Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login
POZE BEST TH FANS
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: barbyDana
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 28 - 46 ani |
|
|
elena92
*~*Cool fan*~*
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
|
|
"In muzica privirilor eterne e-o lira alba fiecare crin"
Indiferent de varsta, un om isi poate pastra sufletul de copil. Indiferent de vreme, un copac puternic stie sa reziste. Indiferent de obstacole,cei puternici stiu sa lege tristetea la ochi. Indiferent de furtuna, cei optimisti stiu ca in final rasare soarele. Indiferent de efort si sacrificiu, eu stiu ca la final ne asteapta o mare multumire. Indiferent de culori, lumea din jur se invaluie in culorile sufletelor noastre. Indiferent de realitate, unii stiu sa-si urmeze visurile. Unele visuri se naruie...Altele traiesc prin noi momentul in care se implinesc. Impor- tant e sa nu renuntam, sa nu ne pierdem speranta. De multe ori, adevaratele comori se gasesc chiar langa noi. De multe ori, viata ne surprinde cand ne asteptam mai putin. Uneori, viata pare sa ne loveasca fara rost... Si atunci nu prea mai credem in visu- rile noastre... E greu sa dai cu pietre in minciuna, e greu sa treci neaplecat, e greu sa-l faci sa inteleaga pe cel nedrept ce este drept. Si iar e greu sa aperi cinstea, sa mergi la brat cu adevarul, sa nu ai lacrimi sa mai plangi. Visurile noastre sunt aripi... si cu ele zburam catre cer! In fiecare zi intrevedem un moment magic, un moment in care putem schimba tot ce ne face nefericiti. Acest moment se poate regasi in clipa cand varam cheia in usa, in clipa de tacere dupa masa de pranz. Acest moment exista pentru a aduce zambetul pe fetele crispate ale oamenilor. Daca toti am lupta pentru ceea ce dorim, probabil lumea se va schimba.Daca ne ho- taram impreuna se biruim nedreptatile ce impanzesc lumea, daca ne hotaram sa protejam adevarul, momentul magic al zilei ar putea dura o eternitate... Un pix si o foaie(in principiu alba) de hartie... Pot fi acestea armele mele? E un inceput.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
~.Phantom of the opera.~
AdmiN
 Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
|
|
ai o imaginatie bogata si daca povestile exprima ceea ce simti cu adevarat atunci esti o persoana foarte optimista si sincer te felicit pentru asta, eu nu voi putea niciodata sa fiu asemeni tie. ai scris foarte frumos iar ceea ce ai scris poate sa binedispuna pe oricine  imi place cum ai comparat si cum ai stiut sa exprimi poate nemultumirea fata de lume poate unul din visele tale intr-o inlantuire de fraze atat de bine gandite pacat insa ca e atat de scurta, sa stii ca pe baza ei poti sa alcatuiesti povesti sau chiar poezii, dar e doar un sfat asta nu schimba cu nimic faptul ca povestea desi scurta este forte frumoasa
_______________________________________ CITESTE REGULAMENTUL!
 ...you are my lollipop...sugar sugar top...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
blaCk_Ang3l
^*[Old fan]*^
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 710
|
|
wow ai descris foarte frumos de fapt superb ...sper ca fikul sa aibe continuare pentru ca mi-a starnit interesul si mi se pare un inceput foarte bun ai talent nu gluma bravo imi place ce ai scris 
_______________________________________
 Don`t ever look back
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
elena92
*~*Cool fan*~*
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
|
|
mersi....si /Phantom_of_the_opera_/ ....ar trebui sa fii optimista, pentru k asa poti sa treci peste probleme mai usor. iti spun din experienta 
|
|
| pus acum 19 ani |
|