Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login
POZE BEST TH FANS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil monaahmed2012
 | Femeie 25 ani Calarasi cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
nu huney,astia din ultima parte sunt verishorii lor..nu seamana..tom are parul scurt..iar bill are parul normal.uite o poza cu tom shi nextul vine putin mai inkolo...il pun eu k stefy are probleme shi nu poate intra
6.5KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
si tom real are parul asa:
18.7KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
aja,akm nextul.... la ora stabilita fetele erau imbracate ff frumos iar baietii erau aproape lesinati.ei le dusera la un restaurant ff special unde erau shi tom cu bill. I:c??c cauta ei 2 aici?? Tom 2:pey.....o sa fim cu totii prieteni.... chiar atunci aparu danny D:sall....ma intrebam..dak nu kumva ai vrea sa mergi cu mine in parkul d distractii...... I:sigur    vine shi cata?? T2:o stii p sora noastra??wow bv.hai k noi 2 avem treaba.mergem la prietenele noastre....XWGG shi bhjufi B2:dap.papa Bill:dap,eu merg la ruxi.byebye S:eu merg la un baiat acasa....treb sa invatzam..nu cred k vin in seara asta irina aja k...     I:hehe..tom u c faci?? T:pey cred k merg cu ioana in orash..nuj sigur..byebye seara se lasa incet..danny,irina shi cata erau in parkul d distractii,bill shi ruxi,tom shi ioana,stefy shi tudor aveau intalniri iar tom2 shi bill2 erau prin oras,cu diferite fete necunoscute....fericirea domnea,iar tristetea nu'si avea locul.......peste cativa ani......irina avea un bebe cu danny,stefy cu tudor,tom cu ioana,bill cu ruxi,cata cu mihai,tom2 cu anita shi bill2 cu sharon.ei au organizat o mega nunta minunata shi un botez la fel d frumos........dar abea akm incep problemele..la nunta lor... ~~~~~the end of part 1~~~~
partea a doua va fi postata de stefy.in fic apar personaje noi... tudor-prietenul lui stefy mihai-e cu cata anita-cu tom2 sharon-cu bill2 partea a 2a saptamana viitoare..stefy va scrie km un sfert din partea a 2a fara mn k eu nu o sa mai pot intra dekt putin..las fiku p maini bune..kred....
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
Wow si aici partea a2a?Pui poze cu pers?Nextu!!hey Tudor era al meu am unu la sc Tudor care imi place!next!scz fetelor da nu mai pot intra nush cat timp dar voi fi pe aici prin preajma )
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
now way............nu pot sa mai scriu la fik pt ca ma e putzin si vine vacantza....tree sa invatz pt teze
8.4KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
deci partea a 2a vine dupa vacantza pusa d green_day2010
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
grrrrr......momentan nu am imaginatzie
12.6KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
ok,consideratzi fikul drept unul gata pt k nuj dak mai punem partea a 2a.....
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
~.Phantom of the opera.~
AdmiN
 Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
|
|
deci fikul e gata? nu mai pui nik? pot sa il mut la arhiva?
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!
 ...you are my lollipop...sugar sugar top...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
cum?ficul e gata?da parca trebuia partea a2a
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|