Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BEST TH FANS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorena13 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 40 ani
Best TH fans / Arhiva fan-ficuri / Singuri pe lume ... Moderat de "y"-LoveyKins!._o^14^, **CrAzzY~gRL**, =Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Autor
Mesaj Pagini: 1
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
eu cu simo .. facem un fik .. cine vrea pers sa ridice manutzele sus .... iar dupa aceea primiti prima parte de la simonik

_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
  eu vreau

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
*:Sk8eR-G!rL:*
^Mega^fan^

Din: myself
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 435
eu eu eu eu vreau personajele shi prima parte        

_______________________________________


Am ramas acum,aici/Un suflet pustiit pe veci/Astept un glas,o voce sa aud/Sa ma trezeasca din abisul in care am cazut/Nemarginitul vis care ma prinde/Cu ghiarele infunitului ma cuprinde/Ma dunce departe`n pustiu/Si ma va lasa acolo,stiu/Intr`un loc ferit de lume,/Ca`tnr-un casm cu zane bune/Azi sunt una dintre ele,/In acel loc ferit de rele!

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
so .. personajele :rebeca...18 ani...o fata rebela...foarte retrasa...a suferit din dragostre.....ii place sa fak poze..si este prietena f buna cu Melanny-



Melanny- 18 ani... o fata crazy ... a suferit din dragoste si de asta o intelege si o sprijina pe Rebeca




Kaulitz Twins ---> you know





_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
acum asteptam commenturi pt. prima   parte 

_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
2 fete veneau de la scoala
r:c bn k am luat 9 la franceza
m:da....si io...la mate
r:abia ast sa ma duc aksa si sa ii zic mamei
m:si io...
cele 2 se desprtise deoarrece mergeau p diferitu starazi
r:pa mel
m:pa rebe
cele 2 au ajuns aksa si au fac aclesi lucru au povestit parintilor de nota
seara cand toata lumea dormea telefonul rebecai suna
r:alo?zise ea pu un ton somnoros
c:alo rebe sunt cristi te-am sunat sa iti zic k nu mai vreau sa fim impreuna
r:dar dc?
c:nu cont...lasa...ramanem prieteni?
r:da...nu...adik nush
c:ok...pa...nb
r:pa
rebe o suna p mel
r:alo mel
m:da ce e?
r:te-am trezit?
m:nu tocmai veneam d l baie
r:aaa....ok
m:ce e?c s-a intamplt?
r:cristi mi-a dat papucii
mc??
R:nush...m-a sunat si a zis k ne despartim
m:lasa fata k oricum nu t merita...
r:ok...vb maine....nb
m:ms la feel
DIMINEATZA
rebe pleca la scola se intalni cu mel si vb tot drumul despre cristi inkt nici nu-si dadu seama k au ajuns la scoala


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
pune nextul....te rogg...

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
mimu
*~*Cool fan*~*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 64
next

_______________________________________
M!mu

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
Prima ora a fost cea de mate ..la care toti stateau cu caphu pe banca ... profa vorbea singura ... dar nici nu-si dadu seama ...
Dupa 60 de min. se suna pt. o puza de 15 min.  , fetele fac ce fac ... si pana la urma ajung la detentie ...
directoru: ce ati mai facut fetelor ... ???
m: apoi nimik rau .. doar am lam bagat pe Skippy in cuptorul de microunde a lu' don'a Fassbinder ...
r: dap .. si cainele so mai dezgetzat si el 
direcotu: poi ati facut ceva bine dar cu rau ... sa cumparati un cuptor nou ..
r: da domnu director .. pantru ce?? ca la don'a Fassbinder nici dejetu nui incape acolo
directoru: ACASA!!!!!!!!! NU VA MAI SUPORT ...
m: da' mai facem scoala anu asta???
directoru: da normal ... de maine stati pana la 8 seara si scrieti pe tabla "O sa fie cuminte" 
r:dar de ce sa scriem ceva ce nui adevarat pe tabla ????
directoru: de maine sunteti elevele model .. invatati .. ajutati ... si fiti cuminti .. punct
m: nuuuuuuuuuu
directoru: ah si .. poimanie primiti uniforme ...
r&m: CEEEEEEEEEE????????


