Colectia de poze tokiohotelfani.3xforum.ro
Total 1549 poze.

InapoiInainte

 
cine mai vrea nextu???ca imi e ca scriu la pereti si nu citeste nimeni si e nasol de mine ca ma dorcine mai vrea nextu???ca imi e ca scriu la pereti si nu citeste nimeni si e nasol de mine ca ma dor mainile!!!puneti si voi comenturi plyzzzzz!
04.03.200761KB
d-abia why u make me cry?d-abia asteptam...:nod::nod::nod:
12.09.200634.5KB
cantam melodia imi pasa daca ma aude mama sau am plecat jos...a fost mama de     -neatza
a:Cantam melodia incontinu...nu imi pasa daca ma aude mama sau tata...m-am imbracat...si am plecat jos...a fost mama acolo...facea de mancare.. N: -neatza A: -neatza.. N: -ce faci? A: -mancare...ce melodie cantai tu sus? N: -a poi e o melodie compusa de mine... A: -serios? Intreba mirata.. N: -da...dece? A: -tu ai ajunge celebra din versurile tale... Poate avea dreptate...poate nu...dar ar merita sa incerc...asa credeam eu...sau poate imi voi bate joc de mine insumi... A: -nu te mira asa...vorbesc foarte serios... N: -eu ma duc la scoala...papa mama.. A: -pa.. Mi-am luat ghiozdanul si am plecat...pe drum m-am intalnit cu sintia.. N: -sal... S: -sal.. In spatele notru a aparut cristian... C: -sal fetelor.. M-am uitat mirata in spate... S&N: -sal... C: -ce faceti? S: -nimic... Cristian si sintia au tot vorbit..iar eu ma uitam tot in alta parte...poate nu vroiam sa merg cu el...sau poate mi-a fost rusine...mi se parea ciudat sa vina cu noi...pentru ca nu mai facuse asta...apoi amandoi erau noi in scoala...apoi cristian ma intrerupt... C: -si tu nadia nu? Pentru prima oara mi-a spus numele...dar eu nici nu stiam despre ce e vorba...ce trebuie sa ii raspund... N: -scuzatima nu am fost atenta... S: -cristian zicea daca vrei sa vi si tu la meciul lui de sambata... N: -a poi cred ca da... C: -crezi sau da? N: -da ma voi duce... Nici nu am observat ca am ajuns la scoala... C: -eu trebuie sa mai plec undeva... Si a plecat....sintia sa uitat la el cum paseste pana ce a disparut...a luat-o gandurile... n: -sintia...sintia?? S: -da...scz nu am fost atenta... n: -cei cu tine? S: -imi place de cristian... N: -dar de abia il cunosti.... S: -parca las cunoaste de o viata. N: -uitate ca vine adina... Adina cu 5 baieti langa ea...mergea in fata noastra mandra....as fi dat orice sa se impiedice si sa cada...sa poata rade lumea de ea..sa vada cum e... o poza cu nadia
11.03.20073.9KB
s: si tu ce faci azi?
j: fac ceva cu bill :nebun: )
s: bine....eu ma duc sa il caut pe bill...
saS: si tu ce faci azi? J: nush(probabil fac ceva cu bill :nebun: ) S: bine....eu ma duc sa il caut pe bill... Sa dus si chear cand a deschis usa bill a fost acolo... S: bill..!!!esti beat unde ai fost? B: te intere papusa?? S: da...dute culcate.. B: da cum zici tu papusa... :rolleyes: S: si nu imi mai zice papusa.. :x si vezi sa nu trezesti copilul.. Dar am spus-o prea tarziu a inceput sa cante cu voce tare.. :rotfl: S: nebunule Steph sa dus la copil sa-l adoarme iar jessica a profitat de ocazia ca bill e beat.. J: sal.. B: ce faci? J: bine :nebun: Si sa aruncat pe el....au inceput sa se sarute pe jos..dar nu sa intamplat nimic graf pentru ca chiar atunci a ajuns angela acasa si ia vazut pe astia 2.. Ang: bill!! date jos de pe ea!! B: ce-i mama! Ang: tu esti beat!treci sus.. Bill sa dus sus ca si un copil mic.. Ang: iar pe tine sa nu te mai prind facand asa ceva!! daca ii spun lui stephanie potzi sa zbori din casa asta..!! J: bine doamna angela :rolleyes: Angela a urcat la stephanie.. Ang: ceau..am venit.. S: saramana doamna angela.. Ang: ce faci? S: adorm copilul... Ang: a bine...atunci te las.. S: bine..saramana... o poza cu bianca.... :limba:
25.02.20072.5KB

 
nextul mai repede es sooooper misto ***un nou inceput***nextul mai repede es sooooper misto :):razz::rotfl::nod:;)
17.09.200635.5KB
