Colectia de poze tokiohotelfani.3xforum.ro
Total 1549 poze.

InapoiInainte

 
maria 17 ani , o inima de aur si poate si pacalita si inselata crede in orice i se spune si este omaria bernedete-are 17 ani , o inima de aur si poate si pacalita si inselata crede in orice i se spune si este o fire naiva. nu a avut niciodata un prieten desi este cea mai frumoasa din liceu si invata cel mai bine, toti baietii se tin dupa ea dar asteapta dragostea aceea cu "romeo si julieta"primeste oferte sa lucreze k model a refuza deoarece e mult prea ocupata sa ajute copii din orfelinate.mama sa si tatal sau o sprijina in tot ceea ce face si nu duc lipasa de nimic dar nici nu au bani sa se joace cu ei.
22.05.200719.2KB
ding domg!
s: ma duc sa deschid eu...
s: a..justin steph cu gura mare sa auda heni..heni ia aratatDING DOMG! S: ma duc sa deschid eu... S: a..JUSTIN CEAU!.. stiga steph cu gura mare sa auda heni..heni ia aratat cu mana ca nu.. J: heni? S: doarme...imi pare rau da nu o trezesc....a dormit foarte putzin azi noapte... J: bine atunci plec.. S: pa.. Justin a plecat.. H: wow...merci.. S: npc.... H: hai sa ne uitam la un film.. S: ce film? H: nush....ceva trist.... S: bine...avem 100 de filme triste... H: atunci ne uitam la o comedie.. S: asa mai merge... Ne-am uitat la o comedie...aproape ca am fost pe jos de ras...cand sa terminat filmul.. H: nu credeam ca e asa de placut sa fi vesel...... S: nici eu.... H: hey grl..maine scoala... S: da si? H: cu ce te imbraci? S: cu alea..... H: eu cu astea.. S: mistoo...ha ca ma duc la culcare H: k..pa...nb.. Dimineatza o zi insorita...soarele zambea...nori au fost veseli...si chiar si cele doua sau trezit cu zambetul pe buze.. O poza cu steph
25.02.200736.8KB
mia placut ficul este foarte reusit :)  :)  :) bye :hi: london bridgemia placut ficul este foarte reusit :) :) :) bye :hi:
22.03.200739.7KB
cine vrea prima pare sa you is eu :-p mea....cine vrea prima pare sa zica....kiss you 43v3r asta is eu :-P
26.12.200630.8KB

 
bill ma condus pana acasa asa cum fac si imi pune mana pe de mic si dar are noroc sa ne aive pe noiBill ma condus pana acasa asa cum fac indragostiti si imi pune mana pe pantec B:Atat de mic si nevinovat A:Da dar are noroc sa ne aive pe noi doi B:Noi doi? A:Ma vei ajuta sal cresc nu? B:A da sigur L-am sarutat si am plecat m-am pus sa pictez,in peisaj aparea bill eu si un copil.Imi adusese aminte ca eu nu mai am nici un ban,ca flurii umbla prin buzunare si ca trebuie sa caut de munca.Trecuse o saptamana imi gasisem de munca intr-o pizzerie castigam deajuns ca sa ma intretin pe mine si bebeul ce va veni pe lume,bill era foarte grijuliu cumpara haine jucarii,decorase camera fetitei.Intr-o zii bill venise la mine B:Ana trebuie sa vb. A:Da te ascult B:M-am gandit ca ar fi mai bine ca eu si tom sa ne mutam cu tine,asa vom fi aproape de tine tot timpul A:daca asta vreti ok B:Tommmm adu valizele T:Da sa traiti! A:Ce? B:Pai stiam ca ai sa accepti asa ca am venit pregatiti A:OK DOUA LUNI DUPA MUTAREA BAIETILOR Eram in luna a patra dar deja incepusem cu poftele iar pe baieti ii inebunisem.Era ora 2 dimineata A:Bill!!! B:Ce e? A:Bill vreau savarine B:Maine iti iau A:Bill vreau acum altfel o sa mor B:Ana de unde iti iau eu acum savarine? A:Nu stiu dar eu vreau savarine B:Offf ma duc sa-ti iau savarine :x Bill mia adus o cutie intreaga de savarine dar eu mancase doar una B:Nu mai vrei? A:Nu B:Deci eu ma scol la 2 dimineata unblu jumatate de oras si tu mananci decat o savarina? A:Hmmm da,pt ca daca mananc mai multe mi se face rau B:Offf ana ma disperi A:Si eu te iubesc bill T:Neatza copii B:Neatza T:Bill ai uitat sa te machiezi pt. ca arati ca un zombie? A:Nu azi-noapte bill a fost sa-mi ia savarine T:Aaaaa(si rade fara sa se opreasca) B:Razi tu razi da la noapte e randul tau!!! T:ooouu(si se opreste din ras)
11.06.200710.7KB
ochii lui ii lucesc...e ca nu arat asa de rau...
