?
T:tu..pey...tu....nu pot sa cred ce o sa spun dar tot spun:M-AM INDRAGOSTIT DE TN!!
    Ariana il privi plictisita.
A:        - Spui asta la toate fetele?
T:        - Nu, pe bune, ce simt pt tine nu am mai simtit pt nimeni.
A:        - Mda, sigur, lasa ca am vazut eu ce faci u cu fetele...Nu cad yo in plasa ta.
T:        - Eee...mai stii. Si zambii smecher.
    Ariana se ridica de la masa si ii dadu una peste fata.
    Tom ramase fara cuvinte.
T:        - Asta pt ce a fost?
A:        - Pt ca esti un porc.
    Fata pleca in camera.
    Intre timp in camerea lui Renne...
R:        - Stai!!! Ce faci?
    Renne il impinse pe Bill si se dadu inapoi.
B:        - Sa nu imi spui ca ti-e frica de mine.
R:        - De unde ai scoso si pe asta?
B:        - Pai de fiecare data cand vreau sa te sarut ma dai la oparte si fugi la 10 m in spate.
R:        - Nu este adevarat. Doar ca...doar ca...
B:        - Doar ca ce?
R:        - Adik ce trebuie sa iti dau eu tie explicatii?? Iesi afara!
B:        - Aham, deci acum ma dai afara...
R:        - Da, iesi imediat!
    Bill iesi si tranti usa. In urma lui Renne incepu sa planga.
R:        - Simt ceva pt el, dar nu, nu pot accepta sa fim impreuna.
da e tare uiii deabea astept cont


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
mijto Deea:*:*:*kiss for you!!Saraca Monik((!!!
                Si da Deea team auzit de la o posta cand ai tipat))
                                      Astept cu nerabdare continuarea!!!!
                                                   Po0p toate fanele TH de pe acest Forum:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
esuper misto da terminati mai repede si sa fie cat mai lunga shi interesanta k nu mai rezist ce frumoasa e dragostea

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
intre timp cred k ma gandesc shi eu o poveste tot de dragoste...tipic =D

dragostea invinge ura intre timp cred gandesc shi poveste tot *[Dj]*[Bloody]*

29.8KB


_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Aha!Astept continuarea!!!!!!
          Poop Deea si Monica si toti fani Tokio Hotel de pe acest forum:*:*:*:*:*:*:*
                   Diseara pe la ce ora pui continuarea?


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
acum m-am intors...o sa pun cont mai tarziu putin ..si eu va poop girls si ma bucur k va place ficul nostru

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

deea_th4ever a scris:

acum m-am intors...o sa pun cont mai tarziu putin ..si eu va poop girls si ma bucur k va place ficul nostru

aha .. mai da poone si u mai moolt ... k asa scrii 2 randuri si din suspans iar in suspans ..


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
oooo ba da pot merge calcu!!!!!!!!!!!!!!!! Is cea mai happy si pt asta va pun continuarea