am iesit din lasandu-l cu durerea lui..am urcat sus la mine in camera acolo era iulius se juca incaam iesit din bibilioteca lasandu-l cu durerea lui..am urcat sus la mine in camera acolo era iulius se juca inca cu soldatei...am intrat in baie...pe iulius l-am trimis sa stea cu maria prin castel...am intrat in cada.,...apa era asha de fierbinte...de asta aveam eu nevoie....m-am lasat cuprinsa de vise...shi m-ai ca am adromit acolo... intre timp...in salonul unde erau maria shi iulius a venit bill.... m:imparate..eu trebuie sa plec.mama mea se simte foarte rau..cui ash putea sa las copilul imparatesei clover??? b:dute linistita..am sa am eu grija de el.... maria a plecat de indata.....bill se apropie de iulius...atunci el i arunca o perna in fatza....shi incepe sa rada ca un dracushor mic shi rau..... b:aha deci..ai chef de glume....bill ishi ia o perinita mica shi incepe sa se joace cu iulius...radeau amandoi..pana cand iulius s-a impidicat de piciorul lui bill shi a cazut lovindu-se la nasuc... i:au!!!!!!!mami!!!!!weeeeeeeeee bill se apleaca la el shi i sufla peste lovitura..... b:gata!lasa ca trece!! iulius a inceput shi m-ai tare... i:weeeeeeeeeeeee........................mamiiiiiiii.... b:gata iulius ca aude clover shi apoi zice ca nu sunt in stare sa am grija de un copil.dar mite de o tara... iulius nu avea de gand sa se opreasca da volumul la maxim... i:weeeeeeeee.ma doare ma doare!!! bill era disperat..copilul urla..in palat nu era nimeni...simtea ca i vajaie urechile....se hotora in cele din urma sa mearga la clover...fugi repede scarile..ajunsese in fatza camerei ei..ea nu era acolo..se uita mai bine shi vazu ca usha de la baie era deschisa....slava domnului aici nu se auzeau strigatele lui iulius..insa cine stie ce zbiera el acolo jos....bill intra in viteza fara sa se gandeasca...cand ajunsese in prag....clover era in cada....apa era fara spume asha ca bill avea o priveliste minunata...ea era cu capul intors in cealalta parte....statea shi privea ..nu putea sa spuna nimic....i era dor de ceea ce vedea...a shi uitat de ce a venit aici...a uitat de iulius...era prea acaparat de imagine...bill a vrut sa mearga la ea..sa o ia in brate cine stie poate sa fie din nou cu ea...mai facu cativa pashi clover nedanusi seama ca el era acolo..pana cand bill calca peste un soldatel de a lui iulius...care facu un zgomot...atunci clover se intoarce speriata....il vede pe bill....se afunda mai tare in apa..dar degeaba el tot statea acolo shi se uita la ea.... c:la ce va uitatzi alteta..nu atzi mai vazut o femeie dezbracata!? bill nu spunea nimic...se uita la ea....nici nu auzea ce i spunea ea...se indrepta spre ea.... c:stai acolo ca te lovesc....!!! clover lua prosopul de langa ea shi il arunca in bill.....el il prinde shi shi-l pune pe umar..atuni ea lua sapunul shi il nimeri fix in gura pe bill...el care era cu gura deschisa.... b:bleah!!!pfiu!!!shi tot scuipa!! c:majestate!nu va mai uitatzi la mine,ce nu atzi mai vazut o femeie asha de frumoasa??!!iesiti afara in momentul astaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! bill se apropie de ea....se mai uita odata la ea...de sus..pune prosopul in jurul cadei..il tine suspendat shi i spune... b;eu ma intorc...va puteti infasura in el....! clover nu refuza..macar asha era shi ea acoperita...bill se intoarse cu spatele..ea ishi infasura corpul in prosop shi bill se intoarse la ea... b:mult mai bine asha!! c:da sigur..cum sa nu!acum dc ati intrat peste mine???eu sunt imparateasa angliei..cum va permiteti??? b:poftim???wow iulius.am uitat de iulius..l-am uitat jos singur... c:majestate suntetzi nebun???cum mi-atzi lasat fiul singur in castel... b:imparateasa suntetzi neresponsabila???dc v-ati lasat copilul cu servitoarea shi nu ati avut grija de el... c:of!eu trebuie sa ma imbrac...cautati-l shi daca nu o sa il gasiti..o sa aveti de aface cu mine..cand e vorba de copii mei..devin o fiara..!!! b:toate spuneti asha!! c:poftim??? b:acum il aduc inapoi!shi poate mai prind o scena... c:nu am auzit bine??? b:ma intorc imediat! shi iesi in fuga din baie..il adusese pe iulius shi il culca...atat de multa statu clover sa se aranjeze...intr-un sfarsit clover iesi...bill statea pe patul ei.... clover nervoasa la culme:acum putetzi sa imi explicatzi ce cautati la mine in baie???cum v-ati permis???cine va credeti??? b:v-am explicat...imi cer scuze! clover spunea rece shi inca nervoasa:scuzele va sunt aceptate! b:luati loc....cum va mai merge in casatorie??? clover se asheza langa el pastrand distanta... c:excelent!el ma iubeste...shi eu pe el...il aveam shi pe iulius..ce imi mai pot dori?? b:da!avetzi dreptate! c:dumneavoastra?? b:ce e cu mine?? c:cum o mai ducetzi??? b;eee..pai nu chiar asha de bine ca dumneavoastra... c:pai saraca samantha la ce sot shi-a gasit nu ma mir.... b:ce atzi spus?? c:eu..nimic gandeam cu voce tare...imi pare rau pt dumneavoastra shi samantha...
24.05.200724.6KB
se isi arata adevarata orchestraneeeeeeeeext...ce se intampla...kamelia isi arata adevarata infatisare?
