Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login
POZE BEST TH FANS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: glamour35
 | Femeie 24 ani Constanta cauta Barbat 28 - 69 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
asa,acest fic este o colaborare intre mine shi green_day2010...deci personajele: stefy-o fata draguta,cu simtul umorului,innebuneste baietii dar nu se implik in relatii serioase
10.7KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
irina-prietena cea mai buna a lui stefy,aproape k o sora.draguta,uneori kiar enervanta.mereu flirteaza cu baietii desi relatiile cu ei deseori dureaza doar o zi niciodata depasind o saptamana
31.4KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
heather-o fata sexy,alearga dupa faima shi bani.nu a cunoscut iubirea shi are o inima de gheata.este rea shi invidioasa.prietena lui alex
42.2KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
kimberly-o fata draguta,blonda,moarta dupa artisti.telul ei in viazta este sa ajunga faimoasa shi bogata.ea este aliata lui heather.prietena lui andrei(pt moment..)
14.1KB
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
bill shi tom-nu va treb descriere cred..adik sper
andrei-un baiat dragut,d treaba kre s intelege ff bn cu fetele (nu va ganditi la prostii)aparent le uraste p irina shi stefy dar d fapt altcva se ascunde sub acest sentiment fals inteles... alex-cel mai smecher,vrea sa para un macho desi nu prea ii iese.aceiashi poveste k la andrei,aparent le uraste pe irina shi stefy shi vrand sa o faca invidioasa p irina este cu heather
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
I:buna.stii cumva unde e sala klasei 6A??? x:dap..snt in 6A..u ejti..?? I:irina..incantata.... x:eu alex.haide pe akolo. I:bine. in acelasi timp pe strada. S:oh my fuckin' god!!!sper k n'am gresit strada..liceul german goethe..e bn o fata bruneta,cu ochelari d soare tocmai intra p poarta unui liceu.din inatamplare,vazu un baiat blondut cu sapka kre statea p o masa d ping pong.miscandu'se kt d neseducator putea se duse la el shi zise S:salut.imi arati drumul spre klasa 6A te rog?? x:sg...km as putea refuza o fata frumoasa k tn..??? S:mda..m rg,ma keama stefy...p tn??apropo,poti sa nu t mai uiti la sanii mei?? x:oops scz..ma keama andrei.......inacantat..hai,vino dupa mn..snt tot in 6A S:mda c fericire zise stefy sarcastic intre timp I:aici?? AL:dap.locurile sunt okupate in spate aja k poti sta in fatza dak vrei....am auzit k mai vine o eleva noua asa k poate o sa stai cu ea.. H:salut...baby..zise o fata blonda aparand din neant si sarutandu-l p alex. kiar atunci intrara stefy shi andrei.stefy isi puse geanta kiar p skaunul d langa irina shi rasufland s aseza. I:stefy..??ejty kiar u?? S:irina..??my friend!!c dor mi-a fost d tn... baietii s uitau nedumeriti la ele.....
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
next dup 4 commenturi
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
mai intai pune stefy partea a 2a,apoi partea a 3a vine dupa 3 commenturi
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
I:eu vin sigur dna..florea?? F:florescu.draga mea,tu esti noua nu'i asa?? I:da.eu shi stefy,prietena mea ne'am mutat aici abea azi.  F:va trec pe lista..irina shi stefy?? I:da. H:treceti shi heather K:shi kimberly. A:treceti shi alex,andrei,tom shi bill. T in soapta)frate,le-ai vazut p fetele alea,irina shi stefy park.. B:sunt ff dragute.mai ales stefy...e ff linistita shi frumoasa dar nu are fitze k heather T:mda..kimberly m'a rugat sa fiu cu ea,dar e ff fitoasa si nu voi accepta.....dar uite'te la irina...dupa scoala o invit la un suk.(dak nu v'ati dat seama,tom shi bill se uitau p geam,ei fiind in a 8a shi kiulind.)
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
anunt:pana luni(adk maine)green_day2010 s ocupa d fic iar d luni ma okup eu.
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
cand s-a sunat bill si cu tom vine spre stefy si irina: T&B:sall....cmf?cmz?am vazut ca sunteti noi pe aici si am vrea sa va invitam la un suk.....yo sunt tom kaulitz iar el e fratele meu geaman bill kaulitz...... B:stai fratioare ca stiu si yo sa ma prezint..........crezi ca am 2 ani.....te inseli,dragul meu frate de cruce........ T:cum zici tu......deci irina imi accepti invitatzia??? I:nush doar daka vine si stefy........ B:stefy vrei sa accepti invitatzia mea la un suk?? S:da,lol,cand,nu am acceptat noi doua o invitatzie la un suk? I:akum 5 ani ,parka,nu mai stiu sigur..........
