Colectia de poze tokiohotelfani.3xforum.ro
Total 1549 poze.

InapoiInainte

 
de unde ai pozele astea?? lost identities:hi::hi::hi::hi:th11 de unde ai pozele astea??
25.11.20068.6KB
!:finger: haide please nu ne lasati pe noi fanele sa please don't crycontinuarea !:finger: haide please nu ne lasati pe noi fanele sa ashteptam:nono::nono:
01.12.200625.4KB
habar n`am de unde stii toate numele acelea ca eu m`am chinuit o jumatate de ora numai sa le mi`ahabar n`am de unde stii toate numele acelea ca eu m`am chinuit o jumatate de ora numai sa le citesc..... mi`a placut si partea asta, dar ori sunt eu blonda, ori nu ai scris tu ca sa`mi dau eu seama, dar nu prea am inteles... sper ca nu te superi pe mine... mi`a placut cum ai scris, dar nu am inteles.... cine ii NASHIMO? si ce era cu foaia aceea, dar vom afla cand vei pune nextul.... saptamana acesta nu cred ca mai pot citi atat de mult, deci daca nu las un coment tu poti sa pui nextul daca vrei, deoarece eu oricum il citesc... am teza unica la romana si imi vine sa`mi smulg parul din cap :nebun: doamne ce frica imi e
15.05.200716.7KB
puneti why u make me cry?:hi::hi:knd puneti continuarea...?
09.09.200614.6KB

 
nu fii limbajul asta de spus de personaje din desene animate e frumos.... :nod:  :nod: a strangenu fii rea....nextu....urasc limbajul asta de manelari....dar spus de personaje din desene animate e sooper.....foarte frumos.... :nod: :nod:
21.05.200727.7KB
my dear friend... de cand nu am mai venit pe la fikul tau si stiu ca a fost cea mai mare greseala,my dear friend... de cand nu am mai venit pe la fikul tau si stiu ca a fost cea mai mare greseala, dar lucrez si la un forum si nu prea am mai avut timp.... e superb.. ultima parte postata mi`a placut cel mai mult... e bine ca si`a inceput razbunarea, dar exact cum a spus Tom.. o va face sa sufere.. exact ca mine... m`am schimbat chira mai inainte sa citesc fikul, deoarece... eih bine sa nu va mai plictisesc nu va mai povestesc.... dar oricum si la mine urmeaza razbunarea..... ma bucur ca Tom e mai cuminte decat Bill pe parcursul intregii povestiri..... Bill? el s`a schimbat, dar totusi nici eu nu as fi avut incredere in el.... dupa cate i`a facut..... asa ca astept nextul cu sufletul la gura.... :rotfl:
04.06.200724.7KB
eu deja m-am apucat de invatzat ceva si chiar vreau sa inv mai multe...mi se pare o limba lasam la oeu deja m-am apucat de germana.....am invatzat ceva si chiar vreau sa inv mai multe...mi se pare o limba frumoasa....sa lasam la o parte ca sunt in love de tokio hotel....chiar e frumoasa....nextu..... scuze iar am trm de pe al sora-mii....dar sa stii cum le-am spus si la celelalte ca eu sunt cea care isi pune poza cu baiatul asta emo....seamana un pic cu bill nu?e noua mea iubire....bine tot bill ramane first
22.05.200722.4KB
andra:  defapt pe fata o cheama in realitate roxana dar asta e un vis trecatorandra: defapt pe fata o cheama in realitate roxana dar asta e
21.06.200722.2KB

 
tot place si asta la nebunie, dar vreau si eu nextu :hi:  :nod:  :rotfl: in lumea mea....zupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sis...tineo tot asa.............imi place si asta la nebunie, dar vreau si eu nextu :hi: :nod: :rotfl:
12.04.20075.6KB