29.05.200724.4KB
catalina un vis frumos!!Catalina
26.01.200714.2KB

 
now pot sa mai scriu la fik pt ca ma e putzin si vine sa invatz pt teze iubire intre gemeninow way............nu pot sa mai scriu la fik pt ca ma e putzin si vine vacantza....tree sa invatz pt teze
18.12.20068.4KB
cornelia viata e aproape?cornelia
08.07.20074.5KB
yana s intoarse in camera ei p und a venit...
a doua zi carla era la yana...dar yana dormea asa ca syana s intoarse in camera ei p und a venit... a doua zi carla era la yana...dar yana dormea asa ca s intalnit cu tom... c:uite cine e este aici? cap de mop ce faci? t::x bine dar te rog nu imi zi cap de mop am un nume si acela e tom..dar tu ce faci? c:faceam bine dar team vazut pe tine si acu fac rau:finger: t: vai da ce asa de urat iti sunt? c: putin spus urat am auzitca nici nu sti sa...sti tu :rotfl: t::xpana aici deja ma enervez...eu plec pa carla se uita la el ca la masini straine si asa ca se retrase din locu ala si se duse la yana in camera si cand o vazu pe yana zagariata pe fata tipa c:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa y: ho fata ca scoli tata casa c: ce ai patit? y: ma zgariat pisica c: lasa gluma ce ai patit? y: eeeeeeeeeeeeeee pana la urma yana ii poveste lu carla tot iar carla ramane cu gura cam asta si cu ochii:uimit: c: cum si tu il iubesti? y: da ...dar el se pare ca vrea sa ma uite c: dai incolo de retardati y: nu-sasa cum crezi tu ... c: eu nu cred ce tia zis tom asa ca nu ai decat sa-i crezi pe ei si nu pe mine carla plecase de la yana si fetele nu isi vorbise aproape 3 saptamani si asa recura 3 saptamani si veni casa nena nena statuse acasa fara sa vada toata distracita celor 3 asa ca isi daduse seama ca bill o place pe yana si yana pe bill
13.01.200733.5KB
simone- 2 trupe !!!simone-
17.01.20076.3KB

 
super ,abia astept nextu'  :hi: ~*in my world*~super ,abia astept nextu' :hi:
07.06.200720.9KB
multumesc pentru cum sa ma supar hiei, ba dinpotriva multumesc ca mi`ai spus...... oricum acum numultumesc pentru comenturi... cum sa ma supar hiei, ba dinpotriva multumesc ca mi`ai spus...... oricum acum nu mai pot schimba.. mi se parea ceva lipsit de importanta, deoarece vream sa trec direct la scena principala, de unde incepe intr`adevar povestea, dar scuze ca nu am delatiat`o...... mai astept comenturi si acum pun nextul De la televizor se auzi…………..: “Peste o saptamana, dragi fani, Tokio Hotel va sustine un concert doar pentru voi. Nu e minunat? Baietii astia stiu cum sa se faca cunoascuti.” B: Cine o zis ca vom sustine un concert? T: Eu. B: Dar de ce? T: Ca sa fi mai vessel. B: Dar pe mine nu mai intrebat nimic. Cum ai putut sa faci asa ceva? T: Ma gandeam ca vei fi mai bucuros. B: Sunt, dar totusi nu inteleg cum……… Nu mai reusi sa`si termine propozitia ca Kamelia (scz de cacofonie) ii baga in gura o bucata mica de paine. T: Bravo, Kami! Asa si trebuie. Ia si papa ca doar azi aveam de repetat. Dupa-masa, Nataly si Diana plecara sa se plimbe prin parcul cel mare de langa biserica. Vantul incepu din nou sa adie, mangaindu`I parul lui Nataly. Se asezara pe o banca. Oamenii treceau pe langa ele, utandu`se la ele si dispret. Nu stiau de ce sau poate ca doar asa li se parea. O masina alba, care circula pe sosea, se invartea in jurul parcului. Din boxele care erau desupra ei se auzea: “ Un concert TH la berlin joia viitoare.” Era luni seara, Diana veni in fuga, spunand: D: Nataly, am castigat! N: Ce am castigat? D: Concurul acela, vom merge la hotelul acela mare din Berlin. N: Cand? D: Maine de dimineata, trebuie sa plecam la aeroport. Ce super, nu`I asa? N: Wow si vom putea merge si la concet. E visul meu de cand am inceput sa fiu fana TH. Doar stii ca in Romania deabia aparea Cd-ul lor, dar sa`I mai si vezi intr`un concert. Doamne ce bucuroasa sunt. D: Dute repede si gandeste`te ce haine iti pui, ca tu vei sta maine pana pe la 12 si noi pierdem avionul. N: Da, ai dreptate. Nataly nu putut sa inchida un ochi toata noaptea, avea emotii mari. Incepu sa se gandesca si la tatal ei care…….care nu era si nu a fost niciodata langa ea. Ii era dor de el, desi nu l`a intalnit niciodata. Habar n`avea cum e sa ai un tata, asa ca incepu sa viseze. Suna ceasul….era ora 7. Se ridica repede din pat, se imbraca, isi lua bagajul si merse in bucatarie. Incepu sa pregateasca micul-dejun. Diana cobori in fuga si spuse: D: Haide sa mergem odata. E 7:30 si la 8 pornim, adica decolam. N: E numai 7, nu te speria. D: Nataly, dar ceasul de la tine din camera nu a mai fost setat de cand ii lumea si pamantul. N: Si tu, doar nu puteai sa`mi spui aseara? Haide. NEXTUL VIITOR VA AVEA INCA O SCENA COMICA.. sper sa va placa partea pe care am pus`o.... as vrea totusi sa incep jocul si sa va pun o intrebare.... I: Care credeti ca va fi srafsitul? ( stiu ca nu stiti prea multe despre fik, dar as vrea sa vad ce puteti spune)