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785


%20doors%20down%20-%20let%20me%20go ( Srry nu am gasit videoclipu )
IN CAMERA ARIANEI(care vorbea singura)
A:"m-am indragostit de tn"..da..si eu snt paris hilton(doamne fereste)....numai minciuni...m-am saturat de el..si pleak nervoasa spre camera lui renne
CAMERA LUI RENNE
A:renne deschide usa vreau sa vb cu u!renne???
fata tipa cat putea de tare dar nimeni nu ii raspundea....
A:ce naiba nu raspunde nimeni??unde s-a dus si nebuna asta??ariana renunta sa mai tipe in fata camerei lui renne si pleak in camera ei suparata.
IN LIFT
R:trebuie sa-l uit....ce sa uit...nu eu nu simt nik pt el....god....gata ..o sa fac tot posibilul sa ma lase in pace si sa-l uit...
intre timp ariana cobora si ea la piscina...bill cu tom erau la bar
T:ma duc sa ma plimb putin....nu mai pot sa stau aici....
B:k...
renne coboara din lift si se duce direct spre piscina unde il vede p bill....dar nu se putea duce la el...doar nu a innebunit....ea trebuia sa-l fac sa o lase in pace si tot o data si sa-l uite....si imediat a gasit si solutia...
R:buna ..ce faci??
X:buna...bn ..u?
R:bn ..pot sa stau si eu langa tn??
X:desigur...cum sa nu accept sa stea langa me o fata asa frumoasa k u...
R:da...merci...
bill o vazu pe renne k vorbea cu acel baiat...se prefacu k nu ii pasa...
renne nervoasa de indiferenta lui bill il saruta pe baiatul cu care statea de vorba...
A:bill ai vaz...si nu apuk sa termine bn ce are de spus k bill o saruta de fata cu renne care se uita ff nervoasa la bill
T:bill??????????????!!!!!!!!!
    Renne se ridica nerovasa, se duse la Tom si incepu sa il sarute. Tom ramase uimit pt cateva secunde dar apoi ii raspunse la sarut.
    Bill ii dadu drumul Arianei care cazu pe spate, se duse la Tom ii dadu una peste cap apoi ii zise.
B:        - Ea este a mea, clar??
R:        - Oooo ba nu sunt!
    Si Renne incepu sa il sarute din nou pe Tom.
    Ariana se ridica si ea nervoasa de jos se duse la Tom il dezlpi de Renne si ii dadu o palma de ii intoarse fata la spate.
A:        - Park ma iubeai, nu?? Apoi se intoarse si pleca spre hotel.
T:        - Ariana, stai ca nu e vina mea!
    Tom incepu sa fuga dupa ea pana ce ajunse in fata camerei ei.
T:        - Ari, te rog deschide!
A:        - NU!
T:        - Hai, te rog, nu a fost vina mea!
A:        - NU!
T:        - sa mor yo...nu fac nimic da ma aleg cu doua palme si pierd si fata!
    Spuse Tom nervos dupa care se aseza jos sprijinindu-se de usa.
    Ariana incepu sa chicoteasca si deschise usa. Tom cazu pe spate cu capu la picioare fetei.
A:        - Mai sa fie deci imi cad baetzii la picioare?
    Intre timp la piscina.
B:        - Ce naiba te-a apucat?
R:        - Ti-am zis ca yo nu trebuie sa iti dau tie explicatii.
B:        - Renne, eu chiar tin la tine.
R:        - Da, s-a si vazut...de aia te-ai sarutat cu Ariana.
B:        - Am facut-o pt ca si tu te-ai sarutat cu ala.
R:        - Deci te-am facut gelos??
B:        - Nici nu stii cat...
R:        - Foarte bine...pt ca meritai.
    Renne se intoarse si pleca spre hotel.


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

baby-monyk a scris:



%20doors%20down%20-%20let%20me%20go ( Srry nu am gasit videoclipu )
IN CAMERA ARIANEI(care vorbea singura)
A:"m-am indragostit de tn"..da..si eu snt paris hilton(doamne fereste)....numai minciuni...m-am saturat de el..si pleak nervoasa spre camera lui renne
CAMERA LUI RENNE
A:renne deschide usa vreau sa vb cu u!renne???
fata tipa cat putea de tare dar nimeni nu ii raspundea....
A:ce naiba nu raspunde nimeni??unde s-a dus si nebuna asta??ariana renunta sa mai tipe in fata camerei lui renne si pleak in camera ei suparata.
IN LIFT
R:trebuie sa-l uit....ce sa uit...nu eu nu simt nik pt el....god....gata ..o sa fac tot posibilul sa ma lase in pace si sa-l uit...
intre timp ariana cobora si ea la piscina...bill cu tom erau la bar
T:ma duc sa ma plimb putin....nu mai pot sa stau aici....
B:k...
renne coboara din lift si se duce direct spre piscina unde il vede p bill....dar nu se putea duce la el...doar nu a innebunit....ea trebuia sa-l fac sa o lase in pace si tot o data si sa-l uite....si imediat a gasit si solutia...
R:buna ..ce faci??
X:buna...bn ..u?
R:bn ..pot sa stau si eu langa tn??
X:desigur...cum sa nu accept sa stea langa me o fata asa frumoasa k u...
R:da...merci...
bill o vazu pe renne k vorbea cu acel baiat...se prefacu k nu ii pasa...
renne nervoasa de indiferenta lui bill il saruta pe baiatul cu care statea de vorba...
A:bill ai vaz...si nu apuk sa termine bn ce are de spus k bill o saruta de fata cu renne care se uita ff nervoasa la bill
T:bill??????????????!!!!!!!!!
    Renne se ridica nerovasa, se duse la Tom si incepu sa il sarute. Tom ramase uimit pt cateva secunde dar apoi ii raspunse la sarut.
    Bill ii dadu drumul Arianei care cazu pe spate, se duse la Tom ii dadu una peste cap apoi ii zise.
B:        - Ea este a mea, clar??
R:        - Oooo ba nu sunt!
    Si Renne incepu sa il sarute din nou pe Tom.
    Ariana se ridica si ea nervoasa de jos se duse la Tom il dezlpi de Renne si ii dadu o palma de ii intoarse fata la spate.
A:        - Park ma iubeai, nu?? Apoi se intoarse si pleca spre hotel.
T:        - Ariana, stai ca nu e vina mea!
    Tom incepu sa fuga dupa ea pana ce ajunse in fata camerei ei.
T:        - Ari, te rog deschide!
A:        - NU!
T:        - Hai, te rog, nu a fost vina mea!
A:        - NU!
T:        - sa mor yo...nu fac nimic da ma aleg cu doua palme si pierd si fata!
    Spuse Tom nervos dupa care se aseza jos sprijinindu-se de usa.
    Ariana incepu sa chicoteasca si deschise usa. Tom cazu pe spate cu capu la picioare fetei.
A:        - Mai sa fie deci imi cad baetzii la picioare?
    Intre timp la piscina.
B:        - Ce naiba te-a apucat?
R:        - Ti-am zis ca yo nu trebuie sa iti dau tie explicatii.
B:        - Renne, eu chiar tin la tine.
R:        - Da, s-a si vazut...de aia te-ai sarutat cu Ariana.
B:        - Am facut-o pt ca si tu te-ai sarutat cu ala.
R:        - Deci te-am facut gelos??
B:        - Nici nu stii cat...
R:        - Foarte bine...pt ca meritai.
    Renne se intoarse si pleca spre hotel.

c tare


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
da u dc tot dai "citati"?? dak nu te superi

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688

baby-monyk a scris:

da u dc tot dai "citati"?? dak nu te superi

c noo mere .... crezi k mie imi place ...? (chestia cu citatu') k ficu imi place ...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
da click pe postati raspuns si scrie acolo....yo asa fac

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Nam cuvinte!!!e super,mijto,marfa,bestial etc!!!!Felicitari va poop pe toate:*:*:*:*:**:*:*:*
                              Astept continuarea!!!:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
e super !!! abia astept sa fie gata !! Si eu am scris unul dar nui gata !! Dak va intereseaza e la "Prietenie sau Dragoste "
              Vam pupat


_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


%20paul%20ft%20keysha%20cole-give%20it%20to%20me
T:ariana jur k nu a fost vina mea ..p bune...sora-ta a venit la me si m-a sarutat
A:si u i-ai rasp la sarut...nu?cum sa refuzi u o fata asa frumoasa k sora-mea??no??
T:pey....
A:pey stii ceva??mai bn pleak k m-am plictisit de vrajelile tale ieftine si ii tranti usa in nas(am uitat sa spun k tom s-a ridikt de la picioarele arianei)
SEARA LA RESTAURANTUL HOTELULUI
fetele se imbracasera ff elegent si cobora la restaurantul hotelului unde le asteptau tatal lor insotit de....
B:david dc nu ne-ai spus k o sa vina si renne&ariana??
D:nu am stiut nici eu....acum 2 min mi-a spus pedro k o sa vina si ele
P:fetele treb sa aju....uite-le k vin...
baietii ramasera socati de aparitia celor 2 pt k aratau superb..
P:fetelor..in sfarsit v-ati facut si voi aparitia..mai treb sa asteptam mult?
D:snteti fff frumoase fetelor..pedro are cu ce sa se mandreask
R&A:multumim
cele 2 luara loc la masa....
D:baietii voi dc snteti asa tacuti?ati ramas uimiti de frumusetea fetelor
Bill era ink suparat p renne asa k decise sa para cat se poate de indiferent fata de ea
B:mda....snt dragute....dar eu ma gandeam la altceva ..
D:la altceva sau la cineva?"
B:la alt.....la cineva...
D:oooo...o cunoastem???intreba david ffff curios
bill se uita la renne cateva secunde si raspunse fff hotarat
B:NU!nu aveti d unde sa o cunoasteti!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
neeext !!

