Best TH fans
Forumul celor mai mari fani Tokio Hotel!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Best TH fans | Reguli | Inregistrare | Login

POZE BEST TH FANS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
Best TH fans / Your story / Ranita?!! Singura si trista? Descchide-ti aripile! Moderat de "y"-LoveyKins!._o^14^, **CrAzzY~gRL**, =Shyummkums!!Lil`Pumpk*n=
Autor
Mesaj Pagini: 1
elena92
*~*Cool fan*~*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
"In muzica privirilor eterne e-o lira alba fiecare crin"   

        Indiferent de varsta, un om isi poate pastra sufletul de copil. Indiferent de vreme, un     copac puternic stie sa reziste. Indiferent de obstacole,cei puternici stiu sa lege tristetea la
    ochi. Indiferent de furtuna, cei optimisti stiu ca in final rasare soarele. Indiferent de efort    si sacrificiu, eu stiu ca la final ne asteapta o mare multumire. Indiferent de culori, lumea     din jur se invaluie in culorile sufletelor noastre. Indiferent de realitate, unii stiu sa-si urmeze    visurile.
        Unele visuri se naruie...Altele traiesc prin noi momentul in care se implinesc. Impor-
    tant e sa nu renuntam, sa nu ne pierdem speranta. De multe ori, adevaratele comori se
    gasesc chiar langa noi. De multe ori, viata ne surprinde cand ne asteptam mai putin.
        Uneori, viata pare sa ne loveasca fara rost... Si atunci nu prea mai credem in visu-
    rile noastre... E greu sa dai cu pietre in minciuna, e greu sa treci neaplecat, e greu sa-l         faci sa inteleaga pe cel nedrept ce este drept. Si iar e greu sa aperi cinstea, sa mergi la brat    cu adevarul, sa nu ai lacrimi sa mai plangi.
        Visurile noastre sunt aripi... si cu ele zburam catre cer! In fiecare zi intrevedem un
    moment magic, un moment in care putem schimba tot ce ne face nefericiti. Acest moment     se poate regasi in clipa cand varam cheia in usa, in clipa de tacere dupa masa de pranz.
    Acest moment exista pentru a aduce zambetul pe fetele crispate ale oamenilor.
        Daca toti am lupta pentru ceea ce dorim, probabil lumea se va schimba.Daca ne ho-
    taram impreuna se biruim nedreptatile ce impanzesc lumea, daca ne hotaram sa protejam    adevarul, momentul magic al zilei ar putea dura o eternitate... Un pix si o foaie(in principiu    alba) de hartie... Pot fi acestea armele mele? E un inceput.


pus acum 19 ani
   
diana_rebela14
^[TH]*[fan]*[4ever]^

Din: @~*your mind*~@
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1004
ai scris f frumos....suna extrem de bine    am ramas uimita la cat de frumos scrii..chiar imi place...imi place f mult...am spus mult? nooo..imi place f mult  am vrut sa spun...exista si o continuare? daca raspunsul tau de DA atunci astept nextul,iar daca nu iti spun felicitari...mi-a placut fffff mult!   

_______________________________________

ai aparut din ceata fara a spune prea multe,ai colindat in jurul lumii mele timp de cateva secunde iar mai apoi te-ai intors inapoi in lumea ta,acolo unde nu am cum sa patrund pentru a fi fericita...am incercat sa descopar cine esti si de ce nu pot ajunge la tine,si deabea mai apoi mi-am dat seama ca numele tau e "fericire" si de aceea esti doar un gand,un miraj,esti un scop ce nu poate fi atins ...te-ai nascut din imposibil si vei muri odata cu el...

pus acum 19 ani
   
~.Phantom of the opera.~
AdmiN

Din: N!ghtm@re
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1785
ai o imaginatie bogata si daca povestile exprima ceea ce simti cu adevarat atunci esti o persoana foarte optimista si sincer te felicit pentru asta, eu nu voi putea niciodata sa fiu asemeni tie.
ai scris foarte frumos iar ceea ce ai scris poate sa binedispuna pe oricine
imi place cum ai comparat si cum ai stiut sa exprimi poate nemultumirea fata de lume poate unul din visele tale intr-o inlantuire de fraze atat de bine gandite
pacat insa ca e atat de scurta, sa stii ca pe baza ei poti sa alcatuiesti povesti sau chiar poezii, dar e doar un sfat asta nu schimba cu nimic faptul ca povestea desi scurta este forte frumoasa


_______________________________________
CITESTE REGULAMENTUL!

...you are my lollipop...sugar sugar top...

pus acum 19 ani
   
blaCk_Ang3l
^*[Old fan]*^

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 710
wow ai descris foarte frumos de fapt superb ...sper ca fikul sa aibe continuare pentru ca mi-a starnit interesul si mi se pare un inceput foarte bun ai talent nu gluma bravo imi place ce ai scris

_______________________________________

Don`t ever look back

pus acum 19 ani
   
elena92
*~*Cool fan*~*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
mersi....si /Phantom_of_the_opera_/  ....ar trebui sa fii optimista, pentru k asa poti sa treci peste probleme mai usor. iti spun din experienta


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la