Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BEST TH FANS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cenusareasa
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 61 ani
Best TH fans / Arhiva fan-ficuri / Socrii nebuni Moderat de "y"-LoveyKins!._o^14^, **CrAzzY~gRL**, =Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Autor
Mesaj Pagini: 1
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
Fetelor....iar am inceput un fick)nu mam putut abtine..lam facut cu o prietena care nu e logata...deci personajele
Sarah=o fata frumoasa...nebunatika...si bogata
Jeniffer=la fel ca sarah si sunt surori..
bill..tom=you know...
simone=mama gemenilor
georg=tatal gemenilor..
Cine vrea prima parte?


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
yo

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
deci..sarah

socrii nebuni

53.8KB


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
jeniffer

socrii nebuni jeniffer

21.6KB


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
Partea 1..fetele ii cunosc pe baieti visurilor lor

acum..prima parte...
Intr-o dimineata,ele erau certate si au luat-o pe drumuri diferite spre scoala...
Sarah se gandea la formatia ei preferata..si nu se prea uita pe unde merge cand deodata s-a ciocnit de cineva si iau cazut caietele din mana...cand s-a uitat mai bn era bill ..lui  sarah nui venea sa creada
s:srry imi pare rau
b:nui nik..
bill a ajutat-o sa le stranga....
s:nu trebuia
b:nu face nik..
Cei doi s-au imprietenit si au plecat la un suc..undeva..lui sarah nu ia mai pasat nici de scoala nici de nik..voia sa fie langa bill
La scoala Jeniffer intarziase..deja..
p:buna jeniffer..
j:buna dimineata
p:treci in bank..azi va veni un star sa ne povesteasca cum e viata de vedeta..
j:ok..sunt curioasa..
Surpriza starul era chiar tom kaulitz..jeniffer nu sa putut abtine si a sarit pe el..a inceput sa il sarute iar el ia raspuns..pe acolo trecea din intamplare directoare..
d:ce faceti aici?
j:ne sarutam..
d:jeniffer esti exmatriculata..
d:am zis..esti exmatriculata
j:dar ce dvs nu faceati asta in tinerete?acum ca sunteti o baba zbarcita nu se mai uita nimeni la dvs
d:gata..azi esti exmatriculata
NEXT?

Modificat de bya_love_bill_4ever (acum 19 ani)


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
next... e cam grabita treaba

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
poi stiu ca e cam grabita..da vreau sa fie totul din intamplare

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
Sarah a reusit sa se combine cu Bill ..au plecat la hotel ..acolo mika problema era menajera...numai scapu de ea
b:e cam cald aici
m:nici o problema deschid geamul
b:aaa ba nup...mie sete
m:aveti jos..
b:mie foame
m:la restaurant
b:carate draq o data ca vrem sa fim singuri ce nu intelegi?  
m:aa da poi spuneti asa
In sfarsit a plecat si menajera aia tampita din camera si ei siau continuat treaba..
la scoala tom lea povestit elevilor cate ceva apoi a plecat cu jeniffer la un suc cand s-a sunat....
Dupa suc s-au dus la hotel...surpriza pt jeniffer era sarah cu bill acolo...
t:buna frate..cf?
b:nu vezi?cu iubita pe aici
t:aa ba da
j:soramea cf?
s:a fost la reducere
j:    
t:deci voi doi..si noi doi?
b&s:da
t&j:da..
A trecut mai mult timp..iar baieti au inceput sasi faca deja planuri de nunta..dar s-au gandit ca ar fi mai bn ca fetele sasi cunoasca socrii...


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
partea 2..la socri..
b:fetelor..neam gandit ca ar fii mai bn sa ii cunosteti pe parinti nostri..leam spus ca o sa veniti..
j&s:ok..ne bucuram..
fetele siau facut bagajele si au plecat cu baieti pt ai cunoaste pe"minunati"lor socrii....
b:vedeti ca parinti nostri sunt mai nebuni..
s:nu pot sa fie mai rau ca ai nostri
t:daca ziceti voi..
cand au ajuns la vila lor s-a auzit un tipat
s:aaaaaaaaaaa
t:ce e mama?
s:numi gasesc pantofi preferati..nici rochia..nici cercei..am uitat sa ii spun bucataresei sa pregateask cina si am uitat si catalogul de nunta..
t:   lasa ..hai sa le cunosti pe fete..
s:fete?care fete?
t:sarah si jeniffer
s:aaaa.
can a coborat jos ..fetele au ramas uimite de infatisarea ei..era data cu o tona de ruj..avea ochelari de babe cu lentile groase..si park nu se mai pieptanase de o luna
s:buna-ziua
j:buna-ziua
si:buna-ziua..
s:eu sunt sarah
s:dar stiu draga..u esti proasta aia care voia sa se casatoreasca cu bill