la club am cam baut....am incercat sa gasesc unOchii lui ii lucesc...e baiat...inseamna ca nu arat asa de rau... La club am cam baut....am dansat...am incercat sa gasesc un baiat calumea,dar nimic...tom intr-un timp dansa cu vreo doua,dar s-a lasat pagubas cand au venit iubitii la fete...a venit la masa la mine si am mai baut cate ceva.... Ma doare capul de simt ca mor...observ ca sunt in pat....hainele mele le vad pe jos...aruncate,parca ar fi fost razboi...nici pijama nu am pe mine....sunt pur si simplu goala...imi las capul pe perna...cred ca nu mai beau ani buni de acum inainte...o mana ma ia de mijloc si ma saruta...sar ca arsa din pat.... F:tom???????!!!!!!!! T:neatza,frumoasao! F:nu se poate..... Ma las langa pat si imi asez capul pe genunchi...m-am culcat cu tom si nu-mi aduc aminte...incept sa tremur....ce e cu mine? Tom sare repede din pat....se aseaza langa mine...imi observa tremurul.... T:iarta-ma!nu am crezut ca te va afecta.... F:eu...tu...eu tre’sa plec.. T:nu acum...te rog..nu te pot lasa sa pleci asa...mai bine hai sa vorbim... F:nu e nimic de spus...am crezut ca imi esti alaturi pt ca vrei sa-mi fii un prieten care sa ma ajute,dar tu nu ai vrut decat sa te culci cu mine....ai obtinut ce ai vrut...esti fericit,nu? Ma imbrac repede si ies din camera in fuga..fara sa vreau ma lovesc de corpul lui bill...ma uit in ochii lui...nu mai au aceeasi licarire.... F:va urasc,kaulitzi!...blestemati sunteti...va urasc din tot sufletul...m-ati distrus in intregime....v-ati batut joc de mine....m-ati folosit si m-ati aruncat la gunoi.... Ies in fuga din hotel.... Deschid ochii...nu vad nimic....poate un alb puternic...ma doare tot corpul.... F:unde sunt? T:esti la spital...fiona,eu... F:ce caut aici? T:ai avut un accident in fata hotelului...imi pare rau pt tot...nu am vrut sa-mi bat joc de tine...eu te plac... F:te rog...nu are rost sa minti...nu simti nimic pt mine... In salon intra bill...are un buchet de flori in mana... B:buna,fiona!cum te mai simti? F:ok.. B:uite,ti-am adus florile astea sa te mai inveseleasca.... F:multumesc,dar nu trebuia sa te deranjezi.. B:tom,poti sa ne lasi un pic singuri? T:pai.... F:e ok...poti sa ne lasi... Tom stie ca sentimentele fetei pt bill sunt neschimbate..il iubeste...ii e greu sa o lase cu el,dar trebuie... Iese din camera si se aseaza pe un scaun ganditor...
25.06.200711.8KB
b: carmen e auzind ce il intreaba bill nu stia ce sa ii spuna
c: si cine e tatal el mai sa inceapab: carmen e adevarat................ carmen auzind ce il intreaba bill nu stia ce sa ii spuna c: da.......... b: si cine e tatal copilului........... el stie???????? carmen mai sa inceapa sa planga............ c: nu................. b: si nu ai de gand sa ii spui............. c:nu.......... b: dc....................... intraba bill q o fata ingrijorata............... c: pentru si dinn cauza k, imi e frik sa nu il pierd.......... spuse carmen printre lacrimi...........b: gata nu mai plange...... si o ia in brate............. c: bill......... imi e frica....... imi e frica sa nu il pierd.............. b: si ce ai de gand sa faci...............? nu crezi k trebuie sa afle si el......... c:....... carmen nu spuse nimic b: vad k vrei sa fi singura........ hai k eu plec........ ii spun lui ade sa vina................ bill iese afara si ii spune adelinei sa se duca urgent la carmen............ b: ade dute repede la carmen k am lasato singura............. a: ce sa intamplat.............. b: nu cred k e treaba mea mai bn iti spune ea................. a: bn hai k ma duc la ea........... pa pui vb mai tarziu......... spune adelina lui tom t: oofffffff , bn vb mai tarziu................ adelina intra in infirmerei si o vede pe carmen plangand in hohote........... a: ce, ce e fato, de ce plangi............... c:.............. carmen nu spune nimic, nici nu mai putea a:........... sa....... sa nu imi spui..... k......esti insarcinata???????? carmen nu putea sa vb dar a dat din cap semn k da............... adelina vine, si o imbratiseaza........... a: si bill ce a zis......... c: cum tiam zis bill nici macar nu stie.............. a: cum. nici macar nu stie???????????????????????????????????? c: pai atunci in seara aia a fost prea beat............ a: bn, bn dar stie k esti insarcinata............ c: da......... a: si nici macar acum nu sia adus aminte???? c: nu....... a: si ce ati vb.................. k ati stat destul de mult............... c: pai dupa ce a aflat k sunt insarcinata ma inrebat dak tatal copilului stie........... a: si ce iai zis c: k nu...................... si......................... k imi e frik sa ii spun,asta iam spus......... a: fato iartama k tio sp dar........... prost mai e................. c: si ce vrei sa ii fac acuma, sa ma duc la el la usa si sa ii spun sti tu esti tatal copiluli lam conceput cand tu eri beat........ ce misto suna.... are sa creada k vreau sa il storc de bani si alte chesti........ si eu nu vreu sa creada asta despre me.................... a: si ce ai de gand sa faci............................. c: ce trebuia sa fac demult............................. am sa plec....... a: da, cum sa nu...... c: tu crezi k eu glumesc..........?!?!? a: stai fato la locul tau........ k nu ai unde sa pleci c: ba da........ am a: zau nu mai spune c: da miam gasit de munca in S.U.A. ............ ma duc acolo, la o casa de discuri unde devin stilista la toate vedetele care se duc acolo............ a: si cand pleci......?????? spuse ea ingrijorata......... c: maine dimineata..................... bill si tom ajunse acasa......... bill ii povesti lui tom tot ce sa intamplat q carmen............ t: frate, deci eu nu imi pot imagina asta, carmen q un copil!!!!!! b: da tom nici eu.... iti dai seama ce prapadit trebuie sa fie tacso... saraci ii e frica sa ii spuna, cik nu vrea sa il piarda, t: da, asai......... b: sti, mie mi sa parut ciudata carmen inca de acum cateva zile dar nu credeam k...... t: aha, asa mi sa parut si mie................. b: dar astazi cand am vb q carmen mi si am vazuto acolo asa de palida....... t: da frate gata....... b: sti, imi aduc aminte cand eram mai mici.....cum ma certam q carmen t: mai hoooooooooooooo bill k mai dus pana in panzelle albe q carmen...... carmen in sus carmen in jos, carmen la stanga, carmen la dos......... ce ai frate.. revinoti b: oops scuze........ hai k eu plec sa ma dorm k imi e cam somn si imi ajunge tot ce am vb azi.............. si tot ce am vzut.......... bill ajunge in camera se pune in pat si adoarme totul e bn si frumos pana intr-un timp cand bill incepe sa viseze( defapt sa isi aduca aminte).......... in mintea lui se deruleaza tot " c: bill ce faci aici......... doamne ce beat esti....... hai acasa.......... b: carmen ajutma sa ma duc in camera, k nu e fratimeu acasa............... hac c: gata tam adus...... pa b: carmen nu pleca..... am nevoie de u........ c: bill ce faci.....??? b: nu iti fac nimic rau.............. c: bill e prima data nu vreau sa sufar......... b: nu te voi face sa suferi" bill se trezeste repede se uita la ceas vede k e 3 dim se duce la tom b: tom....... tommmmmmmmmmmmmmmmmm, trezestete frate t: ce e ma nu mai poata omul sa doarma din cauza ta......... b: tom miam amintit........... t: ce tiai amintit bill?????? b: tot ce sa intamplat in seara in care am fost beat...................
19.06.200724.5KB
kurama (again ) nu multumescKurama (again ) :nebun::nebun:
27.12.200638.1KB

 
mi`a placut mult conersatia dintre thomas si lidia si  :razz: , dar bill pana la urma chiar omi`a placut mult conersatia dintre Thomas si Lidia si continuarea converstiei :razz: , dar Bill pana la urma chiar o iubeste sau isi bate joc de ea..... nu prea inteleg aici ce se intampla, dar cred ca vom vedea pe parcurs....... Tom in sfarsit devine mai rational si ii ia apararea Lidiei..... in rest e ok... imi place mult fikul acesta
14.05.200716.7KB
ce va face carmen?va avorta?dar bill nu se implica in cresterea bill nu are minte macar are tom!tomce va face carmen?va avorta?dar bill nu se implica in cresterea copilului?dak bill nu are minte macar are tom!tom ar fii un tata bun
20.06.200746.7KB
toti erau in salon asteptand sa iassa doctorul tom parea linistit dar nci paharul nu-l putea tine inToti erau in salon asteptand sa iassa doctorul tom parea linistit dar nci paharul nu-l putea tine in mana bill se invartea peste tot georg isi rodea unghiile de nervi si emotii iar gustav statea cu iris ca saraca era cam singurica.Deodata iese doctorul din salon si isi scotea manusile B:Deci cum se simte? T:Da cum se simte? D:Baieti ana va.... Si o sa va dau restul cand veti pune si voi mai multe comentari
13.06.200713.5KB
eu vleau next... :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: sex sau dragoste?sooper...vleau next...deci eu vleau next... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
09.06.20072.3KB

 
bill a pill that i have to take againts my way!!!!!Bill
27.06.200713.5KB
zilele trecut chiar si o nu se cu tom au devenit mai buni cu dragos ne iubim foarte eu cu billZilele treceau...a trecut chiar si o saptamana..nimic nu se schimbase..Ioana cu tom au devenit mai buni prieteni...eu cu Dragos ne iubim foarte mult... iar eu cu bill suntem mai buni prieteni....stau in camera si ma uit intr-o revista..spune ca bill o iubeste foarte mult pe Anda...iar aceasta a cerut-o in casatorie..nu mia venit sa cred...am lesinat...Ioana a intrat in camera... I: steph!! steph...!!Tom cheama salvarea!!!Tom ajutama!!! T: bine.. Salvarea a ajuns..m-au dus in spital...bill sa mai uitat odata in camera mea si a vazut din ce cauza am lesinat... Dupa ceva vreme m-am sculat...in jurul meu a fost Anda,Tom,Ioana si bill... I: esti bine? S: unde sunt? I: in spital.. S: ce caut eu aici? B: ai leshinat... T: da...ce ai patzit? B: sa uitat in revista si a vazut ca am cerut-o pe Anda in casatorie.. S: nu nu am nimic in potriva..si nu deaia am leshinat sunt sigura... I: cum zici tu... S: vreau sa plec de aici.. b: Dami mana... Si ma ajutat sa ma ridic.. S: haidetzi... I: stai Sthep sa anunt doktoru.. Ioana a fugit repede si la anuntat.. I: gata haidetzi... Am ajuns noi acasa insfarsit iar eu m-am bagat in pat... S: ma culc.. S: pa.. Totzi : pa... Dimineatza a fost o zi ploioasa...pe usa mea a intrat bill si.... Va pun o poza cu Ioana..