d sunteti pare k acestea sunt urme de markr si cv acestea tom ii multumeste ,ii da banii si ilD :Pai…domnilor…nu sunteti bolnavi…se pare k acestea sunt urme de markr si cv farduri… Auzind acestea tom ii multumeste ,ii da banii si il scoate repede din camera,apoi se intoarce catre bill... T:Stiu cn ne-a facut toate astea....spune acesta nervos... B:Cine??? T:Elena si Biank....ele sunt singurele kre ar fi putut sa ne fak una k asta...nu ne-au iertat,eram sigur... B:Nu-mi vine sa cred...nu ma gandeam k o sa ne fak ele asa cv noua...pareau asa inofensive si cuminti... T:Da...qm sa nu...dar asta nu ramane asa...o sa le-o platim q aceeasi moneda… B:Vrei sa spui k ai un plan de razbunare? T:Da...si acesta pune o privire satisfacuta... B:sper sa fie mai bun k ultimul...cand ne-am suparat pe dadak k nu ne dadea prajituri si ne-am deghizat in fantome si ne-am dus noaptea in camera ei sa o speriem... T:Da...sper sa nu mai fie k atunci...si sa strici tu planul...mai sti k ti-a picat patura si te-a vazut...ce mai pedeapsa am primit si numai din kuza ta... B:Da,fratzioara...k de obicei e vina mea...asa si kre e planul??? T:Pai pt inceput o sa ne prefacem bolnavi si o sa stam in camera...cand auzim k ele pleak,mergem la ele in camera si punem toate broastele pe kre o sa e cumpar eu acum,pe ascuns bineinteles... In timp ce baietii isi pun in aplikre planul,noi ne oprim din ras si ne hotaram sa mergem sa mancam si apoi sa colindam Parisul,k de cand am venit nu ne-am mai cumparat nimic... Stand pe balcon,bill aude planurile noastre si se duce la fratele sau sa-l anunte k planul decurce exact qm trebuie... Dupa o ora noi plecam si lasam camera goala fara sa ne gandim k acestia si-au dat seama k noi am fost la ei in camera si le-am facut acea farsa...Pe la 12 broastele baietilor sosesc,fara k nimeni sa afle,acestia platesc si se duc pe balcon,q 2 galeti pline de broaste... T:Asa fratioare...aqm sa mergem... Spunand aceste lucruri ia o galeata,pe cealalta o ia bill si se vin la noi in camera…tom vine in camera mea,iar bill se duce in camera bianki….incep ei sa puna broaste peste tot,inclusiv in baie,dar vazand o poza tom, se oreste si o ia in mana si o priveste...”ce frumoasa esti...dc a trebuit k eu sa reactionez asa in avion?dc?”se simte vinovat de toate cele intamplate...lasa poza la locul ei si se duce la bill...acesta statea si se uita la un album q poze pe kre il gasise pe noptiera...tom se duce langa el,il atinge pe umar si ii face semn din kp k e timpul sa plece,deoarece se facuse deja seara si noi trebuia sa venim...baietii se intorc in camera lor... Dupa o ora ajungem si noi in fatza usii q toate plasele de la cumparaturi langa noi,scot cheia si deschid usa....intram in living...totul pare normal...lasam plasele pe canapea si fiecare intra in camera ei...deodata tipam amandoua cat ne tine gura.... Fetele:AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!BROASTE!!!!AJUTOR!!!!! Gardienii vin la noi in camera vad dezastrul produs si incep sa stranga broastele kre deja se simteau destul de bn...k la ele aksa.... Gardianul :Imi pare rau domnisoarelor,dar nu putem sa ne dam seama cine a fost... E:Multumim mult oricum....puteti sa plecati... Gardianul pleak,iar eu ma intorc nervoasa ktre biank... E:Eu stiu cn a fost.... BC:Da?????Cine???? E:Tom si bill... BC:Esti sigura???? E:Da...si-au dat seama k e o farsa si noi am fost de vina si au vrut sa ne plateask q aceasi moneda... De atunci nu mai vb q ei,de abia dak ne vedeam...noi am hotarat sa nu ne pierdem timpul degeaba prin Franta si astfel acum lucram q David,impresarul nostru...Avem de lucru din ce in ce mai mult,iar in cateva zile,q ajutorul lui David am devenit fffff faimoase si in Franta... mc moolt k cititi...sper sa va plak si in continuare... :zzz: :zzz:
14.06.200721.9KB
:zzz:  :zzz:  :dinti:  :nebun: cu 2 fetesooper...next!!!!!!!! :zzz: :zzz: :dinti: :nebun:
18.06.200721.9KB
ce va luati de mn... :x  :x  :x ...ce mai stiu qm ii zicea e k am :limba:  :limba: ...e next k mace va luati de mn... :x :x :x ...ce mai stiu qm ii zicea inainte???...important e k am dreptate... :limba: :limba: ...e bill...deci next k ma supy... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
08.06.20074KB

 
pune nextul.... ~*in my world*~pune nextul....
