Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login
POZE BEST TH FANS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lorena13 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 40 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
eu cu simo .. facem un fik .. cine vrea pers sa ridice manutzele sus .... iar dupa aceea primiti prima parte de la simonik 
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
eu vreau
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
so .. personajele :rebeca...18 ani...o fata rebela...foarte retrasa...a suferit din dragostre.....ii place sa fak poze..si este prietena f buna cu Melanny-
Melanny- 18 ani... o fata crazy ... a suferit din dragoste si de asta o intelege si o sprijina pe Rebeca
Kaulitz Twins ---> you know
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
acum asteptam commenturi pt. prima parte 
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
2 fete veneau de la scoala r:c bn k am luat 9 la franceza m:da....si io...la mate r:abia ast sa ma duc aksa si sa ii zic mamei m:si io... cele 2 se desprtise deoarrece mergeau p diferitu starazi r:pa mel m:pa rebe cele 2 au ajuns aksa si au fac aclesi lucru au povestit parintilor de nota seara cand toata lumea dormea telefonul rebecai suna r:alo?zise ea pu un ton somnoros c:alo rebe sunt cristi te-am sunat sa iti zic k nu mai vreau sa fim impreuna r:dar dc? c:nu cont...lasa...ramanem prieteni? r:da...nu...adik nush c:ok...pa...nb r:pa rebe o suna p mel r:alo mel m:da ce e? r:te-am trezit? m:nu tocmai veneam d l baie r:aaa....ok m:ce e?c s-a intamplt? r:cristi mi-a dat papucii m c?? R:nush...m-a sunat si a zis k ne despartim m:lasa fata k oricum nu t merita... r:ok...vb maine....nb m:ms la feel DIMINEATZA rebe pleca la scola se intalni cu mel si vb tot drumul despre cristi inkt nici nu-si dadu seama k au ajuns la scoala
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
pune nextul....te rogg...
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
mimu
*~*Cool fan*~*
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 64
|
|
next 
_______________________________________ M!mu
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
Prima ora a fost cea de mate ..la care toti stateau cu caphu pe banca ... profa vorbea singura ... dar nici nu-si dadu seama ... Dupa 60 de min. se suna pt. o puza de 15 min. , fetele fac ce fac ... si pana la urma ajung la detentie ... directoru: ce ati mai facut fetelor ... ??? m: apoi nimik rau .. doar am lam bagat pe Skippy in cuptorul de microunde a lu' don'a Fassbinder ... r: dap .. si cainele so mai dezgetzat si el direcotu: poi ati facut ceva bine dar cu rau ... sa cumparati un cuptor nou .. r: da domnu director .. pantru ce?? ca la don'a Fassbinder nici dejetu nui incape acolo directoru: ACASA!!!!!!!!! NU VA MAI SUPORT ... m: da' mai facem scoala anu asta??? directoru: da normal ... de maine stati pana la 8 seara si scrieti pe tabla "O sa fie cuminte" r:dar de ce sa scriem ceva ce nui adevarat pe tabla ???? directoru: de maine sunteti elevele model .. invatati .. ajutati ... si fiti cuminti .. punct m: nuuuuuuuuuu directoru: ah si .. poimanie primiti uniforme ... r&m: CEEEEEEEEEE????????
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
nextu!! e super marha
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
billutza_fana_TH
[Tru3]*[fan]
 Din: spitalu' de nebuni
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 160
|
|
neeeeeeeeexxxxxxxttttttttt!!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________ RoCk 4 3v3r!!!!!!!!!! Th 4 3v3r!!!!!!!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
directoru: ah si .. poimanie primiti uniforme ... r&m: CEEEEEEEEEE???????? directorul:hai nu mai comentati...aveti liber restul zilei r,m:ok...la revedere mel o suna p mama ei sa ii zik k se duce la rebe r:si???c a zis? m:e cu parintii tai la mall....si ma lasa r:ok...hai cele 2 au ajns rpd aksa...si-au fac popcorn au dat muzik la maxim si s-au distrat.... ding dong ding dong r:aku aku rebek isi cu mel afata r:da?? x:buna ziua suntem d l politie r:mel u ai fac cva??? m:nu...dar u?? r:pai sa ma gand x:va informam k parintii vostrii au avut un accident d masina si au murit r:nu se poate zise ea cu lacrimi in ochi x:puteti merge la spital sa vedeti m:da vom merge...la revedere cele 2 erau akum singure...nu mai aveau cu cn vb...nu mai era nimeni care sa vina la scoala cand faceau prostii.....dar se aveau una p cealalta
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
*:Sk8eR-G!rL:*
^Mega^fan^
 Din: myself
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 435
|
|
hai nextu k e super...saracele fete 
_______________________________________

Am ramas acum,aici/Un suflet pustiit pe veci/Astept un glas,o voce sa aud/Sa ma trezeasca din abisul in care am cazut/Nemarginitul vis care ma prinde/Cu ghiarele infunitului ma cuprinde/Ma dunce departe`n pustiu/Si ma va lasa acolo,stiu/Intr`un loc ferit de lume,/Ca`tnr-un casm cu zane bune/Azi sunt una dintre ele,/In acel loc ferit de rele!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
dap...e trist.. ...hai sis cu nextu!!