15.05.200716.7KB
sa citesc si eu ficul ca o sa fie frumos pentru ca titlul suna bine :hi:  :hi: te-am iubit si te voidap....vreau sa citesc si eu ficul tau....cred ca o sa fie frumos pentru ca titlul suna bine :hi: :hi:
21.05.200727.7KB
un vis trecatorflorentina:
21.06.20075.1KB

 
ii trag eu 2 palme aqm lui tom peste ceafa de ii vine creierul din gat inapoi in cap!!!! :x  :x  :xii trag eu 2 palme aqm lui tom peste ceafa de ii vine creierul din gat inapoi in cap!!!! :x :x :x ...auzi...cik pe vecie... :x :x :x ...si bill cik citea o <<>>...doar nu vrea sal paralizeze pe tom... :rotfl: :rotfl: ...sau vrea sa-si ia gatul singur?? :rotfl: :rotfl: ...hai k am inebunit...hai gabitzu (teo) q next...plz... :hi: :hi: :hi: :hi: :zzz: :zzz: :zzz:
21.06.200721.9KB
b:cum te mai cand stau ai dormit de ieri,de cand te-a adus pot sa simt nimic pt el...dar nici nu potB:cum te mai simti? C:bine!de cand stau aici? B:pai ai dormit de ieri,de cand te-a adus tom... C:ok.... Ma saruta...nu pot sa reactionez.nu simt nimic pt el...dar nici nu pot sa-l refuz.tom e un prost.il urasc...tre’sa-l uit...il saarut si eu p bill.ma las pe pieptul lui.ma ia in brate.si inchid ochii,somnoroasa.el se uita la tv.intra david cu tom.simt cum fata lui tom se schimba...incearca sa nu se uite la mine... D:cum se simte? C:ma simt bine.nu dormeam.stateam cu ochii inchisi.imi cer scuze pt ieri.nu stiu ce a fost cu mine... D:ne-ai cam speriat...te doare ceva? C:e ok.am luat un pumn de pastile....pana maine sunt fresh...poate vin azi la un bronz...nush... D:poate.... Ii dau pe toti afara,bill ramane sa ma sarute pe furish....ma mahneste faptul ca lui tom nu-i pasa...si eu imi bat joc fara sa vreau de bill... Ma schimb in ceva pt plaja...azi doar ma bronzez...inchid ochii si las soarele sa-si faca meseria.baietii se distreaza...tom isi aprinde o tigara...il urasc...e un mitocan...un prost...un natang...un nesimtit....dar tot tin la el...vreau sa fie numai al meu...te iubesc...ce aiurea suna in mintea mea...iubesc? In seara asta ma hotarasc sa-mi limpezesc gandurile...ma plimb pe plaja...vantul ma acompaniaza...ma asez pe nisipul rece...ma las pe spate ma uit la cer....nu vad decat luna,un felinar al noptii...ea e singura care poate sa-mi spuna cine era persoana din acea noapte...tom nu e...sint sigura ca era bill...era bill....inchid ochii si ma gandesc la saruturile din acea seara...atingerile...ma simteam dorita......ma simteam iubita...simt cum cineva se apropie...nu deschid ochii...sunt sigura ca e bill...cred ca ma cunoaste prea bine...poate ca il plac...el ma place...tre’sa-l plac si eu...se aseaza langa mine...ma ia de mana...nu vreau sa deschid ochii...ma asez peste el...dorinta este cea care imi ghideaza mainile....imi las capul pe pieptul lui...il sarut pe gat...ma saruta si el...imi dau rochia jos...ma atinge usor tremurat pe corp...il ajut sa-si scoata tricoul...ma saruta pe sani....imi plac atingerile lui...bill stie ce vrea...dar oare il doresc si eu....ochii nu vad...dar trupul meu il doreste...ma las dusa de val....simt o mie de lucruri...nu ma pot gandi la nimic...totul e ciudat...il inping d pe mine... C:ma doare!ce mi-ai facut?ma doare rau....ma doare.... Incep sa plang...simt o durere in corp...ma doare asa de rau ca nu pot sa vorbesc...doar plang....ma ia in brate....simt ca nu a vrut sa-mi provoace rau... C:oricine ai fii...pleaca...nu vreau sa stiu cine esti...nu vreau....nu te voi uita...chiar daca nu-ti stiu chipul... Imi mangaie parul...nu se clinteste... C:pleaca!m-am umilit destul...nu stiu cine esti....te rog...te rog pleaca... X:nu plec!crezi ca poti sa ma alungi asa usor?te plac mult prea mult...poate prea mult...
28.05.200729.7KB
imi vedeam sarate imi acopereau chipul sa stiu cine imi facuse mi-a facut asta:
a:nu o sa itzi vineimi vedeam ranile....taieturile....totul.....lacrimile sarate imi acopereau chipul lovit....vream sa stiu cine imi facuse asta... T:cine mi-a facut asta: A:nu o sa itzi vine am crezi....eu am ramas socata.... :uimit: T:nu... nu am apucat sa-mi termin fraza ca deodata vad un domn inalt cu un halat alb intrand in salon.... X:buna ziua....cum te mai simti? si mi-a pus mana pe frunte... T:rau.... D:eu voi fii doctorul tau....ai avut mare noroc....ce te-a apucat sa te aruncii in fata masinii? T:nu stiu....cine mi-a facut asta? D:si aicia ai fost foarte norocoasa... T:adica? D:il vei cunoaste peste 3 ore...