11.02.20074.1KB
moy u mai putem u mai rezistam sutem i suspas total plyz pue extuuu :nod:  :nod: please don't crymoy u mai putem u mai rezistam sutem i suspas total plyz pue extuuu :nod: :nod:
18.02.200725.8KB
se inatmpla? :uimit: doamne sa nu patesca nimic bill al meu :(  :uimit: vis implinithaide..........pune nextul............ce se inatmpla? :uimit: doamne sa nu patesca nimic Bill al meu :( :uimit:
05.05.200730.7KB

 
dap...si totusi nu e bill....nu putea sa fie el...dar eu la inceput am inteles ca el ar fi aia...amdap...si totusi nu e bill....nu putea sa fie el...dar eu la inceput am inteles ca el ar fi murit...dupa aia...am citit mai atent si am vazut de tipul ala cu parul lung.....el a murit....saracul....next.....imi place foarte mult povestea.....pune mai mult data viitoare.... :nod: :nod: pupici
25.05.200722.4KB
de 17 dar plictisita de viata ei de zi cu zi.ii cunoaste pe gemeni de mult timp pt ca familiile lorPersonajele: Kitty(Kit):O adolescenta de 17 ani,rebela,bogata dar plictisita de viata ei de zi cu zi.Ii cunoaste pe gemeni de mult timp pt ca familiile lor erau prietene.Vrea sa se creada k ii uraste cand de fapt ea are o mare slabiciune pt unul dintre ei… Eliza(Lizz):Prietena lui Kit,locuiau impreuna knd parintzi lor erau plecati cu afaceri(tatzii lor erau parteneri de afaceri shi mamele lor erau patroanele unei case de moda numita “Vogue”),fetele erau ca doua surori.Shi Lizz va avea o slabiciune pt unul din gemeni knd il va vedea. Tom&Bill-NO COMENT Kit:
24.02.200726.8KB
woow...a si sa nu mai spui k nu-ti citeste nimeni ficul k nu e nu sunt deci next k ma supy... :hi:woow...a si sa nu mai spui k nu-ti citeste nimeni ficul k nu e adevarat...eu nu sunt nimeni...asa deci next k ma supy... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
02.06.200720KB
salvarea o duce pe deny in spital.tom afla ca deny a pierdut moolt sange sh k nu se shtie dak va maiSalvarea o duce pe deny in spital.Tom afla ca deny a pierdut moolt sange sh k nu se shtie dak va mai trai sau nu.Teo&Bill au luat un taxi k sa ajunga la spital. bill:tom,cum se simte deny? tom:nu se shtie dak va mai trai.dak moare....voi fi distrus. teo:ea shtie k o iubeshti sh va supravietzui. bill:asha e.. Tom a rugat medicul sa il lase pootzin cu deny.acesta...cum a vazut'o, a inceput s planga. -Ce am facut k fi in halul asta???aDe ce nu m'am omorat eu??aOricum,tu vei trai,dar dak mori,voi muri sh eu. Tom a simtzit k il strange cnv d mana,.era deny. -deny...t...te iubesc....te roog..ramai asha..nu inchide ochii te roog -t//tom..n'are rost...nu ma iubeshi. -ba da....vrei sa mor?e si mplu ma ariunc in fata trenului dar te roog.. -spune'mi k ma iubeshti -te iubesc deny.!!!! Tom i'a chemat pe bill&teo sh doctorul a externat'o curand pe deny.Ei au ramas impreuna...sh se iubesc....nu exista zi in kre sa nu ssarute :rotfl: mda...ce vacaNta pt gemenii Kaulitz!!! THE END
19.06.200725.1KB

 
pana acum nu citisem , dar acum am citit tot e super , next pls  :hi: demascatpana acum nu citisem , dar acum am citit tot e super , next pls :hi:
07.06.200717.8KB
moolt l-ai mai schimbat pe bill...ma asteptam k tom sa fie ala mai fata...hai q nextul k murim aiciwooow...sooper ficul...dar moolt l-ai mai schimbat pe bill...ma asteptam k tom sa fie ala mai "rau"....saraca fata...hai q NEXTUL k murim aici de curiozitate.. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
27.05.20077.7KB