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
m:da vom merge...la revedere cele 2 erau akum singure...nu mai aveau cu cn vb...nu mai era nimeni care sa vina la scoala cand faceau prostii.....dar se aveau una p cealalta se duse fiecare la ea in camera si se imbraca....si pori spre spital...akolo erau muti oameni bolnavi toti se plangeau de cate cva...rebeca se simtea rau.... r:mel...imi este rau m:hai sa veem dak is parintii nostrii r:bn ajunse la o asistenta si sceasta le duse in salonul respectiv cand vezu rebeca incepu sa planga m:gata rebe.... cele 2 pleca....niciuna dintre ele nu au dormit in ace noapte....s-au gandit cum vor trai ele fara parinti...cu cine o sa mai vb despre problmele lor... A DOUA ZI ERA INMORMANTAREA a fost o zii ploioasa si trista multa lume era akolo....cand se sfarsi slujba fetele au plecat aksa rebeca s-a culkt iar melany a facut un dus
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
Vea cineva Next? 
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Baby Jane
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
|
|
yo sis......este zooper....stiu k lam mai citit shi pe forumul cellalat shi inspirat shi numele,.. 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
B!0$T@R
^*[Old fan]*^
 Din: Porchys Heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 520
|
|
A doua zi fetele sau trezit .. crdeau ca totul a fost un cosmar .. Melly striga ..: m: mama .. micul dejun r: Mellanny ... parintii nostri au murit ... suntem singure ... pe lume .. si noi care ziceam k nus buni de nimik m: offf ...... ce bine era dak era doar un vis ... un cosmar ... dar cosmarurile nici nu se pun cu realitatea r: hay gata ... iti promit ca maine vom merge la cimitir m: nuh mai bene mregem azi ??? r: shure ... imbracate ... Rebecca sa imbracat intro fusta lunga si neagra de in ..si ... cu un maieu negru lung Mellanny cu nishte skinnyjeans si un maieu alb pe care scria cu negru Hurt Fetele au mers la cimitir .. pe drum nimeni nu scoase nicio vorba ... se gandeau ... pana la urma se oprisera la o florarie ....
_______________________________________
 Just loving death like him...
 Just look at his angelic eyes
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Piret Jarvis Bill Kaulitz
[Tru3]*[fan]
 Din: patul lui Bill...Bill's heart
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 189
|
|
nextul sis
_______________________________________ De ce uni copii sufera pt parintilor? De ce noi copii nu putem rezolva ceva pana nu suferim putin din cauza parintilor? Sa nu suferi cand parinti se cearta ca eui oricum nu le pasa de tine va spun din propia experinata traita luna asta si inca o traiesc....e cumplit prin cea ce treci.... ~~~DON'T COPY MY STYLE~~~
|
|
| pus acum 19 ani |
|
baby_rose_irina
>[V*I*P]<
 Din: Just another boring place
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1689
|
|
imi place simonik cum scrii u..nu pui prescurtari si s vede k ai imaginatzie si talent.....pooooop si continua ficul pls :-* :-*
_______________________________________
 Voua nu va convine niciodata ce zic sau ce fa.cTot timpu` altii sunt mai frumosi,mai destepti mai altfel.Dar de fapt,voi sunteti aia ipocriti.Ma comentati si ma barfiti,apoi ma copiati cu nerusinare.De fapt,voua va e ciuda ca eu sunt o diva.Daca nu va convine,shut up and get a life.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
ms irinutza:*:*:*si tre s pun next curand
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
fetele pleca si ele m:oare unde o fi plecat baiatul blond....macar dak as fi aflat cum il cheama r:ziceai cva mel?? m:nop r:ok m:hai sa mergem si noi undeva intr-un club r:nu am chef m:ok io merg r:ok u du-te m:ok io ma duc r:bn du-te si cam asa facu tot drumul ajunse aksa si mellany se pregati si pleca r:mereu sunt singura....aku sunt si mai singura....merse la buktarie si isi facu un sandwich si se uita la tv mellany in schimb se distra...cu o multime de tipi dansa se distra nu avea nicio treaba....poate k nu era asa slaba k rebeca....ea era mai puternica...nu plangea din orice si nu ii pasa....dar erau totusi parintii ei....aceste ganduri ii treceau prin minte....cand pe langa ea trecu baiatul acela pe care ea il vazuse in acea zi la cimitir insa el nu o vazu trecu mai departe....se duse la bar si comanda o bere....poate era suparat se gandea mel....mellany se duse la el m:buna el ramase mirat k era acea fata pe care ea o vazuse la cimitir si care il inebunise dar poate nu ii impartasea aceleasi sentimente.... t:buna m:aaa te-am vazut si azi in cimitir nush dak si u m-ai vazut cum ar fi putut sa nu vada asa o fata frumoasa t:da ...te-am vazut t:aa scuze am uitat sa ma prezint....eu is tom m:mellany....prietenii imi spun mel t:ok mel m:aa....stii io am vrut sa vad dak te simti bn...aku o sa plec t:ok tom nu incerk sa o cucereasca sa o tina langa el nici el nu se mai recunostea m:pa...aa....tom t:pa mellany....sper sa ne mai vedem...spuse le pe un ton incet inkt fata nu-l auzi