19.06.200736.8KB
sorry fetelor ca vam lasat sa asteptati  atata si va multumesc ca ati ce idei miau mai venit :p

x :sorry fetelor ca vam lasat sa asteptati atata si va multumesc ca ati astept.................iata ce idei miau mai venit :P X : Esti mai bine ? Y : Da. Acum as putea sa te vad ? X : Miam facut multe griji. Nu stiam unde esti, ce faci. Mia fost frica sa nu te pierd. Y : Cand iti voi putea vedea chipul ? X : Dar nu vreau inca sal vezi. Y : De ce ? Ai ceva pe fatza ? X : Nu, dar poate ca nuti va placea de mine. Y : De unde sti ? Poate ca te voi ibi mai mult asa. X : Bine, poti sa ma vezi. Yuly incepu sai managaie fatza. Era atat de fina si moale, apoi isi trecu mana prin parul lui. I lua sapca jos. Parul lui lung si negru cazu pe spate. Yuly il privea mirata, cu niste ochi scanteietori. Nu stia : sa ii ia ochelari sau sai lase mai bine acolo ? Puse mana pe ochelari si cand sai ia jos, sau auzit niste voci la usa ei. Strainul se ridica speriat si sari repede pe geam. Yuly se ridica si se duse pana la geam. Se uita la pasi lui, la parul care flutra in urma lui. Ajuns sub un copac, isi lua ochelari si si arunca in sus. Yuly nui putu vedea fatza din cauza noptii si ai distantei. Una dintre asistente intra in camera : A : Yuly ! Nu sta in geam la ora asta, e frig afara. Poate te racesti. Numai asta iti mai lipseste. Haide punete in pat. La ce te uitai pe geam ? Y : Aaaaaaaaa....................la nimic, nu conteaza. A : Culcate, maine dimineata te voi duce putin afara. Nici nu stiu cum teai putut ridica din pat. Noapte buna ! Se gandea tot la el, la strainul care facu atatea pentru ea. Ar fi vrut tare mult sal vada, sai mutumeasca pentru ceea ce ia daruit. Apoi incepu sa se gandeasca la Bill. Ii era dor de el. Ar fi vrut ca si Bill sa vina noaptea la ea, sa urce pe geam si............................dar stia ca el nu ar face asa ceva si mai ales pentru ea. Se intista cu gandul la parintii ei, care nu puteau fi langa ea niciodata. Nu puteau sa spuna ca erau mandri de ea. Le ducea lipsa. Si daca ea u va mai fi in stare sai mai ingrijesca pe baieti, cine ? Ce se va intampla cu ei ? Nu vroia sa li se intample nimic. Ii iubea pe amandoi. A doua zi dimineata, dupa ce lua micul-dejun, Yuly merse cu asistenta in parcul de langa spital. Ea statea in carucior, la umbra stejarului. Se uita o clipa jos si vazu ochelari acelui strain. Ii lua si se uita le ei. Erau de marca, deoarece vazu sigla. Si puse pe ochi si se relaxa mai departe. In acelasi timp in casa gemenilor, Tom se trezi de pe canapea si merse in bucatarie, unde Bill pregatea mancarea. T : Ce teo apucat, Bill ? Vrei sa te arzi ? B : Nu. Pregatesc ceva de mancare. Vrei ? T : Ce ? Mancare de la tine ? Mai bine noroi din curte. B : Hai ca doar nu o fi asa de rau. Gusta. T : Auzi............imi dai o foaie si un creion ? B : De ce ? T : Ca sami scriu testamentul. B : Termina si mananca. T : Auzi, dar e chiar bun. Cum lai facut ? B : Adevaraul e ca lam cumparat. T : Poftim ? Dar tu ai zis ca lai facut. B : Da, eu lam pregatit. T : Oricum, hai sa mancam. Se asezara amandoi la masa si incepura sa manace.