03.03.200724.8KB
au plecat cei 3 la restaurant acolo erau bill si tom pt ca georg se dusese dupa iubita lui si a luiau plecat cei 3 la restaurant acolo erau bill si tom pt ca georg se dusese dupa iubita lui si a lui gustav...any si chris d-abia aflasera cu ajutorul lui david k gustav e varul lor... in restaurant... gus:fetelor...imi pare rau dar trebuie sa va las singurele..adik cu tom si cu bill...eu cu georg tre sa mergem dupa iubitele noastre.. c:oki...nicio problema... a:dar mai intai fa-ne cunostinta cu ei...:zzz: g:imediat,sa traiti!! a:...bine...:rotfl::rotfl::rotfl: c:gata anysse..fi mai cizelata si tu k suntem intr-un restaurant... a:hoo... c:c ti-am zis?? a;gata...gata... c:asa e mai bine...s incepura amandoua sa rada... la masa... gus:salut!c mai faceti? b si t:bine,frate,tu? t:vad k o duci bine...cu 3c nebunule...gagikta si papusile aici d fata:rotfl::rotfl::rotfl: g:bai :nebun: vezi k sunt verisoarele mele...poate l faci ceva k jar mananci!acum dak imi permiteti o sa va fac cunostiinta cu ele... t:credeam k nu mai zici asta..:zzz: g:ea este anysee... a:imi pare bine d cunpostiinta... b si t:si noua.. g:iar ea e christina... c:ma bucur sa va cunosc... b si t:si noi... gustav pleca iar fetele ramasera singure cu bill si cu tom la masa... t:si ia ziceti fetelor,cati ani ati zis k aveti? a si c:avem 17 amandoua...suntem surori... b:frumos...si noi tot 17... cei 4 au ramas singuri in restaurant...vorbind despre diferite lucruri...deja s facuse ora 1 noapte... fetele si-au luat la revedere si s-au indreptat spre camera lor...baoetii l urmarira...dar coincidenta mare fu k acestia aveau camerele la acelasi etaj...si culmea culmilor...era si alatuarate... fetele erau super fericite k in sfarsit unul dintre visele lor au devenit realitate...
19.12.200621.5KB

 
soarelui imi invadeaza usor ochii...ma uit in jur si nu il vad pe tom...un sentiment de teama ma deDimineatza...razele soarelui imi invadeaza fatza...deschid usor ochii...ma uit in jur si nu il vad pe tom...un sentiment de teama ma cuprinde...teama de a nu ma fi lasat balta...teama de despartire...teama k m-a uitat...dar acest semtinet dispare imediat ce il vad pe tom q o tava in mana... T:Neatza,somnoroaso.. E:Neatza...spun eu intinzandu-ma k o pisik... Acesta vine langa mn si ma sauta usor...se departeaza putin si se intoarce q tava in mana...incepem sa mancam...adik el imi dadea mie sa mananc,k unui copil mic si rasfatzat...imi placea la nebunie.. Intre timp...fatza biankai este luminata de razele calde ce intra pe geam...deschide ochii incet...bill e langa ea....doarme q capul pe pieptul lui,in bratele lui...il saruta usor pe varful nasului pt a nu-l trezi...dormea k un ingeras...acesta deshide si el ochii...o vede pe biank langa el si o strange in bratze...park ii era frik sa ii mai dea drumul...aceasta il saruta,iar el isi revine... BC:Bill...eu ma duc la baie...sa fac un dush... B :Si eu ???...spune el punand o fatza de park cineva i-ar fi luat jucaria lui preferata... BC:Pai...dak te supy sa ramai singur....hai q mn... B:Serios???..ma primesti???...spune el pe un ton entuziasmat...park asta ar fi sperat sa-i zik asta... BC:Sigur...spune biank...el se ridik din pat si o urmeaza la baie...fata se baga q grija sub dush si da drumul la apa...picaturile calde kd pe corpul ei firav...bill intra si el langa ea...nu rezista tentatiei si incepe sa o mangaie si sa o sarute...dupa nenumarate mangaieri,acestia incep sa se spele reciproc q gel de dush... In dormitor...eu si tom... E:Tom...nu crezi k ar trebui sa ne intoarcem???...cred k ceilalti sunt ingrijorati... T:Stai linistita...am vb eu q baietii...azi suntem liberi...azi sunt numai al tau... E:Doar azi???...spun eu putin iritata... T:Nu asta am vrut sa spun...mereu voi fi al tau,dar azi putem face tot ce vrei tu... E :Chiar tot ??? T :Da… E:Pai...spun eu apropiindu-ma mai mult de el si privindu- provocator,dand impresia k vreau sa repet cele intamplate aseara...vreau sa mergm pe la mall...spun eu repede... T:Ce???...spune acesta trezindu-se la realitate…dar eu credeam k tu…k eu…k noi… E :Lasa…poate mai tarziu…poate diseara…poate…spun eu chicotind… T:Bn...ti-am promis k vom face ce vrei tu,dar...diseara nu mai scapi... E :Mai sti…spun eu uitandu-ma q coada ochilui la el… Ne-am imbracat si am plecat spre mall...acolo am colindat