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
girls...i have a "surprise" 4 u....in curand o sa apara personaje noi in fic

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785


%20Project
    Renne simtit ca arde in interior dar prefera sa nu isi arate acest sentiment asa ca raspunse cu indiferenta.
R:        - Felicitari! Insa nu ma mir ca nu e aici cu tine...
P:        - Renne!
R:        - Oops, scuze!
    Bill o privi nervos.
    Tom tot o mangaia pe Ariana pe sub masa pana cand...POC! O palma zbura direct spre fata lui.
    Toti ramasera socati.
P:        - Ariana...?
A:        - Tantar!
P:        - Fetelor ce e cu voi? va purtati ciudat in seara aceasta.
R:        - Suntem doar...
A:        - Obosite!
R:        - Exact! Putem pleca?
P:        - Dar nu ati mancat mai nimic...
A:        - Sa spunem doar ca in unele conditi nu putem manca!
P:        - Poftim?
R:        - Sunt multi...tantari tata!...stii ca Ariana e alergica!
A:        - Da, foarte alergica! Spuse uitanduse urat la Tom.
P:        - Bine, puteti pleca.
R,A:        - Multumim. Noapte buna!
A:        - Inca mie foame!
R:        - Da si mie...
A:        - Hai sa mergem sa vedem ce putem manca prin orasu asta.
R:        - Hai.
    Dupa aproximativ 10 min de mers.
A:        - uite un club!
R:        - Te-ai tacanit? Ce naiba vrei sa faci intr-un club?
A:        - Ce face toata lumea! NE distram!!!
R:        - Dar park mergeam sa mancam.
A:        - Lasa, m-am razgandit!
    Fetele intrara in club si se asezara la o masa. Dupa putin timp niste baietzi se asezara langa ele.
X:        - Nu va suparati nu?
R:        - Ba...
A:        - Delok!
    Dupa putin timp baietzii incepura sa lepipaie.
R:        - Ia mana de pe mine!
X:        - De ce papuso?
R:        - taci drecu si nu imi mai zi asa.
    Baiatul se urca peste ea.
A:        - Lasa-o in pace imediat!
Y:        - Hmmm, lasa-l pe el ma ai pe mine.
    Baietzii incercara sa le sarute si sa le deschida bluzele cand.
A:        - Da-te naibii jos. Lasa-ma!!!! Lasa-ma!
T:        - Tu nu auzi sa le lasi in pace?
A:        - Tom?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Mijto Monica!!!!!!!!!Acu pune Deea continuarea?
        Nu cont ci o pune tot mijto e povestea:*:*:*:*
                Kiss mare pt Monica si Deea si tuturor fanilor de pe Forum


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
maine pun cont girls....nu va suppy....kiss all

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
tokio_hotel111
Vizitator



wow!!! tare ultima parte vin supereroii!!!

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
da...da... las ca vedeti voi "supereroi"

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
eu eram vizitatorul de mai sus sry da n-a mers sa ma loghez...succes fetele pe mai departe

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Deea azi e maine)))))))))))))))) e trecut de ora 12:00 noaptea unde esti sa pui continuarea(( a da cred ca esti in lumea viselor
                    Pa fetelor yo mai stau putin si plek si yo la nani:*:*:*:*:*:*:*
                                  Sa visati ingerashi:*:*:*:*:*
                                               po0P fetele de pe forum:*:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
N-AI SOmn???=D