_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
nextu!! e super marha

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
billutza_fana_TH
[Tru3]*[fan]

Din: spitalu' de nebuni
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 160
neeeeeeeeexxxxxxxttttttttt!!!!!!!!!!!!!!

_______________________________________
RoCk 4 3v3r!!!!!!!!!!
Th 4 3v3r!!!!!!!!

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
directoru: ah si .. poimanie primiti uniforme ...
r&m: CEEEEEEEEEE????????
directorul:hai nu mai comentati...aveti liber restul zilei
r,m:ok...la revedere
mel o suna p mama ei sa ii zik k se duce la rebe
r:si???c a zis?
m:e cu parintii tai la mall....si ma lasa
r:ok...hai
cele 2 au ajns rpd aksa...si-au fac popcorn au dat muzik la maxim si s-au distrat....
ding dong ding dong
r:aku aku
rebek isi cu mel afata
r:da??
x:buna ziua suntem d l politie
r:mel u ai fac cva???
m:nu...dar u??
r:pai sa ma gand
x:va informam k parintii vostrii au avut un accident d masina si au murit
r:nu se  poate zise ea cu lacrimi in ochi
x:puteti merge la spital sa vedeti
m:da vom merge...la revedere
cele 2 erau akum singure...nu mai aveau cu cn vb...nu mai era nimeni care sa vina la scoala cand faceau prostii.....dar se aveau una  p cealalta


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
*:Sk8eR-G!rL:*
^Mega^fan^

Din: myself
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 435
hai nextu k e super...saracele fete

_______________________________________


Am ramas acum,aici/Un suflet pustiit pe veci/Astept un glas,o voce sa aud/Sa ma trezeasca din abisul in care am cazut/Nemarginitul vis care ma prinde/Cu ghiarele infunitului ma cuprinde/Ma dunce departe`n pustiu/Si ma va lasa acolo,stiu/Intr`un loc ferit de lume,/Ca`tnr-un casm cu zane bune/Azi sunt una dintre ele,/In acel loc ferit de rele!

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
dap...e trist.. ...hai sis cu nextu!!

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
m:da vom merge...la revedere
cele 2 erau akum singure...nu mai aveau cu cn vb...nu mai era nimeni care sa vina la scoala cand faceau prostii.....dar se aveau una  p cealalta
se duse fiecare la ea in camera si se imbraca....si pori spre spital...akolo erau muti oameni bolnavi toti se plangeau de cate cva...rebeca se simtea rau....
r:mel...imi este rau
m:hai sa veem dak is parintii nostrii
r:bn
ajunse la o asistenta si sceasta le duse  in salonul respectiv
cand vezu rebeca incepu sa planga
m:gata rebe....
cele 2 pleca....niciuna dintre ele nu au dormit in ace noapte....s-au gandit cum vor trai ele fara parinti...cu cine o sa mai vb despre problmele lor...
A DOUA ZI ERA INMORMANTAREA
a fost o zii ploioasa si trista multa lume era akolo....cand se sfarsi slujba fetele au plecat aksa
rebeca s-a culkt iar melany a facut un dus


_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
Vea cineva Next?

_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
Baby Jane
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
yo sis......este zooper....stiu k lam mai citit shi pe forumul cellalat shi inspirat shi numele,..  

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
A doua zi fetele sau trezit .. crdeau ca totul a fost un cosmar .. Melly striga ..:
m: mama .. micul dejun
r: Mellanny ... parintii nostri au murit ... suntem singure ... pe lume .. si noi care ziceam k nus buni de nimik
m: offf ...... ce bine era dak era doar un vis ... un cosmar ... dar cosmarurile nici nu se pun cu realitatea
r: hay gata ... iti promit ca maine vom merge la cimitir
m: nuh mai bene mregem azi ???
r: shure ... imbracate ...
Rebecca sa imbracat intro fusta lunga si neagra de in ..si ... cu un maieu negru lung
Mellanny cu nishte skinnyjeans si un maieu alb pe care scria cu negru Hurt
Fetele au mers la cimitir .. pe drum nimeni nu scoase nicio vorba ... se gandeau ... pana la urma se oprisera la o florarie ....