toate magazinele,tarandu-l dupa mn pe tom... Dupa ce termin sa se spele cei doi ies de la dush si incep sa se imbrace... BC:Cred k ar trebui sa vb q ceilalti... B:Ai deptate...spune el scotand telefonul din buzunar... B:Alo...david??? D:Da...bill,unde esti???unde e biank??? B:E q mn...suntem bn... D:Ok...m-am linistit...azi nu aveti concerte si nici prezentari de moda...asa k ...puteti sa va relaxati si voi... B:Ok... D:Aveti grija de voi... B :Ok…dadaco…spune bill plictisit… Acesta ii povesteste biancai… BC:Sa-i sunam si pe tom si elena...poate ne intalnim q ei... B:Ok...Alo???...tom??? T:Alo...da...eu sunt... B:Unde esti,mah???Vreti sa ne intalnim q totii??? T:Stai sa vad...Elena!!!tipa el dupa mn…eram intr-un magazin,iar el pe banca de langa acesta… E:Da,mah...ce tipi asa??? T:Vrei sa ne intalnim q bill si biank??? E:Sigur... T:Ai auzit???.. B:Qm sa nu auzim???Doar zbierati k nishte apukti…unde ne intalnim ??? T :Pai…ce ziceti de cofetaria de langa hotelul in kre suntem kzati ? B :Ok…ne intalnim acolo peste 30 de min… Dupa 30 de min…bill si biank ne asteptau de un sfert de ora la o masa…sosim si noi… hai k v-am poos mai moolt...meritati :zzz: :zzz: ...si dak mai lasati commenturi...primti tot asa...portie mai mare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :zzz: :limba: :rolleyes: :dinti:
18.06.200721.9KB
? era o intrebare fi placut sa stie cine e acela si se gandi sa sune la floraria aceea :
y : buna? Era o intrebare buna......I-ar fi placut sa stie cine e acela si se gandi sa sune la floraria aceea : Y : Buna ziua ! Ma scuzati ca va deranjez, dar ati putea sa ma ajutati putin ? Vanzatoarea : Buna ziua ! Desigur, cu ce ? Y :Tocmai am primit niste flori de la un domn si as vrea sami spuneti de la cine. V : Pai, daca nu sa semnat, atunci nu ar vrea nici tie sa nuti spunem. Y : Dar va rog mult, macar as putea sami dati o adresa. V : Daca vreti sai vorbiti, scrieti un bilet si il vom trimite noi. Y : Bine. Sunt de acord. V : Puteti sami spuneti prin telefon ce vreti sai scrieti. Y : Bine. Scrieti asa : « Daca ai vrea sami creionezi portretul, ar fi bine sa ne intalnim. Iti multumesc mult pentru toti trandafirii. Dami un semn ca ai vrea sa ne cunoastem. » V : Va multumesc mult, il vom trimite. Y : Buna ziua ! Urmatoarea zi....................... « Trrr, trrrrrrrrrrr » Bill fugi repede la usa si intra in casa cu o cutie nici mare, nici mica. B : Yuly !!! Cred ca astea sunt pentru tine. Y : Poftim ? Iar am primit ceva ? T : Da ? Haide sa vedem ce !!! Yuly deschide cutia. Inauntru era un tablou urias cu ea. Dar cine la desenat ? Habar nu avea. Era tare fericita. Langa tablou era un ursulet roz, imbracat intrun tricou rosu, iar pe el era prins un bilet : « Daca vrei sa ne intalnim, haide maine in Piata Liberattii, pe banca de sub teiul mare, la miezul noptii. ». Nimeni nu mai spunea nimic. B : Mergi ? T : Dute, dute, ca sa vezi cine e. Y : Bine, ma voi duce. Dar nu stiu, nu sunt sigura ca fac bine si in plus pe voi va las singuri ? T : Poate ca nu vom fi chiar singuri, spuse pe un ton comic. Y : nai de grija ca nu va veni nimeni la voi, pentru ca atunci nu ma mai duc nicaieri. B : Lasa ca nu vine nimeni. Tom viseaza. Dute linistita. Y : Bine. Bill merse in camera lui, iar Tom isi lua o doza de Coca-Cola din frigider si se puse in fatza tv-ului. Yuly merse si ea in camera si se gandi cu ce sa se imbrace. Apoi intra Bill : B : Tiam adus tabloul. In orice caz a desenat foarte frumos. Y : Da................si mie imi place mult. B : dar totusi cine e acela ? Y : Nu stiu, dar il voi intreba azi. Deabia astept. B : Si el asteapta........si iesi din camera. Y : Ce ai zis Bill ? Oh, a iesit. Se uita pe pereti. Nu stia unde sal puna, poate langa fereastra, poate langa usa, poate langa dulap. Il puse pe un scaun, se mai gandea ea unde, nu era asa de important. Apoi se intoarse catre dulapul ei de haine. Nu stia cu ce sa se imbrace. Sa se imbrace mai sportiv, mai elegant, sa le imbine ? Vazu o rochie eleganta rosie. Avea o singura breta care venea legata peste umar si curgea pe spate pana jos. Jos, rochia se stramtea, si era despicata pana sus, de i se vedeau picioarele ferme. Era foarte frumoasa, dar de unde era ? ............... TO BE CONTINUED Daca vreti sa stiti ce se va intampla cu Yuly si Bill in continuare, asteptati pana amine dimineata!!!