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Irinuca
[Tru3]*[fan]
 Din: Berlin
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 155
|
|
Sooper tare...Irina&Tom:-)) ...Ce frumos ar fii...NEXT!
_______________________________________ Prima data sunt singur, in locul nostru unde ne-am ascuns Mai vad pe pereti numele nostru, Dar mai bine le sterg Am vrut sa impart totul cu tine De ce ai disparut? Vino inapoi si ia-ma cu tine... Visurile mint,nici o lacrima nu a fost adevarata Oare imi auzi,strigatele de ajutor la radio? Ma auzi?Oare ma auzi? Tokio Hotel are THE BEST!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
pt irinuca shi huney: T:haideti...va place pizza?? I:omg pizza???dap,imi place dar ar o gramada d calorii aja k nu consum B:  fetele astea S:ziceai cva?? B:a nu,nik ajung ei la mc donald.tom merge la o masa sa o ocupe.dar din pakate,mie mi se rupe putin tocul,shi ma aplec sa vad dak il pot repara.tom se uita ff insistent la mn shi nu'mi dadeam seama dc. I:tom,e cva in neregula cu mn??dc te uiti? asa la mn??? T:ma uitam shi eu..... I:tooom!!....am exclamat eu knd mi'am dat seama la c se uita.BANG!!!i'am tras una peste fatza. T:asta a durut. I:stai sa vezi ce urmeaza am zis eu nervoasa shi am inceput sa'l alerg prin restaurant........nextu dupa c comentatzi..green_day2010 nu pui ni,ai inteles!!??
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
nu irina,n-am inteles
 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
mama deja cu palme dapoi mai tarziu ce va fi?vetzi inchiria arme de la armata !next
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
nextu dupa ink un coment.sa mai comenteze ink cnva shi apoi pune stefy putin
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
loveth_tom
[Tru3]*[fan]
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 183
|
|
ce mijto !puneti next!
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
grrrr.tot timpul tre sa pun yo....

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
S:irina si tom,nu suntem la circ.....sau poate??? I:nush ba suntem...........ba nu...........ba da............ba nu........ S:v-am adus mancare....... I:pe bune.?mie foame........ S:te costa........  I:grrrr....cat ma costa? S:pai sa mergem acasa ...........nu mai am chef............de vorba..........sau macar ramai tu aici da yo plec........bye I:vin si yo ma doare capu!!Bye baietzii
3.6KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
BlackBerry---HeartBreaker
Admin
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2737
|
|
fetelor incercati sa puneti parti mai lungi...si next!
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
sambata pe la pranz...irina shi stefy au dat o petrecere la piscina cu catziva prieteni.....erau akolo prieteni din afara scolii,alex,andrei,tom shi bill. bill sari in piscina. B:c beton e petrecerea..shi piscina e mijtho..shi gazdele..   I:ms bill.alex!!!!!vino putin..... AL:dap.apropo,mai ai cola???k la bar nu mai e... I:sg..merg la magazin sa kumpar.vii cu mn?? AL:sg.stai sa-mi iau un tricou.isi lua un tricou p el shi merse cu irina...tom era km invidios shi ii urmari. la magazin... I:uite,luam cola shi chipsuri..oh shi nijte paie,farfurii shi furculite. au cumparat vreo jumate din magazin shi au iesit dupa vreo 3 ore.afara deja incepuse sa se incalzeask prea tare(era km ora 2 jumate).irina isi trase okelarii p oki shi puse cumparaturile in masina lui alex.din greseala.ea aluneca p niste inghetata topita shi cazu peste alex.tom nu mai suporta shi iesi dintr-un tufis shi se duse suparat aksa..desigur,fara k cei 2 sa'l observe.irina se ridica putin suparata shi s urka in masina. AL:scz pt mai devreme.... I:e vina mea..scz....kiar atunci o masina treku prin fatza lor iar alex puse frana brusc.dar era prea tarziu.masina intra in cea a lui alex.politia sosi la scurt timp,dar nu mai putu face nimic.irina shi alex nu mai erau,iar cele doua masini explodasera.intre timp akasa la stefy... AN:stefy,unde e alex?? S:nuj andrei...nici eu nuj unde e irina..cn jtie c fak cei doi.... B:nici tom nu a aparut..... chiar atunci suna mobilul lui bill X:buna ziua.bill kaulitz?? B:da eu sunt.. X:sunteti cumva ruda cu tom kaulitz???? B:dap..c a patit?? X:a avut loc un accident.fratele dvs este ranit,are capul spart shi multe rani deschise. B:va supravietui?? X:sg,dare vor ramane urme..veniti la spital.