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
e mijto....da..cum a zis si heni..cam grabita treaba...trebuia sa povestesti mai multe

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
eh..am vrut sa fie tot mai din intamplare si sa fie mai ca o comedie

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
b:mamaaaaaa cum poti sa spui asta?
s:imi pare rau..e de la aspirina  
b:        
s:georg,vino sa le vezzi pe fete..
g:imediat..aaa voi sunteti noile bucatarese?
s&J:        
b:tataaaaaaaa ele sunt viitoarele noasterre soti
g:aa da srry
s-au asezat la masa..in farfurie era o mancare uper"delicioasa"
s:va place mancarea?
j:nu
s:ce?1?
s:sora mea a zis ca ne place la nebunie..aveti o bucatareasa excelenta..
s:defapt nu la facut bucatareasa
s&j:dar cine?!? 
s:electricianul..bucatareasa e la politie ca a furat gaina vacinilor..
s&j:ahamz.."super"mancarea..
j:eu numai pot..tin la silueta
fetel s-au ridicat d la masa..si s-au dus sus...apoi au venit si baieti dupa el..toti s-au culcat in afara de cei 2 socrii nebuni care au pus camere d filmat inn camere ca sa nu pateasca ceva "copilasi"lor....next?


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
omg..dapoi eu as innebuni       

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
eu leas da cu ceva in cap la amandoi...deci sa pun next...

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
diana_rebela14
^[TH]*[fan]*[4ever]^

Din: @~*your mind*~@
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1004
  ce tari au fost unele parti...eu sunt nebuna pe 3 sfert dar as inebuni si pe ala care mi-a mai ramas dak as fi in lokul uneia dintre fete    sigur ca next..next

_______________________________________

ai aparut din ceata fara a spune prea multe,ai colindat in jurul lumii mele timp de cateva secunde iar mai apoi te-ai intors inapoi in lumea ta,acolo unde nu am cum sa patrund pentru a fi fericita...am incercat sa descopar cine esti si de ce nu pot ajunge la tine,si deabea mai apoi mi-am dat seama ca numele tau e "fericire" si de aceea esti doar un gand,un miraj,esti un scop ce nu poate fi atins ...te-ai nascut din imposibil si vei muri odata cu el...

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
Cand a venit dimineata jeniffer s-a trezit prima(credea ea)si a plecat jos..jos era simone..cand a vazut-o jeniffer era sa urle..:era cu o masca verde pe fata ..parul pe bigudiuri..si in halat..arata groaznik..
j:buna-dimineata
s:buna..draga
j:ce avem la masa?in dimineata asta...logic..
s:poi nu stiu..cauto pe bucatareasa..aa ba nu avem suc de portocale si nush ce..
j:ok..cand lea gustat erau groaznice...cine lea facut?
s:grdinarul ca bucataresa e la politie ca a furat portocalele vecinei...
j:aha..
jeniffer na mai mancat nik si s-a dus sus dupa tom..
ia dat cu o perna in fata si tom s-a trezit brusc
t:ce e?
j:plecam chiar acum..numai suport mam saturat de parinti tai"minunati"
t"daca zici u..
ei siau facut bagajele si s-au pregatit de plecare...dar susrpiza cand s-au pus in masina sa plece numai mergea masina...
j:omg...innebunesc     hai o data sa merge..in sfarsit
b:dar jeny numai merge masina..
j:ce?!?      
s:cum?ce?cum sa nu mearga masina?o imping eu pana in oras daca e nevoie dar aici numai stau nicun minut...
t:jai mey sa mai stam pana o repara...


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
diana_rebela14
^[TH]*[fan]*[4ever]^

Din: @~*your mind*~@
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1004
        ce amuzanta situatie..pt noi de fapt,ca pt fete nu e delok   next 

_______________________________________

ai aparut din ceata fara a spune prea multe,ai colindat in jurul lumii mele timp de cateva secunde iar mai apoi te-ai intors inapoi in lumea ta,acolo unde nu am cum sa patrund pentru a fi fericita...am incercat sa descopar cine esti si de ce nu pot ajunge la tine,si deabea mai apoi mi-am dat seama ca numele tau e "fericire" si de aceea esti doar un gand,un miraj,esti un scop ce nu poate fi atins ...te-ai nascut din imposibil si vei muri odata cu el...