07.04.200725.3KB
o vad pe aia...dar pe bill...ce surpriza o sa aibe ???cred ca imi imaginez.. o fi una din alea 2 dinneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt..moama...deja o vad pe aia...dar pe bill...ce surpriza o sa aibe ???cred ca imi imaginez.. o fi una din alea 2 din poza de mai jos?:hi: :hi:
15.06.200742.2KB
fff curioasa sa vad why u make me cry?nexxxt....pls....:zzz:...sunt fff curioasa sa vad continuarea....:nod:
10.09.200628.8KB

 
un nou nou vreti concursulun nou inceput....un nou sfarsit....mai vreti continuare?
24.05.200719.9KB
wow hai cu astept sa vad c se va ma citi ficuri facute de voi 2 toata ziua.... :hi:  :hi:  :hi:wow hai cu nextu...abia astept sa vad c se va ma intampla.......as citi ficuri facute de voi 2 toata ziua.... :hi: :hi: :hi:
06.02.200725.6KB
:(  :( ai pus foarte sa citesc mai mult..... ~*in my world*~:( :( ai pus foarte putzin....vreau sa citesc mai mult.....
22.05.200722.4KB
ana o iubire ca in filmeAna
09.06.200738.1KB

 
q nextul cum ramane? te-am iubit si te voi iubi pana la sfrasithallo!camera intunecata?si q nextul cum ramane?
06.06.200749.3KB
una cu simone!! no nameUna cu Simone!!
07.04.20079.3KB
bianca doar lacrimi...Bianca
11.04.200727.6KB
poi nu mai plzzzzzzzpoi nu mai am.................zimi plzzzzzzz
16.12.20065.5KB

 
asa si era ce nu facea mary pentru era ca fara ajutorul annei acum statea si isi plangea de mila cumAsa si era ce nu facea Mary pentru Bill???Adevarul era ca fara ajutorul Annei acum statea si isi plangea de mila singura,gandindu-se cum ar fi fost sa il intalneasca pe el..pe baiatul care i-a cucerit inima in urma cu un an….cand descoperise un poster de-al lui in Popcorn….isi aducea si acum aminte de ochii lui negri,plini de mister care i-au patruns cu foarte mare usurinta in inima de gheata incalzind-o facand-o mai buna,mai plina de viata…mai fericita……Ce sa o mai lungim?Il iubea….. Il iubea din toata inima si dorea ca si el sa stie acest lucru….insa cate fane aveau sanasa asta?sansa de a-l vedea pe Bill fata in fata? M:putine…isi spuse fata in gand….OMG mai sunt 45 de minute si noi trebuie sa fim la aeroport….Anna unde imi e tricoul ala albastru care mi la luat Dana de ziua mea A:tu vorbesti Unde mis pantalonii aia negriii? Mama:fetelor linistiti-va ca altfel nu mai mergeti nicaieri M:Anna hai sus si las-o in pace… Dupa aceste clipe tensionante fetele se vazura la aeroport…Acolo ii astept o doamna…. D:voi sunteti Anna si Mary? A&M:da noi D:veniti dupa mine……..o sa va conduc la avionul lor personal A:ati spus avion personal? D:da o sa maergeti in germania cu avionul lui Tom personal…E vreo problema? M:nu doamne fereste doar ca …. Nu neam asteptat D:de acum incolo va puteti astepta la orice Ajunse la avion fetele s-au facut foarte repede comode……Dupa ce decola,aceeasi doamna le conduse pe fete intr-o camera mai mica,aproape goala cu doar o mica canapea si o masuta sub care se afla o sticla de suc….Fetele intrara nestiind despre ce era vorba….Inainte sa-si dea seama ca fusese o farsa usa se inchise,ele ramanand acolo incuiate, M:nu pot sa credastia ne-au incuiat aici A:Ce? Si incepura amandoua sa dea cu pumnii in usa si strigau”dati-ne drumu”>Dar ghinion ca nimeni nu le auzea pe bietele fete care bateau dispertate in usa.. Dupa un timp in care fetele s-au plictisit sa tot bata in usa degeaba se asezara pe mica canapea: M:Daca il prind pe ala care ne-o incuiat iti spun deci il omor.. A:as vrea sa o vad si pe asta M:o sa o vezi,spuse plina de nervi pentru ca nu suporta sa stea inchisa in nici un caz.. La un moment dat se auzira 2 voci,si pasii lor indreptandu-se spre acea camera.Mary se ridica in piciore se duse langa usa pregatita sa il omoare pe cel care o deschise,mai bine zis sa sara pe el …Usa se deschise..Doua siluete aprura in ea.Fra sa mai priveasca Mary sari pe prima care ii iesi in cale,dar se impidica cazura amandoi unul peste altul .Mary il privi direct in ochi…I se parea cunscut…….Oare era Bill???? M:
22.05.200721KB
maine nextu¬ :hi:  :nod:  :nod:  :hi: dragoste la prima vedere!maine dimineatza.....vine nextu¬ :hi: :nod: :nod: :hi:
09.02.200732.1KB