tom!mai vii 2 minute sa ma imbrac si astept la mine in iau niste blugi si un sa pe pat, repeta oX:Fiona,sunt Tom!mai vii sau… F:vin.lasa-mi 2 minute sa ma imbrac si vin. T:ok.te astept la mine in camera. Imi iau niste blugi si un tricou. F:Tom,pot sa intru? T:da! Era pe pat, repeta o melodie.ma asez langa el si imi rezem capul de umarul lui. T:s-a intamplat ceva? F:poate ca da,poate ca nu.nici eu nu stiu… T:despre ce vorbesti? F:pot sa te iau in brate? T:pai… Nu astept sa-mi raspunda.il cuprind cu mainile de gat si imi las capul pe umarul lui.ma cuprinde in brate.simt ca nu e la fel ca fratele lui si imi place. F:azi nu pot sa invat nimic.iarta-ma!nu ma simt bine,dar nici in camera mea nu vreau sa ma intorc.pot sa iti tin de urat? T:pai ma gandeam sa ne jucam table,daca stii. F:s-ar putea sa fiu mai buna decat tine! T:poftim?nimeni nu e mai bun ca mine! F:mai vedem noi.nu te mai lauda si scoata tablele… Se ridica si cauta prin bagaje. T:cred ca e la Bill sau Gustav. F:pai hai pe la ei sau ii deranjam? T:nu stiu.hai sa mergem. Iesim din camera si intram la gustav.acolo era si georg,iar din baie iese Bill.incremenesc.nu ma asteptam sa-l gasesc aici.imi las privirea in pamant.nu indraznesc sa-l privesc.in schimb el numai la mine se uita.imi analizeaza fiecare miscare,fiecare respiratie…il iau pe Tom de brat. T:baieti,tablele sunt la voi? B:sunt la mine in camera. T:pai adu-le. B:mai bine vine Fiona cu mine.i le dau ei. Nu pot sa spun nu.ar crede ca imi e frica de el. F: ok.haide mai repede. Iesim din camera.ii urmaresc fiecare miscare cu bagare de seama.se opreste in fata camerei lui. B:dupa tine. Intru in camera la el.un fior imi strabate corpul.ii simt respiratia in ceafa.ma ia de mijloc si ma saruta pe gat. B:ti-a fost dor de mine? Imi rezem capul de trupul lui.realizez cum ma comport si ma dezlipesc repede de el. F:vreau sa-mi dai tablele acum. B:bine,bine! Cauta prin bagaje si scoate o cutie de lemn.o aseaza pe masa. B:vino si ia-o! Nu stau pe ganduri si ma duc s-o iau.cu cat o iau mai repede cu atat ies mai repede din camera.ma apropii de masa.se apropie de mine.nu ma atinge,nu face nimic.ma rezem de trupul lui.vreau sa ma ia in brate,dar… T:hai o data cu tablele! Le iau si ma indrept spre camera lui.facem o partida de table.il bat,de fapt se lasa batut. F:pai va tebui sa-ti scoti tricoul! T:pai de ce n-ai zis ca e pe dezbraca-te ca nu te mai lasam sa castigi! F:ce “cavaler”esti! T:hai sa mai jucam! F:ok. Mai jucam cateva partide.ajunsesem amandoi in lenjerie intima. F:eu ma opresc aici. T:hai inca un joc. F:pai nu mai am ce sa dau de pe mine! T:pai nici eu… Ma imbrac repede. F:hai la masa! T:ok. Coboram la masa.venise si david.il iau in brate si-l sarut pe obraz. D:pt ce a fost asta? F:doar stii cat de mult te iubesc! D:si eu pe tine! Dupa ce servim masa il intreb pe david daca n-ar vrea sa mergem la un alt club.sta un pic pe ganduri,dar e de accord.ma schimb.ma machez… F:sunt gata! Iesim din hotel.un alt club,alta distractie. F:de data asta nu accept un refuz.david azi dansezi cu mine! D:ok,ok! Incep sa dansez cum niciodata n-o mai facusem.observ privirile insistente ale lui Bill.ma irita.inchid ochii si aduc mainile lui david pe al meu trup. F:te iubesc david! David nu a auzit ce am spus sau poate se preface ca n-aude. B:pot sa dansez cu Fiona? D:da,eu oricum am cam obosit. Imi zambeste si ii face loc lui Bill.nu stiu cum sa reactionez.nu pot sa dau de banuit lui david nimic.ma ia in brate si isi plimba mainile pe tot corpul.il vad pe Tom. F:Tom pot sa dansez cu tine? T:ok. Ma desprind din bratele lui Bill.imi e frica sa nu cad in bratele lui,de aceea fug de el.Tom mi se pare un pic cam timid si asta imi da curaj.il iau de gat,dansez relaxata in jurul lui.observ ca ii place.ma face sa ma simt ok.e moderat.nu intrece deloc masura. Seara se termina repede.m-am asez pe pat si nu-mi pot scoate din cap pe Bill.ma schimb in pijamale si ma bag in pat.nu-mi e somn.usa camerei se deschide.imi e frica sa ma intorc.simt cum cineva intra sub patura.ma ia in brate si ma saruta pe gat.nu indraznesc sa ma intorc.mainile lui se plimba pe picioarele mele.isi apropie trupul.isi baga o mana pe sub bluza.imi mangaie lacom abdomenul si si-o aseaza pe sani.imi place,dar ma simt prea nesigura pe mine,pe situatie…simt ca nu sunt pregatita,nu cu Billl…ma ridic din pat si ma apropii de fereastra. F:oricine ai fii te rog sa parasesti camera si sa nu te mai apropii de mine niciodata… X:imi pare rau,eu…nu stiu ce e cu mine,Fiona,eu…imi pare rau.. F:david,esti tu? ma bucur ca nu va place....