10.04.200714.7KB
dupa concert l-am luat in brate fericita si am mers impreuna cu trupa la hotel...in camera cea maidupa concert l-am luat in brate fericita si am mers impreuna cu trupa la hotel...in camera noastra... Eu:Bill,te iubesc...ejti cea mai importanta fiinta din viata mea!....si l-am sarutat si etc...:rusine: a doua zi... B:oh mein Got!ce mult am dormit! Eu:da...iubire...eram obositi;)):P B:da... Ring!Ring! B:ce ma freak telefonul asta la cap...Alo?cn e? D:sal,Bill...eu sunt dom'le,David! B:a...bun..ce mai faci? D:bn...u? B:bn,,,foarte bine D:ma bucur...apropo,sa trec la subiect...faceti-va bagajele!plecam in Germania!in 10 minute sa fiti la receptie! B:bn...catre mn...lol,ce grea e viata de artist...toata ziua...din tara in tara..(:| Eu:da,schupet...hmm...tre sa il asculti neaparat?ai vreun concert azi sau maine? B:nu...la ce te gandesti,schupet? Eu:pai...u ce crezi? B:hai intai sa facem un dush si mergem dupa aia! In baie Eu:Bill...vreau sa iti spun ceva...sry ca nu ti-am spus pana acuma...pur si simplu...nu am putut... B:ce e,schupet?!?ma sperii:( Eu:pai...eu nu sunt fata visurilor tale...su iubesc pe... B:pe cn?!?X( Eu:pai,u ce crezi? B:vai,schupet!sa nu mai faci asta niciodata!nu am mai fost asa de speriat in viata mea!:( Eu:schupet...eu nuj cum ai putut sa te sperii...in ultimele luni am vb numai cu U,Tom si Dia...si dak voiam sa ma sinucid datorita tie...kiar crezi ca as fi putut iubi pe altcnv?[-( B:nu,schupet...ai dreptate...trebuia sa tin cont de asta... In gandul meu...ma apuca o disperare...dak eu m-am cunoscut cu Bill in felul asta...poate si alta fana va putea ajunge la el...dar eu il iubesc si el ma iubeste...altel nu ar fi facut atatea kestii pentru mine...si am sters asta din gandul meu si l/am sarutat... In Mall... Ring!Ring! B:alo,David!ce faci? D:unde draq ejti!?!ai omis cuvintele 10 minute si receptie!?! B:nu...dar eu si Emma ne-am gandit sa mai vizitam oleak orasul ca Emma s-a nascut aici si ii era dor de locul natal D:ah...ok...noi suntem in Germania...peste 5 zile avem concert...voi cand veniti?sper sa veniti pana atuncea...poate imi faceti vreo skema ca acuma...:( B:bineinteles ca venim!pai nuj...cre ca in 2 zile suntem acolo D:ok,distractie placuta B:merci,hai ca plecam!papa D:pa Deci,revenim la mall B:hai sa papam o inghetata!nu vrei? Eu:ba da,schupet hai!poate racesc din nou!:( B:nup,de data asta am eu grija... Eu:si ce iti vine prin gand? B:...pai...asta!si ma unse cu inghetata pe nasuc si dupa aiua dadu pupic... B:schupet,dar ce scumpel ejti...hai sa te indulcesc oleak...inghetata pe buzele lui frumoase...oare cum se explica?...voi ce parere aveti?:hi: B:schupet,ma umpli de inghetata pe la gurita si nu dai sarut?:(ia hai...revanseaza-te! Eu:bn,schupet...dar nu aici...hai la hotel:nod::limba: B:bn,schupet...hai... Ring!Ring! Eu:alo,David,u ejti? D:doamne!m-ai uitat de tot!:((eu am crezut ca suntem cele mai bune prietene!:(( Eu:Dia!in sfarsit ne auzim!ce mai faci?cum poti sa zici ca te-am uitat?te-am conf cu David pt ca el tot da telefoane in ultimul timp si de asta...app,cum a fost intalnirea aia cu Tom?ca am uitat sa te intreb? D:a...pai,sooper!am avut o noapte super!nu ne-am mai intalnit de atuncea pt ca a fost cu tn si cu trupa in turnee...app,acuma sunteti in Amsterdam,right? Eu:yep...numai eu cu Bill... D:ce?!?!cum adik?!?unde sunt ceilalti?:O Eu:stai mai linijtita...avem oleak de timp liber si ne-am gandit sa il petrecem