_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
Piret Jarvis Bill Kaulitz
[Tru3]*[fan]

Din: patul lui Bill...Bill's heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 189
nextul sis

_______________________________________
De ce uni copii sufera pt parintilor? De ce noi copii nu putem rezolva ceva pana nu suferim putin din cauza parintilor? Sa nu suferi cand parinti se cearta ca eui oricum nu le pasa de tine va spun din propia experinata traita luna asta si inca o traiesc....e cumplit prin cea ce treci....
      ~~~DON'T COPY MY STYLE~~~

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
r:io iau crizanteme mamei si tatei le placea
m:io iau ccrini asta le placea la ai mey
cele 2 au ajuns akolo si au trecut de un mormant unde erau 2 baieti...unul cu parul ciufulit iar celalalt cu dreaduri si cu sapca...iar stilul lor de a se imbraca era un pic ciudat si mai ales pt 2 baieti care erau la cimitir...dar cele 2 trecu mai departe
mel nu rezista si zise:
m:ce sweet e tipul cu sapca
r:   si in cimitir tot la baieti iti sta gandul
m:doamne cei cu me??sunt la mormantul parintilor si tot tampenii fac si zic
r:  
cele 2 ajunse la mormintele parintilor si zise
r,m:dak ati fi voi aici nu am mai fii asa triste
cei 2 baieti le vazu
t:bill uite ink 2 fete si cred k sunt si ele tot de varsta noastra...si c bn arata
b:   tom suntem intr-un cimitir si u tot la prostii te gandesti??
t:sry 
b:hai sa mergem
t:nu hai sa mai stam
b:tom termina nu am venit la agatat ci la parintii nostrii...clar??
t:da  
b:si aku hai
tom zise in gandul lui
t:pa fata frumoasa sper sa te mai vad  


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
baby_rose_irina
>[V*I*P]<

Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
imi place simonik cum scrii u..nu pui prescurtari si s vede k ai imaginatzie si talent.....pooooop si continua ficul pls      :-* :-*

_______________________________________

Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
ms irinutza:*:*:*si tre s pun next curand

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
fetele pleca si ele
m:oare unde o fi plecat baiatul blond....macar dak as fi aflat cum il cheama
r:ziceai cva mel??
m:nop
r:ok
m:hai sa mergem si noi undeva intr-un club
r:nu am chef
m:ok io merg
r:ok u du-te
m:ok io ma duc
r:bn du-te
si cam asa facu tot drumul
ajunse aksa si mellany se pregati si pleca
r:mereu sunt singura....aku sunt si mai singura....merse la buktarie si isi facu un sandwich si se uita la tv
mellany in schimb se distra...cu o multime de tipi dansa se distra nu avea nicio treaba....poate k nu era asa slaba k rebeca....ea era mai puternica...nu plangea din orice si nu ii pasa....dar erau totusi parintii ei....aceste ganduri ii treceau prin minte....cand pe langa ea trecu baiatul acela pe care ea il vazuse in acea zi la cimitir
insa el nu o vazu trecu mai departe....se duse la bar si comanda o bere....poate era suparat se gandea mel....mellany se duse la el
m:buna
el ramase mirat k era acea fata pe care ea o vazuse la cimitir si care il inebunise dar poate nu ii impartasea aceleasi sentimente....
t:buna
m:aaa te-am vazut si azi in cimitir nush dak si u m-ai vazut
cum ar fi putut sa nu vada asa o fata frumoasa
t:da ...te-am vazut
t:aa scuze am uitat sa ma prezint....eu is tom
m:mellany....prietenii imi spun mel
t:ok mel
m:aa....stii io am vrut sa vad dak te simti bn...aku o sa plec
t:ok
tom nu incerk sa o cucereasca sa o tina langa el
nici el nu se mai recunostea
m:pa...aa....tom
t:pa mellany....sper sa ne mai vedem...spuse le pe un ton incet inkt fata nu-l auzi