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
diana_rebela14
^[TH]*[fan]*[4ever]^
Din: @~*your mind*~@
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1004
|
|
next 
_______________________________________
 ai aparut din ceata fara a spune prea multe,ai colindat in jurul lumii mele timp de cateva secunde iar mai apoi te-ai intors inapoi in lumea ta,acolo unde nu am cum sa patrund pentru a fi fericita...am incercat sa descopar cine esti si de ce nu pot ajunge la tine,si deabea mai apoi mi-am dat seama ca numele tau e "fericire" si de aceea esti doar un gand,un miraj,esti un scop ce nu poate fi atins ...te-ai nascut din imposibil si vei muri odata cu el...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
blaCk_Ang3l
^*[Old fan]*^
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 710
|
|
vreau next punetzi next 
_______________________________________
 Don`t ever look back
|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
haideti cu nextul grls 
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Baby Jane
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
|
|
ok..o sa asteptam nextul..dar...haydetzi mai repede........
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
la bill si tom b:hai tom la un film...stam toata ziua in casa t:noo b:plssss t:no no no B:ok si facu o fata suparata t:offf....ok mergem b:ms  cei 2 merse sa se imbrace fetele plecau de aksa m:hai rebeca luna asta r:aku aku cele 2 placa la casa baietilor t:hai bill b:aku
cei 2 pleca spre cinematograf mellany il vazu pe tom si il striga m:tommm...cmf? t:mel...a....bn m:ea e prietena mea..rebeca t:fratele meu bill m,t,b,r:incantat t:si unde mergeti? m:la film...voi?? t:la fel
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
atunci merg la film impreuna ...haideti cu nextul
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Baby Jane
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1363
|
|
! Orice fic nu are postata continuarea la 5 zile, va fi mutat la arhiva ! REGULAMTUL!!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
zi si lu steph....nu numa mie...
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<
 Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
|
|
off...App regulamentul pana la urma nu e ca dupa 7 zile e mutat la arhiva?? ca asa imi amintesc
_______________________________________

bye bye
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
andrath
~Litte*fan~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
|
|
sami bag picioarele k ma doaren cur d regulament ce draq aveti?dak vreti next asteptati si voi nu mai dati atata comanda next next si dupaia ficul e mutat la arhiva k asha zice regulamentu draq sal ia
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
andrath
~Litte*fan~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
|
|
poate omun are trb sau nu poate s puna next
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
andrath
~Litte*fan~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 25
|
|
park vati razbuna: nu pui next il mutam la arhiva
|
|
| pus acum 19 ani |
|
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
|
|
andrath ai putea posta numai odata...si in al 2-lea rand reg ala trebuie respectat ca nu e scris de dragu de a fi scris....si din cate vad eu...nu au mai pus next de pe 15.04 si atunci cu pus destul de putin...
_______________________________________ Dear Life FUCK YOU
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SiMo_BiLlUtZa
>[V*I*P]<
 Din: hell...:->
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1421
|
|
io am vb cu steph si o zis k nu poate posta deci dak mai pot eu sa pun aici la arhiva dak nu...soartaaa
_______________________________________

|
|
| pus acum 19 ani |
|