24.05.200718.9KB
hai cu nextuuuuu durere in dragostehai cu nextuuuuu
24.02.200726.4KB

 
o poza cu mihaela un vis frumos!!o poza cu mihaela
04.03.20074.2KB
foarte tare :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :d  :d sa mai faci :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: twins*foarte tare mai;):Xbrv:X :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :D :D sa mai faci :rotfl: :rotfl: :rotfl:
16.07.200726.5KB
le pun dupa cum apar in e armand...  :zzz: life's love(yaoi story)Personajele le pun dupa cum apar in fin...primul e Armand... :zzz:
28.05.200727.7KB
ma intorc si il vad pe tom...se apropie incet de mn si se pune pe k am merit sa ma te rog el inMa intorc si il vad pe tom...se apropie incet de mn si se pune pe bank...langa mn... T:Stiu k am gresit...stiu...nu merit sa ma asculti..stiu...dar te rog asculta-ma...spune el trist...privindu-ma in ochi... E:Bn...te asqlt....asta numai pt k te iubest prea mult...spun eu privindu-l q blandete... T:Nu am nici o scuza...dar vreau sa-ti povestesc...ma plictiseam in kmera asa k am hotarat sa plec la un club...cand ma indreptam spre kmera ta m-am intalnim q biank si mi-a spus k dormi...nu am vrut sa te trezesc...pt k stiam k esti obosita si asa k am plekt fata tn...am intrat in club si m-am asezat q baietii la o masa...o fata a venit la noi si a inceput sa ne fak curte...eu nu prea o bagam in seama...dupa o ora...georg si gustav au plekt sa se intalneask q parintii lor si eu am ramas singur...fata a inceput sa-mi tot comande alcool...si a facut asa pana m-a imbatat...m-a sarutat..si exact cand am vrut sa o resping ai venit tu...de aici sti si tu....m-am simtit si ink ma simt vinovat de ceea ce s-a intamplat...mai ales pt faptul k tu ai ajuns la spital...nu stiu dak ai aflat sau dak te intereseaza,dar cat timp ai domit m-am rugat la Dumnezeu sa iti revii...dak nu-ti reveneai m-as fi arunkt de pe bloc...trecuse prea mult timp si imi pierdusem sperantza....mai ales k doctorii nu-ti mai dadea nici o sansa...nu stiau ce sa mai faca....dar chiar atunci cand eram gata sa ma arunc,m-a sunat biank si mi-a pus k te-ai trezit si k ti-ai revenit...atunci m-am oprit...de atunci viatza mea are un scop...sa te fac sa ma ierti ...stiu k am gresit,dar te iubesc prea mult k sa te las sa pleci asa...fara sa incerc...si dak nu ma vei ierta ...viatza mea nu va mai avea nici un sens....nu am mai simtit iubire pana sa te intalnesc pe tn...nu am cunoscut iubirea decat alaturi de tn...si dak nu ma vei ierta,nu voi mai simti niciodata iubire si nu voi mai avea pt ce sa traiesc... E:Te-am iertat deja tom...stiu ce ai facut pt mine in tot timpul in kre am “dormit”...stiu...dar nu stiu dak as mai putea fi q tn...te iubesc prea mult k sa mai pot rezista ink o data unui astfel de soc...mi-e frik tom...mi-e frik... T:Nu te teme....nu te teme sa iubesti...iti jur k nu te voi mai face sa suferi niciodata...iti jur...te voi apara chiar q pretul vietii mele....nu te voi mai rani...te voi iubi...iti promit...te rog mai da-mi o sansa...te rog... E:Asa sa fie...dar de aqm nu te joci numai q inima mea...ci si q viatza mea...va trebui sa fi mai responsabil... Auzind raspunsul ma ia in brate si ma strange la pieptul sau...imi da drumul si ma saruta...in sarutul lui simt atata iubire si caldura...de park astepta de o vesnicie acest lucru... Intram amandoi in hotel si incepem sa ne purtam k si qm nimic nu s-ar fi intamplat...ma duc la biank si o trag langa mn...ne ducem la o masa mai retrasa... BC:Ce e ,desperado??? E:Desperado???...dap...sa lasam asta la o parte...deci...m-am impacat q tom... BC:Bravo... E:Ce???...doar atat:”Bravo” ? BC:Pai...da...trebuia sa va impacati...va iubiti prea mult... E:Da...cred...si...tu qm o mai duci q bil??? BC:Pai...perfect...spune ea zambind larg…apropos…david ne-a vazut q baietii…dar am reusit sa-l conving k nu e nimic mai mult decat o simpla prietenie… E:Ce???...cand ne-a vazut ??? BC:Nush...nu vrea sa imi spuna...sper k nu a pus kmere de filmat pe undeva ...k atata ii trebie... E:Auzi...kmere de filmat...pai dupa qm te uiti u dupa bill si el dupa tine...crezi k ii e greu sa-si dea seama k e mai mult decat o prietenie???...nu puteti sa va prefaceti si voi deloc... BC:Da...qm sa nu...e vina noastra...si tu qm crezi k te uiti dupa tom??? E:Hai...gata...stop...nu vreau sa iasa pe aici de o cearta...nu cred k oamenii astia au venit sa vada un K1 intre prietne...si