aici! D:a...ok...m-ai bagat in sperieti:P:( Eu:ok...u ce mai faci?am o propunere pt tn... D:bn...ce propunere?:D Eu:stai o clipa D:ok Intre mn si Bill Eu:schupet,Tom s-a mai intalnit cu cnv pana acum?ma refer la vreo fata cv...nu e cam singur in ultimul timp? B:pai si eu am observat asta...nu,nu s-a mai intalnit cu nmn... Eu:ok Din nou la telefon Eu:...tin minte bn?iti placea cumva de Tom? D:glumejti?il ador!dc? Eu:pai...de cand v-ati intalnit a ramas cam singur...nu ai vrea sa il inveselesti D:ba da!!logic ca da!unde?cand? Eu:pai iti dau adresa...deci,du-te in seara asta la el si vedeti voi ce faceti... D:mc moolt de tot!ejti o scumpa!:nod::rolleyes::hi: Eu:oo...mc:rotfl: D:hai ca ma duc la coafor,dupa aia ma duc in mall si dupa aia din nou acasa ca sa ma aranjez...mai vb! Eu:ok,have fun! D:mc,la fel!pa Eu:pa B:dc m-ai intrebat kestiile alea despre Tom,schupet? Eu:eh...pai,ma gandeam...poate iese cu Diana...si poate vor fi fericiti asa ca noi... B:buna idee,schupet:)dar mai fericiti ca noi nu vor fi niciodata! Eu:dap B:hai sa facem ceva...ce nu vom uita nicoodata! Eu:Ce?:O B:buchin´(nuj exact dak e corect)jumping Eu:am vrut sa fac asta toata viata mea!da,hai sa facem... B:dar totusi...de unde sarim? Eu:pai nu prea jtiu...de fapt jtiu un loc unde se face...nu e departe de aici...turnul de apa! B:dap...ai dreptate... La turnul de apa X:buna ziua,bine ati venit la turnul de bunchin´ jumping! B:da,buna ziua...2 bilete X:do...do...dom...nule Kaulitz!a...pai puteti intra...e gratis pt dumneavoastra! B:ce dragut sunteti! Eu:ospitalitatea olandezilor:P B:ejti pregatita sa...oooooooooooooooo..iuhuuuuu... Eu:hi...i-am zis sa te impinga mai devreme:)) B:lasa,schupet ca vezi u...si boooff...ce mai faci?cum a acolo? Eu:iiiiiiiiiiuuuuuuuhhhhhhhhhuuuuuu!!! B:vad ca se distreaza...poftim...pentru ca ai fost asa de dragut cu noi! X:a....pai,domnule,nu trebuia va multumesc...va raman vesnic dator... La hotel Ring!Ring! To be continued...in caz ca mai vreti...=(
03.09.200615.4KB
christina 18 - este sora mai mare a thaniei, este o fire emotiva poate chiar mai emotiva decatchristina 18 - este sora mai mare a thaniei, este o fire emotiva poate chiar mai emotiva decat thania dar incearca sa ascunda asta, incearca sa uite trecutul ei, sa resemnata k nu isi va cunoaste parinti!!!!!!!
15.06.200718.1KB

 
o parte din fic..abia atunci pot sa-mi exprim :hi:  :hi:hai...posteaza o parte din fic..abia atunci pot sa-mi exprim parerea....astept incipitul.... :hi: :hi:
13.06.200748.5KB
la , ich bin david .
a:hy , babe , we are not from cum te pe doi se uitau ca niste animale la ash &LA CLUB: X:hallo , ich bin David . A:hy , babe , we are not from Germany!! x2:ok X:si cum te cheama? A:Ashlee x2:si pe tine? M:Mellody Astia doi se uitau ca niste animale la Ash & Mel x:nu vreiti mai bine sa veniti la un loc mai retras? A:nu merci x2:da' tu , frumoaso , ha , ha , ha? M:nu , nu , nu x:frate hai sa cautam altele . astea is proste x2:hai A:proste , ha? X:faci box? A:nu , bombonel Baieti pleaca cu buza umflata. A:plecam? M:mnoah , ok , hai Acasa: B+T:vati distrat? A+M:mdea B:mai bine stateati cu noi , neam uitata la o comedie si dup aia un horror A:si ce ? B:bai feteleo dar ce va apucat ? M:mitocorpmiliatura(sa no bagatzi pe google ca nui adevarata) T+B+A:ce? M:o boala mintala T:io merg sus ca poate va apuca iar
26.11.200653.9KB
ma ca iti e foame,doar ai avut de treaba pt ca ai venit in bucatarie si...