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
doamne   nu mai pot de ras..   vreau next

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
omg...dapoi i`as omora pe totiiii...pune nextttttttttuuuu           

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
ok..il pun acum ma bucur ca va place...

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
j:eu numai stau..
jeniffer cu sarah siau luat bagajele si au plecat pe jos..
t:fetelor veniti..
j:daca stam la un hotel mam saturat...
g:haideti fetelor..mai ststi la noi..ce hotel?mai stati macar pana vine bucatareasa....de la politie...
s:"hai mey jeny sa mai stam o zi"
j:numai ca ma rogi u dar maine la prima ora plecam..nu ma intereseaza imping eu masina tot drumu...
au intrat inapoi in casa si siau dus bagajele sus...de data asta fetele au comandat mancare ..au mancat apoi  jeniffer s-a dus sasi faca un dus..cand a intrat in cada..ceva se misca la picioarele ei..era o gaina....
j:aa u semeni cu doamna kaulitz..sau esti chiar ea?
chiar atunci intra si georg in baie.,.
g:aa am uitat sati prezint pe cineva..ea este cina de azi
j:   ok..acum vreau sa fac dus
g:ok..
georg a iesit si jeny s-a dezbracat si a inceput sasi faca dus..cand a iesit din dus a iesit numai cu un prosop pe ea..a auzit o voce...era de baiat..ea nu avea nik p ea in afara de prosop..era si bill cu el se parea..ea a sarit pe fereastra dar din nefricire i sa prin prosopul de geam...
j:oommmmgggg soramea...a incepu sa arunce cu pietre in geamul lui sarah./.
s:soramea cf acolo?
j:streaptes..ce draq sa fac si eu..aruncami si u ceva de imbracat..macar un prosop..
sarah ia aruncat ceva de imbracat si jeny a venit si ea sus..pe scari sa ciocnit de bill si andreas..
j:buna...
b:buna..andreas ea e viitoarea sotie a lui tom..jeny el e prietenul nostru ..
j:omg..asta mai lipsea..un catel..
a:?!?  
j:am zis ca as vrea un catel


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
          ce tareeeee...da vezi..nu il fa pe andreas catel       

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
        next pls

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
a:punel pe tom sati ia..
j:sa sti..haideti ca ma duc..
d:pa
b:pa
a:ce cumnatica dulcika ai..o vreau eu..
b:vezi ca e a lu tom..
jeny se duse sus la sora sa care era cu tom(nu impreuna)
j:soramea fati bagajele..
s:dc?
j:plecam..cu sau fara baieti.,..
s:soramea...
t:stai uby putin ce ai?
j:poi dupa ce ca abea ii suport pe"minunati"nostri viitori socri mai adusa si fractu un catell
t:ce catel?
j:unu blond..
t:da uby ala e andreas


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
      next pls

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
catel      

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
partea2-plecarea de la socrii in sfarsit
j:yeeeeeeee plecam....
s:da...
fetele numai puteau de bucurie...
ai:ooo nuuu copilasii mei?dc plecati asa rpd?daca patiti ceva?ooo nuuuuuu          
t:mama gata linistete o sa vii in vizita
j:ce?!?
b:da..
in sfarsit au plecat inapoi la vila lor ..numai a lor..departe de parinti..peste o sapt jeniffer cu sarah au realizat ca sunt insarcinate..
s:yeeeeeeee
s:daaa.esteeeeee...
b:ce e fetelor?
s&j:suntem insarcinate..
b:ok..si mai am o veste placuta..vine mama azi cu tata la noi si stau o sapt..
j:ooo nu..doamne..iama...avortez daca vin aia...
s:si eu...
fetel erau "foarte bucuroase"sa isi revada socrii...mai ales pt o sapt....
in sfarsit au ajuns..si socrii nostri"minunati"pe care ias fi omorat pe loc....
si:oo dragii mei ce dor imi era d voi..
g:ooo buna..ce bucatarese frumuoase aveti
j:il omor ce draq de bucatarese vede bou ala?  
s:soramea stai cuminte..
si:aa da facetimi si mie un suc de portocale..
j:fati si singura ca doar nuti scad ridurile


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
PoSeDaTa_BTK
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 708
mai e mijto....da nu mai grabi tat actiunea..eu nici nuj cand s-a culcat cu el...cand a ajuns acasa..cand a ramas gravida...is in plop si plopu e in aer....