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
Mel pleca nu chear asa distrata cum il vazu ... vedea ca el nici nu o baga in seama ... dar conteaza???? ...
Mai statu putin si pleca ... Ajunse acasa si o vazu pe Debby dormind se duse si ea sus sa se culce ...
Noaptea trecu foarte greu ... Dimineatza Rebeca pregatea jos micul dejun ... Mel se trezise si ea si merge jos dupa mirosul mancarii ...
m:hey ce miroase asa bine???       
r:mancarea
m:da j mie
r: neh neh ...     nu e gata
m:
r:ce ai patit???
m: mem azi la un film .. ceva???
r: yep .. hay sa mergem sa ne imbracam .....
Fetele au mers sus sa se imbraca si terminasera dupa 2-3 ore
Intre timp:


_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
diana_rebela14
^[TH]*[fan]*[4ever]^

Din: @~*your mind*~@
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1004
next

_______________________________________

ai aparut din ceata fara a spune prea multe,ai colindat in jurul lumii mele timp de cateva secunde iar mai apoi te-ai intors inapoi in lumea ta,acolo unde nu am cum sa patrund pentru a fi fericita...am incercat sa descopar cine esti si de ce nu pot ajunge la tine,si deabea mai apoi mi-am dat seama ca numele tau e "fericire" si de aceea esti doar un gand,un miraj,esti un scop ce nu poate fi atins ...te-ai nascut din imposibil si vei muri odata cu el...

pus acum 19 ani
   
blaCk_Ang3l
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 710
vreau next punetzi next

_______________________________________

Don`t ever look back

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
haideti cu nextul grls

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
Baby Jane
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
nu atzi pus nextul de pe 23-03....adik....de aproape o luna.,shi timpul limita este de 5 zile..maxim 7..    

pus acum 19 ani
   
B!0$T@R
^*[Old fan]*^

Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
era randul lui Simo .. imi pari lau .. eu pun cand imi vine randu ...       

_______________________________________

Just loving death like him...

Just look at his angelic eyes

pus acum 19 ani
   
Baby Jane
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
ok..o sa asteptam nextul..dar...haydetzi mai repede........

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
la bill si tom
b:hai tom la un film...stam toata ziua in casa
t:noo
b:plssss
t:no no no
B:ok si facu o fata suparata
t:offf....ok mergem
b:ms
cei 2 merse sa se imbrace
fetele plecau de aksa
m:hai rebeca luna asta
r:aku aku
cele 2 placa
la casa baietilor
t:hai bill
b:aku

cei 2 pleca spre cinematograf
mellany il vazu pe tom si il striga
m:tommm...cmf?
t:mel...a....bn
m:ea e prietena mea..rebeca
t:fratele meu bill
m,t,b,r:incantat
t:si unde mergeti?
m:la film...voi??
t:la fel


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
atunci merg la film impreuna ...haideti cu nextul

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
Baby Jane
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
! Orice fic nu are postata continuarea la 5 zile, va fi mutat la arhiva !
REGULAMTUL!!!


pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
zi si lu steph....nu numa mie...

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
off...App regulamentul pana la urma nu e ca dupa 7 zile e mutat la arhiva?? ca asa imi amintesc

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
andrath
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
sami bag picioarele k ma doaren cur d regulament ce draq aveti?dak vreti next asteptati si voi nu mai dati atata comanda next next si dupaia ficul e mutat la arhiva k asha zice regulamentu draq sal ia

pus acum 19 ani
   
andrath
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
poate omun are trb sau nu poate s puna next

pus acum 19 ani
   
andrath
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
park vati razbuna: nu pui next il mutam la arhiva

pus acum 19 ani
   
andrath
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
scz k am comentat la chestia asta dar ma enerveaza                

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
andrath ai putea posta numai odata...si in al 2-lea rand reg ala trebuie respectat ca nu e scris de dragu de a fi scris....si din cate vad eu...nu au mai pus next de pe 15.04 si atunci cu pus destul de putin...

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<

Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
io am vb cu steph si o zis k nu poate posta deci dak mai pot eu sa pun aici la arhiva dak nu...soartaaa

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la