apoi trebuia sa punem taxa la intrare...dar ce cred ei ...k pot sa vada un spertacol pe gratis...???spun eu punand o fatza plina de mandrie si importantza... BC:Gata...termina...spune biank abia tinandu-se de masa sa nu cada pe jos de ras... Toata seara ne-am simtit bine…de atunci totul merge bine …chiar ffff bn…intre mn si tom…si la fel si intre bill si biank... ma bucur k sunt cateva pers kre citesc ficul...si pe langa cele kre imi lasa commentmai sunt si cateva kre nu sunt logate si imi lasa msg pe mess...se stiu ele...va poop pe cei kre cititi ficul... :zzz: :zzz: :nebun: :nebun: :cool: :dinti: :rotfl: :limba: :rolleyes: :x ;) :surprised: :wink2: :rusine: :nod: :nod:
17.06.200721.9KB

 
doamne ce bill are iubita? tare faza... imi dau seama ce fatza a facut ramona cand a auzit asta....doamne ce interesant... Bill are iubita? tare faza... imi dau seama ce fatza a facut Ramona cand a auzit asta.... haide cu nextuuuuuuuuuu
27.05.200724.7KB
t:si ia zi kile ai...k am impresia k esti km deodata s-a  luat tot c tom sari p mel kre era int:si ia zi scumpete...kate kile ai...k am impresia k esti km plinutza.......:rotfl::rotfl:si deodata s-a luat curentu...era tot c tom astepta....tom sari p mel kre era in pat...au inceput sa s sarute... jos era o discutie aprinsa rau de tot.... G: bill sice mai zici? B: nik de ce ? A: gustav vrei sa mergem la mine in camera? B: nuuuuuuuuu, nuuuuuuuuuuuuuuuuu ( aoleu ce am zis) A: :uimit::uimit::uimit: de ce? cu ce te deranjeaza? G: chiar asa Bill? B: e tarziu si Ash trebuie sa se odihneasca doar nu vrei sa arati rau maine dimineatza? A: eu cred ca ai dreptate ma duc sus ..domnisoara kaulitz B: ce??!!:uimit: A: ai uitat ca Tom a spus ca esti surioara lui :rotfl::rotfl: B::x:x in camera ta imediat Ash sa dus in camera ei cu lacrimi in ochii...nu vrea sa se supere credea ca se amuza dar nu a fost asa... G: nu crezi ca exagerezi? B: nu exagerez deloc G: auzi eu cred ca tu esti gelos ca Ash mia zis sa merg cu ea B: si eu cred ca derilezi din cauza oboseli ( mama ce ma cunosc astaia) Gustav insfarsit pleca si el...Bill se gandeste sa se duca la Ash sa vada ce face... B: Ash pot sa intru? Nu raspunde nimeni... B: Ash stiu ca esti suparata pe mine dar sti eu ..... A: nu ma intereseza ce vrei tu sau stii acu pleaca.... Bill pleaca cu lacrimi in ochi si regrete dupa ce a tipat la Ash.... Ash plangea de nu mai avea aer... Mel si Tom erau in partea cea mai intima ...Tom reusise ce vroia iar Mel isi daduse seama ca-l iubeste ...si au adormit inbratisastii... La Ash se auzeau doar plansetul ei care a duso la disperare si a inceput sa sparga tot iar fara sa vreie sa taiat la vene si a lesinat si sa lovit cu capul pe la marginea patului....dar bubuitura a fost atat de puernica incat au auzit totii cei din casa....
29.11.200635.2KB
t:buna idee.ia sa vad pozele alea cu tn si mk.
a:k uitele....  pe restu nu le ma mai uit si inT:buna idee.ia sa vad pozele alea cu tn si mk. A:k uitele.... pe restu nu le gasesc. T:bn ma mai uit si in calculatoru meu.hai sa strangem lucrurile si sa mergem pe platou sa filmam. mewrgem noi la platou.....ii zicem regizorului ce idei avem regizoru:no way!!e jalnic!!!!mai intai fetele merg in lenjerie intima in club canta apoi vin baietii si le saruta si sfarsesc prin a veni multi oameni si ajunge un specatacol in toata firea!!!!! T:bn fie facem noi km vrea el A:o iubire ca-n filme..... dupa vreo 10 incercari eu faceam scandal A:bai frate ma enervezi!!am filmat deja de o gramada de ori!!!!!!!am si ragusit!!hai sa facem kteva poze k sa le dam pe net si atat. regizoru:bn k si eu mam pliktisit.filmam mai incolo.hai sa pozam.....uitati una dintre poze si atat pt ziua de azi
29.10.200631.2KB
das *all stars*Das Fortsetzung!(Continuarea)
31.12.200616KB

 
as vrea sa pun o poza cu denise... ~*in my world*~as vrea sa pun o poza cu denise...
20.05.200724.9KB
sara 2 nebunesara
24.08.200729.9KB
ok next :

b : ahh , 2 saptamani de detentie .... daca parintii afla si de asta , vor face sa fie 3Ok next : B : Ahh , 2 saptamani de detentie .... daca parintii afla si de asta , vor face sa fie 3 saptamani ! T : M-am saturat de viata asta . . . . B : Da si eu ... Off , ce as vrea o data sa fim de-abinele pe cont propriu !!!! :( T : AM putea fii . . . . B : Cum ?! T : TU urmeaza-ma in debara ... ia-ti haine groase de iarna si haine subtiri de vara .... B : Ce pui tu la cale ? :uimit: T : Vei vedea tu ......