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
neatza!m-am sculat si eu...km devreme....de obicei eu dorm mai mult..dar nush ce am avut azi....aseara m-am culcat devreme....aseara cand voi erati p forum cred k eu dormeam cu vise.....si ce mai vise.....asa in fine....va pun cont in 10 min

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


%20park
X:        - Tu cine te crezi ma?
T:        - NU e treaba ta, lasa fetele in pace!
X:        - Si dak nu vreau?
A:        - Si dak vrei? Si POC! Ariana il lovi...unde il doare mai tare...
X:        - Tuh, scorpie mik ai sa regreti!
A:        - Nu zau...
    Insa baiatul scoase un cutit si il puse la gat.
X:        - Tu vii cu mine!
T:        - Oooo ba nu. Nu vine!
Y:        - Auzi mopulet, tu ai vreo problema? Si tipul care ii vorbi ii dadu doi pumni in burta.
    Tom cazu in genunchi.
A:        - Tom!!! Da-mi drumul, idiotule!
    Dar fata simti lama rece a cutitului tot mai aproape de gatul ei.
X:        - Am spus ca vii cu mine, si ca taci!
    Ca sa fie sigur ca nu se mai ridica unul dintre baiezti ii mai dadu lui Tom un sut si un pumn.
T:        - Renne...fugi...
R:        - Nu!
Y:        - Ma boule vezi ca iti scapa una. (se referi la Renne)
    Renne cand auzi incepu sa fuga. Ala dupa ea...insa fata ajunse la hotel inainte lui.
R:        - Tata!!!!!!!!!!!Tata!!!!!!!!!!!!!
P:        - Renne, ce s-a intamplat?"
    Pedro era ca deobicei cu David la barul de langa piscina vorbind.
R:        - Ariana...
P:        - Ce e cu Ariana? Spuse Pedro alertat.
R:        - Si Tom...
D:        - Ce? Ce a patit Tom?
R:        - La club...
    Fata lesina.
    David o duse in camera, apoi pleca cu Pedro la club.
    Auzind galagia Bill se duse sa vada ce se intampla. Il vazu pe David pe hol fugind ca disperatu spre lift.
B:        - David, ce s-a intamplat?
D:        - Ceva grav, stai aici si ai grija de Renne. Orice ti-ar spune nu o lasa sa parseasca hotelul.
B:        - Ce? David?
D:        - Pa!
    Bill intra curios in camera lui Renne. O vazu intinsa pe pat...


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
fetelor..am si eu o intrebare..voi ask mel care le punem noi cu cont,no?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
aha . da noo imi place Linkin Park .. ma rog .. am asc oricoom

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
eu no pot sa ascult muzik shi sa citesc

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
eu pot da imi plac mel mai lente ...

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
atunci ce musik v-ar placea sa punem la fic?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
paris hilton ... glumeam ... pai noosh .. da poone mai intai ficu

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Mijto!!!!am ramas!!!!
                        Saracul Tom saraca Renne!!!pune continuarea nu ma mai tine in suspans!!!!!!!!!!!!!
                   COONNNNNTIIIIIIIIIIIIINNNUUUUAAREEEAAAAAA!!!!!
                        VAM POPACIT PE TOATE:*:*:*:*(SCZ AM INTARZIAT DAR AM AVUT TREABA:p:limba


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
haidetzi mah ..... scrietzi cont ...? DA sau BA?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Are dreptate Tokiohb!!!Cand puneti continuarea?????????????????????:*:*:*:*:*:*:*:*

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
haidetzi mah . soontetzi doua . intelegetiva care si cum scrie k ne omoara curiozitatea

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
"y"-LoveyKins!._o^14^
*[Dj]*[Bloody]*

Din: Bistrita
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1489
aveti dreptate

_______________________________________


Kiss The Prince

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
OOPS srry ca v-am facut sa asteptati asa mult acum pun continuarea