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
Tom!!!!Polite!!Accidente!!Wow!!Next!!!Prea tare
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
cap 5....iubirea invinge tristetea..sau nu??
stefy vrea sa'l intrebe d irina shi alex dar bill isi ia geaca din cuier,sare peste fotoliu shi isi ia telefonul din bucatarie apoi fuge afara shi s urk in masina lui,un BMW X3.disperat,conduce spre spital.intre timp,telefonul ii suna dar el nu aude,,,tristetea lui nu are margini..nu'si poate imagina viatza fara tom....brusc ii vine o idee nebuneask....gandul la moartea lui tom il innebunea...el schimba directia shi conduce spre Valea Abisului,un loc renumit pt cea mai mare prapastie din lume.ajuns akolo,parkeaza masina shi merge spre prapastie.vantul bate usor iar frunzele fosnesc in caldura torida a verii.el se gandeste la ultimele zile,la iesirile cu tom shi petrecerile nebune la kre au fost...''the last day is here'' isi zice bill.ii tr un sms lui stefy shi ii explica undeeste shi c va face,apoi isi lasa geaca in masina shi ocelarii la fel,pt k este prea cald..deja incepe sa se intunece....norii negri de ploaie se aduna....bill plange,iar pe obrazul fin ii curge o lacrima cristalina.......el s aseaza shi,gandindu'se la tom vrea sa se arunce......mai are 3 cm shi aproape a cazut knd brusc..... .... .... .............. ................ .......... apare o fata blonda shi il trage de mana.el este speriat shi infuriat B:fato c t bagi???aaaa stai,u ejti kimberly..nu?? K:dap....m'a sunat andrei shi m'a rugat sa vin sa te iau... zice kimberly shi il ia in brate p bill kre iarashi plange,amintindu'si d tom B:ejti ff dragutza,stiai?? K:da....vrei sa mergem undeva,la munte poate,k sa te linijtejti?? B:nu...treb..s raman cu tom... K:ba nu bill.....tom este bn,la spital toti au grija..uite,ia telefonul shi vb cu el.. ea ii da telefonu iar el suna la spital..o doamna raspunde..auzind vocea lui bill ea ii da telefonul lui tom.. B:t-t-tom?? T:da..fratioare.....sunt..bn...asistentele sunt dragute..e una aici,p nume heather..e buna frate...shiu ma place kred..dar era cu alex....shi el a disparut..impreuna cu irina..zise tom shi incepu sa planga...o iubeam,bill,chiar o iubeam... B:gata gata,o sa o gasim..zise bill desi nici el nu credea ce zicea..tristetea ii cuprinse inima shi inchise telefonul... K:ce este?? bill:nik grav...kimberly,hai s mergem la munte.... K:stiam k vei accepta..ea il lua in brate shi il ajuta sa mearga in masina... intre timp undeva,intr'o padure aproape d kasa lui stefy,intr'o cabana... I:offf alex....zise irina shi s apropie d foc... irina shi alex s pierdusera in timpul accidentului prin padure.ajunsesera la o cabana shi facusera un foc......ei i se rupsesera hainele,avea mana rupta shi glezna sucita.in rest,mici zgarieturi shi rani.alex era km la fel.akm amandoi dormeau iar irina mai ofta in somn.cabana fusese a unui padurar shi era in buna stare.mancare nu era,dar mobila era ok shi aveau shi kteva pusti. bill shi kimberly,stefy shi andrei,irina shi alex,tom shi heather,toti erau tristi shi nefericiti d viatza......