12.09.20066.7KB
diana  vazand k  bill o tot ocoleste s hotaraste sa isi schimbe tactica d atac , s duce spre unDiana vazand k bill o tot ocoleste s hotaraste sa isi schimbe tactica d atac , s duce spre un fotograf vb ceva cu el si apoi pleca spre bill Diana : buna pot sa stau langa tn ? Bill : s intoarce spre ea si ii zice hotarat :NU Diana : s da mai langa el si ii pune mana p picior , bill s uita spre mana in semn sa ia mana Diana : scuze ptr tot , nu stiu c a fost in mintea mea , t rog sa ma ierti – si pune o fata d meilusel Bill : asta e problema k nu a fost nimic , oricum acum nu mai conteaza Diana : ti-am cerut scuze , chiar imi pare rau . ma ierti ? Bill : ok , t iert numai ptr k azi e ultima zi in care ne vedem –in gandul lui – si scap d tn :D Diana : pai dak ma iertzi atunci…….. dansam ? Bill : ok Asta astepta Diana , ii face un semn fotografuli ; danseaza putin cu bill , apoi s face k ii este rau si il roaga sa vina cu ea la baie . cand ajung in baie , Diana il impinge spre perete , il saruta pasional si ii pune mainile p fundul ei ; asta s-a intamplat numai un moment , suficinet inasa ca a doua zi sa apra p prima pagina a ziarelor si a revistelor . in popcorn p prima pagina scria : “ BILL KAULITZ INDRAGOSTIT , ieri la petrecerea de sfarsit d turneu , toti s intrebau unde e bill . raspunsul ……….. la pag 15 A doua zi bill si ceilalti s pregateau sa urce in avion , bill nu avea nici o idée despre pozele facute . s simtea vinovat , era abatut , simtea k a inselato p ema chiar dak diana a fost cea care l-a sarutat Inainte sa urce in avion david trece p langa un barbat care avea un ziar in mana , privirea lui david fu atrasa d c scria p prima pagina ;s opri putin intreaba d unde aluat ziarul , ii arata un magazine mic . david ii multumeste si s duce intracolo , cand vede toate revistele si ziarele ramane blocat , cumpara din fiecare cate un exemplar . In avion ii cere lui tom sa il lase sa stea langa bill ,ii pune teancul d reviste in brate David : c inseamna asta ? bill : nedumerit : c ? – cand vede titlurile ramane blocat , david ii tinea predici dar el nu auzea nimic din tot c acesta ii zicea . s gandea numai la ema , dak ana o sa vada si o sa-I spuna tot ? pleaca d langa david , lasandu-l sa vb singur si s duce la tom – chiar dak nu avea voie sa s plimbe d colo colo in avion . Tom : c are david ? Bill : uite-te – si ii arata revista Popcorn – da la 15 Tom : :uimit: - arata cand spre bill cand spre revista - u si Diana ? si ema ? dak vede ema asta ?ba……..prost esti ma , dak aveai chef d ceva nu puteai sa o faci fara sa afle toata presa ? eu am stat cuminte atata timp si u ? sti cate fane am refuzat ? Bill : ti s pare k am facut- o intentionat , Diana m-a sarutat , mi-a intains o capcana si …. Tom : si u ca prostu ai cazut in ea , doamne sa nu vada ema revista , dupa cate a trcut ptr u Bill :trebuie sa ma ajutzi ……ia stai c tot zici “dak vede ema “ ema e oarba ai uitat ? sa nu ii spuna ana ceva Tom s uita la el , trege aer in piept si s hotaraste sa ii spuna despre operatia emei , sta putin p ganduri Tom : bill……… Bill : c ? ma ajutzi ? Tom : lasa ,……. Nimic Fetele erau in oras la cumparaturi , vroiau sa le faca o petrecere d bun venit baietilor si vroiau sa isi cumpere ceva special . Ana : ma duc sa iau un suc , vi ? Ema : du-te u eu stau aici Ema ramne s uita spre o vitrina , isi vedea imaginea in ea isi aranjeaza o suvita rebela si isi trece mana prin fata ochilor “ vad , in sfarsit vad , in sfarsit o sa il vad p bill “,s trezeste din vis si isi indreapta ochii la lucrurile din vitrina , privirea ii este captata d o superba roche neagra , peste genuchi , simpla , cu spatele gol . nu o mai asteapta p ana , intra in magazine , nu o mai probeaza si o cumpara asta e rochea din vitrina
31.05.20079.9KB

 
fata ..pune mai mult si pt astia kre cumintzik nu  vreau sa fac pasiuninnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt....hai fata ..pune mai mult si pt astia kre suferaaa...... astept cumintzik nextul...dar nu vreau sa fac radacini...:D
15.06.200719.6KB
si o poza cu andreas  :zzz:Si o poza cu ANDREAS :zzz:
20.04.200716.4KB
kmleaza-l pe se a facut si q palma aia...k dak mai face o faza din el numai palme!!!!! :x  :x  :zzz:kmleaza-l pe bill...plz...prea se enerveaza...asa a facut si q palma aia...k dak mai face o faza din asta...vede el numai palme!!!!! :x :x :zzz: ..asa deci next...si sper sa fie un happy end... :hi: :hi:
20.06.200721.9KB
nume : nasteri: 3 parul blond + cateva suvite blonde ratacite, ochii negri spre caprui, sensibila,Nume : Karpova Prenume:Yana Data nasteri: 3 septembrie Varsta: 16 Descriere: parul blond + cateva suvite blonde ratacite, ochii negri spre caprui, sensibila, timida, incapatanata. Este prietena cu fata managerului trupei TH si fica cantaretei Nena. Are o slabiciune pentru Bill....
26.12.200619.2KB
InapoiInainte