B:renne!!!ce s-a intamplat??te simti bn??
renne il lua in brate si incepu sa planga
R:bill.....ariana.....tom...
B:ce e cu tom??ce s-a intamplat??
renne nu putea nici sa vb....era ff speriata si ingrozita de gandul k sora ei ar putea sa pateask ceva
R:bill....ariana a fost....
B:spune o data ce s-a intamplat!
R:nu pot!
B:spune ce s-a intamplat cu tom si ariana...
R:dup ce am plecat de la restaurant am fost intr-un club....acolo s-au luat de noi niste baietii...tom a venit si le-a spus sa ne lase in pace...si...ariana a fost rapita..tom a fost lovit
B:ce???nu se poate!unde e tom acum?
R:nu stiu!!!!
B:gata..linisteste-te..o sa fie bn....si o lua in brate p renne
pt prima oara renne isi arata sentimentele..
R:sa nu ma parasesti niciodata..spuse fata printre lacrimi....
LA CLUB
D:Tom!ai patit ceva?te simti bn?
T:da eu ma simt bn....dar ariana...david dak ariana pateste ceva nu stiu ce o sa fak...
D:stai linistit....pedro a sunat politia...ei o sa se ocupe de tot....o sa fie bn...o sa vezi...
    Intre timp in masina in care era Ariana...
A:        - Lasa-ma in pace? Stii cu cine te pui?
X:        - Ia nu serios, cu cine?
A:        - Cu Ariana Herrara!
X:        - Vaiii...si ce faci? Ma spui lu taticu?
A:        - Da-mi drumul, boule!!!!!!!!
    Masina opri in fata unui hotel de la marginea orasului.
A:        - Ce-i cu darapanatura asta?
X:        - Taci!
    Baietzii o bagara intr-o camera la ultimul etaj.
A:        - Si acum?
x2:        - Nu mai fi nerabdatoare papuso!
A:        - Pe mine sa nu ma iei cu din astea!
X:        - Momentan vei sta aici! Pana ma decid yo ce sa fac cu tine...si zambi smecher.
A:        - Las ca-ti sterg yo zambetul ala prostesc de pe moaca.
    Usa se tranti si fata ramse singura in camera.

    David la dus pe Tom la hotel, iar Pedro a plecat dupa Ariana.
    Cand il vazu in stare in care era (Tom) Bill se sperie.
B:        - Tom?
T:        - Lasa-ma. Baiatul cazu in genunchi.
B:        - Usurel, ce s-a intamplat?
T:        - Ariana...
B:        - Da am aflat , dar sunt sigur ca totul va fi bine.
T:        - Daca pateste ceva...nuj...nuj ce as putea sa fac!
B:        - Gata calmeaza-te. Du-te si culcate, tebuie sa te odihnesti.
Intre timp , in hotelul in care Ariana era tinuta prizoniera...
A:        - Da-ti drumul!!!! Ve-ti regreta! Ariana bate in usa insa nimeni nu o auzea. Hotelul era parazit de mult.
    Fata se duse langa fereastra.
A:        - Etajul 8??? E imposibil sa sar de aici...
A:        - Mah yo sparg usa asta dak nu imi dati naibii drumul!!!
X:        - Calmeaza-te papusa!
    Usa se deschise si unul dintre baietzi intra.
A:        - Da-mi drumul imediat de aici!
X:        - Nu, nu, nu. Nu-mi dai nici macar un pupik pt ca te-am adus la hotel?
A:        - Asta se numeste hotel?? Ariana incepu sa rada, insa primi o palma si cazu la pamant.
X:        - Nu-mi plac oamenii fitosi si cu pretentii.
A:        - Ai sa regreti pt ce ai facut! Spuse fata ridicandu-se de jos.
X:        - Ai o gura cam mare! Si vru sa ii mai dea una insa Ariana bara lovitura.
A:        - Crezi ca sunt lipsita de aparare? Si Ariana ii dadu un sut in ***BEEP***
    Insa nu era asa simplu cum credea ea. Pe usa intrara inca trei baietzi.
Y:        - Pisicutza e nervoasa!
A:        - Las ca vezi tu!
X:        - mai racoreste-te putin! Si unu ii arunca o galeata de apa in fata.
A:        - Tu, tu...insa nu apuca sa termine pt ca primi o lovitura puternica si cazu la pamant pierzandu-si cunostinta.
    Norocul baietzilor se sfari insa. De afara se auzira sirenele masinilor de politie si in scurt timp hotelul era plin de politisti.
P:        - Ariana!!!!!