_______________________________________
Dear Life FUCK YOU

pus acum 19 ani
   
alecsutza
[Tru3]*[fan]

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 155
sora-meo.......e prea tare.....dar adevarul este ca e cam grabit......nu te supara .......hai cu nextul ca mor de ras        

_______________________________________
urasc viata asta.....poate ca unii ma cred nebuna dar nu este adevarat........urasc ca trebuie sa iubesc in continuare cand stiu ca sentimentele nu-mi sunt impartasite......mi-e greu sa trec peste aceasta dragoste si sa merg mai departe......dak vreodata vei citi aceste randuri poate vei veni sa ma scoti din aceasta inchisoare in care m-am inchis singura.......iar dak nu vei vedea niciodata aceste randuri da-mi voie sa-ti spun de pe acum ADIO

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
k soramea da e randu tau sa pui next la 1 luna cu 2 nebune...cat pui u la ala eu pun la asta:P:P:P  

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
byank
^*[Old fan]*^

Din: de sub-patul lui tom :D
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 528
      super...next...app..defapt ti-au zis ele nexttttttttttt

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!


pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
cool   doar ca au cam ramas repede insarcinate si nici nu ne'ai spus ca sau culcat...e amuzant rau fikul..hai pune nextul

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
gabitza
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 23
moama ce cooool next  

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
gata azi aveti next..srry de intarziere...
s:care riduri?!?
j:eh nah...acum imi spui ca nai riduri?
s:nup..
j:si alea dp fata ta ce sunt?tia pus dumnezeu mana pe fata de o ai asa?sau tea calcat o masina cand erai mai mika?
s:ooffff ce nervi...
g:las-o draga in pace..hai sus lasa-le pe bucatarese..
j:mos tampit iti arat eu bucatarese..
fetele s-au dus sa le spuna bucatareselor sa puna masa...dupa masa simone sia facut un dus si s-a dus sus sa se culce...in sfarsit am scapat de mosi aia 2...
s:jeny...am o idee..
j:ce?
s:sa luam costumele de haloween si sa ne imbracam in ele..apoi mergem la "minunati"nostri socrii si le zicem ca sunetm zana maseluta..la cat de batuti in cap sunt o sa creada..
j:dap hai
fetele luara costumele se imbracara apoi mersera in camera la socrii..
j:buna ziua..
si:aaaa cn esti?
j:zana maseluta..aveti vreun dinte pe anul asta?
si:nup..iam dat pe toti..aaa ce?zana maseluta?aaaa georg uitteo pe zana maseluta...
g:si ailalta cn e?
s:asistenta zanei domnule...aveti vreun dinte?sau nu?
g:nu..vino la anu
si:dap..
dupa ce au iesit din camera lea bufnit rasul ca cei 2 au crezut..doamne cat de prosti erau..cum bill si tom erau prin oras am plecat si noi in park..acolo neam intalnit cu mai multe prietene..
d(dana):ceau fetele de cand nu vam mai vazut..
j:am fost cam ocupate cu "minunati"nostri socrii
a(andreea):ok..haideti si voi prina mall ca mam plictiisit deja..
j:haideti..dupa aia va invitam pe toate la cina..ok?
a&d:ok.....astept commenturi


_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
Bloody Soul
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
looolll..........next!!!    
             
             
 

Modificat de Bloody Soul (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
** H3nR!3Tt@ **
>[V*I*P]<

Din: Visul frumos
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1701
lol,pune nextul

_______________________________________


bye bye

pus acum 19 ani
   
bya_love_bill_4ever
[Tru3]*[fan]

Din: in lumea viselor alaturi de bi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 166
bloody soul imi deformezi pagina        

_______________________________________
undeva in lumea viselor unde si basmele sunt reale iar bill e langa mine pe veci....liebe 4ever

pus acum 19 ani
   
Bloody Soul
~Litte*fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 5
oups ..scz ..dar am lesinat de ras..knd am citit ficul.. I want morreeeeeeeeee!!!!

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
nu ai mai pus nextul de ceva timp...trebuie sa anunti daca nu mai poti continua fikul sau daca ai o problema. Oricum fikul va fi mutat la arhiva pana vei reincepe sa scrii la el...

_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la