t:da ai mai suportam sa-lMa inrosesc.normal ca iti e foame,doar ai avut de treaba prostule!!!!!!!! C:pai pt ca ai venit in bucatarie si... T:da ai dreptate. Nu mai suportam sa-l vad.imi aparea imaginea lui sarutand-o pe aia.ochii mi se umezesc. C:tre’sa plec. Si o iau la fuga. T:clara!clara! Ma duc in camera si las usa deschisa.ma trantesc p pat si incep sa plang... T:clara,c s-a intamplat? C:lasa-ma!lasa-ma singura...te rog! T:ok.daca nu vrei sa vorbim e ok. C:nu acum... T:odihnestete.... C:si tu... Normal ca tre’sa se odihneasca...doar a fost cu satena...nu stiu d c reactionez asa.bai sunt culmea.c simt oare pt el?nimic.nu tre’sa simt nimic.oricum la scoala e unu care ma place.o sa fiu cu el.... E seara si baietii au plecat la un club.m-a anuntat david.sunt singura in casa.ma imbrac in niste pantaloni scurti si un maiou cam transparent.ma duc la bucatarie si imi fac un ceai.ma gandesc in mii de locuri si de fapt ma gandesc doar la unul... C:Tom!!!! El intra pe usa si se rezeama de perete.e rosu la fata. C:te simti bine? T:nu prea.ma doare capul.simt ca imi explodeaza de durere. Observ ca are febra mare.isi sprijina trupul de al meu.ajung in camera lui si il asez pe pat.ii fac un ceai si ii dau niste pastile. T:cred ca glumesti!!!!! C:d c? T:eu nu beau ceai!mai bine adu un red bull. C:te rog sa bei ceaiul si ia pastilele... Intr-un final ia pastilele si bea si ceaiul.il durea prea rau capul.adoarme repde.era ca un ingeras...il sarut pe frunte si adorm cu capul pe pat si cu mana mea in a lui.o lumina se aprinde in camera.ma trezesc buimaca.era un baiat destul de inalt. X:c cauti aici? C:eu...tre’sa plec... X:cine esti?ce cauti aici?
25.05.200728.6KB
pt tom 
cum teiubesc eu nimeni nu te te doresceu nimeni nu te la cerul senin pervesc 
eu la tine maPT TOM cum teiubesc eu nimeni nu te iubeste cum te doresceu nimeni nu te doreste cand la cerul senin pervesc eu la tine ma gandesc cand ma gandesc la tine reinviu si rad mereu dar cand esti departe park totul este greu din prima privire m-am gandit u esti baiatul potrivit
24.07.200624.7KB

 
eu k va urma si partea atsa..aqm sper k  nu vrei sa ne e happy,nuh? der letzte tagofff...banuiam eu k va urma si partea atsa..aqm sper k nu vrei sa ne intristezi,,,cont e happy,nuh?
23.08.200623.5KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: concursulsooper...deci...next :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
08.06.200746.7KB
a ajuns acasa si a deschis usa,nu era nimeni acasa,asa se parea...a deschis usa de la dormitorulA ajuns acasa si a deschis usa,nu era nimeni acasa,asa se parea...a deschis usa de la dormitorul ei... "buna rose" fata ramasese uimita...nu putea sa isi dea seama cine este baiatul din casa ei... "bbbbuna....dar cine esti?mi se pari foarte cunoscut" : "hahaha...rose...sant cristiano...verisorul tau drag..." "draga mea verisoara...cum mai e viata ta?..."spuse baiatul cu ochii inlacrimati "cel putin am o locuinta...am unde sa stau...eu sant in cls a 10a.....ma descurc cum pot...dar tu?" "eu?eu sant fotbalist daca nu stiai...hahaha....la manchester.....rose..lasa-ma pe mine...uite de ce am venit...am auzit ca ai nevoie de bani...rose ia banii astea de la mine...te rog....nu ma refuza" "nu pot...lasa-ma nu am nevoi de bani...: "rose te rog...iai" pana la urma fata ii lua sil mai imbratisa odata.... "hai sa iti prezint preiteni mei...scoala mea....casa mea..." ''hm..ce zici...mai tarziu? sunt cam obosit acum..'' '' bine,atunci ramane pe maine,totusi pe mama si