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Mijtoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
             Nam cuvinte e asa de mijto
                          poop pt fetele care sunt pe forum:*:*:*:* si in special pe autoarele acestei povesti:*:*:*:*


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
wai ce tare si numai ata ?.. cont cand vine ...? .. imi place mel p care ai pooso k am putut sa ma concentrz k un suc de portocale si  chiar e faina partea asta ..

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
cont o pun putin mai tarziu....

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
=Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Moderator

Din: alta Bistrita.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1688
aha .. cine e ultima fata din poza de la semnatura.. tuh ?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




                                                 @Maicovschi George

pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737


-ocean%20avenue
P:ariana!!!!
A:ta...ta.....spuse aceasta incet....politia ii lua pe baietii....
P:ariana ....esti bn??raspunde-mi!chemati o salvare ceva..va rog..ariana!
A:tata..spuse ea incet si il lua in brate....
P:te simti bn??
A:mmmm....sa zicem...k da.....vreau in camera mea.....
P:treb sa mergem sa te vada un doctor....
A:tata te rog
P;bn ...hai sa mergem la hotel...
IN DIMINEATA URMATOARE
renne statea langa ariana care dormea...
A:mmmm....ce faci aici??
R:stau cu u..
A:dc??eu ma simt bn acum
R:bn..atunci ma duc in camera mea sa ma schimb si vin sa-ti aduk micul dejun..k?
A:u iar ai baut parfumul??ma simt bn.....du-te si schimba-te si ne vedem p hol inr-o jum de ora ..k?
R:esti sigura??
A:.........
R:bn ..bn..am plecat...
IN CAMERA LUI TOM
B:tom ...trezeste-te....
T:da??ce??ariana???au gasit-o??unde e?e bn?
B:calm..calm....e bn ...au adus-o asea...si nu apuk sa term bn k tom fugi in camera arianei..
T:ARIANA!!!!!!!
DA!!!!!!!!CE??????CE S-A INT?????intreba fata speriata de aparitia lui tom
tom a luat-o in brate...
T:nu stiu ce faceam dak nu erai bn....innebuneam....si o saruta puternic p ariana kre nu mai avea nici aer...
A:mmm...ey....da....-mi....dr....u...mul....
tom ii da drumul...
A:ce ai???nu mai aveam nici aer....acum snt bn....si vreau sa ma schimb sa ma duc sa mananc....si vreau sa ma imbrac....
ariana vazand k tom nu intelege ce vrea sa ii spuna...
A:si poti sa pleci????te rog........
T:aaa...da...bn...
P HOL
A:dc e toata lumea asa agitata??
R:nu stiu.....hai sa mergem la receptie sa vedem...
A:K...
LA RCEPTIE NICI NU AVEAI LOC SA STAI..ERA FF AGLOMERAT...ZIARISTI..FOTOGRAFI...BODYGUARZI...
A:ce naiba se intampla aici??
R:nu stiu!..tipa renne
p usa hotelului isi facura aparitia 2 fete ff frumoase....impreuna cu...
A:ala nu e CHRISTOPHER UKERMAN??(un om de afaceri ff cunoscut si ff bogat)
T:fetelor..ce fa....si ramase sokt knd le vazu p fetele lui ukerman...
A:tom.....inchide gura k nu o sa iesi bn in poze....
T:aaa????c..e???
noile personaje:
jessica-

ashley-


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
BlackBerry---HeartBreaker
Admin

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
da..eu eram in poza....dc??eram urata??"va plac" noile personaje?

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!




pus acum 19 ani
   
hunny
>[V*I*P]<

Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
Mijto continuarea!!!!!!!!Deea fac si yo o pov cu TH cand o termin pot sa o postez pe forum?:-??:-? ca sa stiu daca sa o scriu sau nu!!!poop fetele
                      celelalte fane de pe forum ce zic??


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!



pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
Sigur ca o poti posta!!!!! Chiar m-ai facut curioasa

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la