haideti ca va pun nextul.... am reusit sa scap putin de in camera de oaspeti. incepu sa se dezbrace,haideti ca va pun nextul.... am reusit sa scap putin de invatat Merse in camera de oaspeti. Incepu sa se dezbrace, luandu`si pijamalele. Se intinse pe pat. Avea o fatza lunga, trista. Din ochii ei se putea citi inocenta si frica pe care o purta nu numai in minte, ci si in suflet. Se simtea singura, desi mama avea, prietena avea. Era ca un inger dar numai cu o singura aripa. Avea parca nevoie de a doua ca sa poate zbura. Nu stia unde sa o gaseasca. Inchise lumina si isi lua perna in brate. Deschise geamul, si iesi pe acoperisul casei. Isi aseza perna pe picioare, isi puse capul pe ea si privi in departare. Luna ca o minge de argint lumina intreaga natura. Mangaierile blande ale ei deabia se simteau. Nataly adormi acolo. Un vanticel adie usor, miscand frunzele copacilor, cantand un imn de slava. In Berlin, la aceeasi ora, intr`o camera mare, dintro casa ca un palat, un baiat singur privea luna in toata frumusetea ei. O fata bruneta, cu ochii albastrii, intra in camera. Era destul de draguta, avea cam alba, de parca intotdeauna era palida. Era Kamelia. K: Bill, nu vii la culcare? Baiatul cu parul ca abanosul, se intoase. B: Ba da. Asteapta`ma in camera. Dupa ce Kamelia iesi din camera, Tom pasi tiptil, ajunse langa Bill si il prinse de picior, facand ca si un sarpe: T: Sssssssssssssssss!!!!!!!!!!! B: Scheisse*….un sarpe a intrat in casa……incepu Bill sa strige urcandu`se pe pat. Tu, tu erai! T: Eu, eu eram. Nu inteleg de ce te sperii asa usor. B: Maturizeaza`te odata. Tot asa imi faci. T: Daca te sperii din nimic. B:Ei nimic. Daca va fi chiar unul adevarat aici, ai mai rade? T: Nu. Te`as impinge pe tine acolo. B: Nu mai arde de mine. T: Dar ce ai? Am vazut de cateva zile ca esti cam trist. De ce? B: (rasufla greau) T: Nu`mi lace oftatul tau, ce ai patit? B: Nu`ti mai face griji. Nu`I din cazua ta. T: Dar din cauza cui? B: Nici eu nu stiu. Credeam ca o iubesc cu adevarat, dar nu e chiar asa. T: Cred ca treci prinr`un moment greu si de aceea nu mai stii ce simti. B: Probabil. Ar fi bine sa fie asa cum zici tu. T: Mergi la culcare. Te asteapta, printesa ta. B: Da…………..
14.05.200716.7KB
dupa ce sau imbracat au plecat in de ploaie le-a cazut pe fata lor fina si fi dat orice sa vina mamaDupa ce sau imbracat au plecat in parc...picuri de ploaie le-a cazut pe fata lor fina si trista...ar fi dat orice sa vina mama lor inapoi...dar nu a venit...doar in visele lor...macar atat,vise...au ajun ele in parc si au fugit prin ploaie....au dat de...cine credetzi??bill si tom... T: ce fac astea? B: nush... B: HEY!SAL! S: a sal.. H: steph haide.. B: da dece esti ase de grabita heni? H: asa sunt eu... T: hai mey venitzi cu noi la un suc.. H: ducetzi voi cu camelia si cu denisa... T: si daca nu vrem? S: hai heni sa plecam pana nu te infurimai tare.... Fetele au plecat ude leoarca acasa....cand au ajuns acasa au facut un dus si au plecat jos in bucatarie... S: heni aprinde radiou.. H: k.. X; iar acum o melodie de la tokio hotel adik bill kaulitz,tom kaulitz ,gustav.si georg...melodia rette mich.. S: ce bill si tom asta? H: nu nu cred... o poza cu heni
25.02.200733.1KB

 
ok..eu astept ;)...numai sa pui ast sa vad nextu.. :hi:  :hi:  :hi:  :nod: tears of time...by aok..eu astept ;)...numai sa pui nextu..abia ast sa vad nextu.. :hi: :hi: :hi: :nod:
21.06.20076.4KB
a doua zi sa sami povestesti prea sarutat! :rotfl: a fos mistoooo!
      dupa ce iam povestit lui caA doua zi dimineata: N:-Denyse!! D:-Ce?Ce sa intamplat?? N:-Trebuie sami povestesti ceva!!! D:-Ce?? N:-Aseara................... D:-Aaaaaaaaaa!!!Nimic prea deosebit!!Ma sarutat! N:-................................ D:-Ce???Ma sarutat! :rotfl: a fos mistoooo! Dupa ce iam povestit lui Nicole: D:-Cred ca mam indragostit!! N:-Est cea mai norocoasa!Dar sper ca de Bill!!! D:-Normal ca de el!!!Dar yo nu cred ca lui ii place de mine!! :( N:-De unde stii???? D:-E o vedeta!Se poate indragosti de oricine!! N:-Faci cum vrei!!!
11.03.20077.9KB
scuze am uitat sa il pun pe bill :rusine: pasiuniscuze am uitat sa il pun pe bill :rusine:
15.06.200730KB
aia e cu e cu lidia(adik eu personajul principal) :zzz: am obositaia e cu thomas.....asta e cu lidia(adik eu personajul principal) :zzz:
13.05.20074.4KB
InapoiInainte