~`to be continued`~
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
ficul incepe sa devina complica,stefy nu o sa participe o vreme,ea incepe sa scrie deabea la partea a 10a scz stefy t okupi d iubire intre gemeni.....akm capitolul 6........bill shi kimberly... ''fericirea nu are pret,ea apare odata cu iubirea shi este distrusa de tristete shi ura..intre noi nu e dragoste,deci nici fericire....nu e dekt tristete shi ura....''ii scria kimberly lui andrei..''nu a fost sa fie...vei gasi p altcnva,fii sigura.mi'am gasit perechea...pe bill..byebye andrei,shi nu ma uita..cu ura,kimberly'' apoi saruta scrisoarea shi o puse intr'un plic pe kre il duse la posta.ea se afla impreuna cu billutza la munte,intr'o statiune superba din romania,numita predeal.erau deja impreuna shi se intelegeau perfect.steateau tot timpul in casa,jucau carti shi se uitau la TV.intr'o seara,kim pregatea niste prajiturele iar bill trimitea mailuri fostelor prietene cu care ink era amic.kim auzi soneria si se duse sa vada cn e.knd ajuns la usa SURPRIZA!!!aparura stefy shi andrei impreuna cu o salvare in kre era tom cu heather. kim nu mai putea de fericire.stefy se duse la bucataRIE Sa o ajute p kim iar andrei merse sa'l ajute p bill sa scrie mailuri pt k avea doua calculatoare.heather il urca p tom intr'o kmera unde puse toate medicamentele shi dupa ce se instalara coborara in sufragerie.akolo se stransesera toti shi dadeau o petrecere cu prajituri,suc shi comedii. INTRE TIMP....irina shi alex se trezisera shi se pregatira de drum.planul era simplu,ziua dormeau iar noaptea mergeau sa caute drumul spre casa.din fericire,pe la rasarit ajunsesera la predeal (padurea era mare d tot shi ei disparusera prin brasov)din intamplare au ajuns la casa celor 6 fericiti,kim,bill,tom,heather,stefy shi andrei.kim veni la usa shi cu oki intredeschisi le deschise.la km aratau,ea crezu k erau niste cersetori.le inchise usa in nas shi se duse sa se culce..cam pe la pranz,stefy shi andrei iesira in curte sa bea un suc shi ii vazura p irina shi alex stand in curte.stefy sari shi ii imbratisa p amandoi in timp c andrei fugi in ksa k sa caute haine mai curate shi mai intregi shi mancare...
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
Yoy!Ce face somnul din om! saraca irina si saracul alex!Next sa vedem ce se mai intampla
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
pun next km in 10 min
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
ficul asta il continui dar voi pune maine ff mult k azi nam timp k treb sa continui fikurile lui huney k ea nu poate intre
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
asa nextu.. cap 7: moartea e ultima solutie?? I:a fost oribil...ma gandeam k poate dak ma omor o sa skap din padure..a fost oribil..oribil...animale...intuneric..frica....rauatete..zgomote ciudate...am avut mare norok k am gasit casa.....si.. S:sssshht....nu e kzu sa'ti amintesti d trekt..hai in ksa sa ti le prezint p kimberly shi heather..c zici????? stefy a luat'o in brate shi a dus'o in sufragerie.kimberly shi bill se uitau la tv iar tom shi heather se sarutau  :*:*:* peste ani...bill ,tom ,irina shi stefy erau intr`o excursie pe munte.....ceilalti nu putusera sa vina...kiar auntic se intamplase un accident...bill kazuse de pe o stanca dar spre norocul lui,se prinsese de un copacel...aqm era grav ranit...din nefericire,toti se pierdusera in padure...la un moment dat insa,bill incepu sa respire greu... B:irina...trebuie sa...nu mai pot respira..mor I:nu bill...o sa t intorci bn la heather.. B:nu ...pe tn..te iubesk...trebuie...vreau sa stiu... I:orice bill,zise irina plangand B:ce a fost intre noi,in ultimii ani...iubire sau ura? I:iubire..cel putin eu asta am simtit..te iubesk bill B:shi eu p u...tom shi stefy...zi`le sa fie fericiti...eu nu krd k mai apuk.. I:nu bill... B:promite`mi k..o sa ai grija d tom...e..doar un copil...nu s deskurka singur.. I:sigur... B:bine...ne vom mai vedea...pe lumea cealalta...zise bill apoi rasufla usurat shi inkise okii...... I:ce a fost oare intre noi...iubire adevarata..sau ura ascunsa?? THE END...this time 4 ever
Modificat de baby_girl (acum 19 ani)
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
mai pun,dar akm treb s plek putin pana la magazin
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
green_day2010
~Litte*fan~
Din: din*********
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
irina si cu mn nu mai putem sa punem next-ul pt ca plecam din bucuresti....si nu mai avem net..........zbye
10.9KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
AZI PLEKAM LA PREDEAL...BYE BYE....cred k venim duminik shi atunci next
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
hai ma ca a trecut anu 2006!si u nu ai mai pus nextu de pe 27
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
pun pun dar pe la 4-5
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
a trecut 4-5 :-l !
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
kkk fie poate pun in seara azta,depinde km ma simt
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
ok...de acum o sa continui fikul singura [fiu,ce usurare].....diseara poate o sa mai scriu
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
hunny
>[V*I*P]<
 Din: m.*{U.E}*
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1448
|
|
irina..tot spui ca pui nextu!lai pussssss..............de un an nu ai mai pus 
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!

|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
nu a mai trebuit sa pun..am modificat doar ultima postare....
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|