tata nu iai vazut?'' intreba rose stiind ca cristiano e de ceva vreme in casa '' au plecat la cumparaturi,cred'' '' bine..'' '' uite,asta pentru tine'' ii dadu o rochie frumoasa ce ii era pana la genunchi,era colorata si era stilul ei '' nu ar fi trebuit sa cheltui pe mine'' spuse rose incantata '' nu iti e foame?'' intreba rose,deschizand usa '' un pic'' Cei doi mersera jos si rose deschise frigiderul ''ce vrei sa mananci?'' ..'' este pizza'' '' suna bine'' spunea cristiano infometat "rose...te-ai facut foarte frumoasa....mai stii cand eram noi mici...hahaha....si ne jucam impreuna...hahaha...." "da...si mai stii cand jucai tu fotbal si mi-ai dat cu mingea in cap...hahaha raule..." "rose...multumesc pentru masa...ma duc sa ma intind in pat...descarca si tu valizele alea si vezi ce mai sant prin ele..." "bine dragul meu verisor"si ii dadu un pupic pe obraz rose gasi o gramada de dulciuri,haine pentru ea,dar cei atrase curiozitatea era o rochie lunga...rosie brodata cu fire de aur...fata nu stia pentru cine este rochia....dar o lua si o proba....arata minunat...ca o adevata printesa Cristiano:zzz: :zzz: :zzz:
19.05.200720.4KB
va mai duceti la scl???e ultima zi..nu s mai duce are dreptate ghost of fallen angelsva mai duceti la scl???e ultima zi..nu s mai duce nimeni....in fine...baby_girl are dreptate fetelor:nod::nod:
22.12.200621.5KB

 
imi place si acum pe bune...nu ca-s deine :nod:  :nod: kiss womennextum!!!!!!!!!!!!!nextum......chiar imi place si acum pe bune...nu ca-s deine freude..... :nod: :nod:
22.05.200721.9KB
t:de ce m-ai stiu...am simtit m-a impins sa te nu stiu daca te sarut imi amintesc de mine....de ceT:de ce m-ai sarutat? P:nu stiu...am simtit nevoia....ceva m-a impins sa te sarut.....dar nu stiu ce....poate daca te sarut imi amintesc de mine....de ce am fost....de ce sunt... T:lasa-ma sa te ajut sa-ti amintesti...si o saruta cu foc...Bill se intoarse de la magazin unde fusese sa cumpere un buchet de trandafiri albi.....mergea fericit visand la Paulina....dar cand il vede pe Tom ca se saruta cu o fata.... B:aham...cu alta fata...isi continua drumul si se opreste dintr-o data.... B:dar....stai un pic...parca l-am lasat cu Pau....se intoarce si se uita la fata pe care o tinea Tom in bratze si o saruta...era Paulina....strange buchetul de trandafiri cat poate el de tare in mana si apoi ii da drumul jos....picaturi de sange ii curgea din palma....picaturi de suferintza....nu putea sa-si miste privirea de la ei....picaturile de sange se asterneau peste trandafirii albi ce zaceau pe asfalt....acum devenisera rosii....Bill nu mai sesizeaza ca este ranit...ranile din suflet erau mai adanci ca ranile pricinuite de ghimpii trandafirilor...se uita pentru ultima oara la ei....se intoarce si o ia la fuga...fara sa-si dea seama ajunge in acelasi loc in care acum ceva timp a plans-o pe Ina.... B:a doua deceptie in dragoste....Doamne oare mai are rost sa traiesc?decat sa traiesc in suferinta mai bine mor....nu mai vreau sa sufar...trebuie sa fac ceva.....nu mai suport....de ce? Intre timp Tom si Paulina se ridica .... T:si?acum te simti mai bine?ti-ai amintit ceva? P:nu..... T:.... P:Tom ...nu stiu ...am simtit nevoia sa te sarut....dar nu am simtit nimic cand m-ai sarutat....nu imi trezesc nimic saruturile tale.... T:cum?nu-ti place de mine?toate fetele sunt innebunite dupa mine.... P:si ce vrei sa spui cu asta?eu nu sunt „toate fetele”nu am zis niciodata ca te iubesc sau ca imi placi.... T:atunci de ce m-ai sarutat....?zi?de ce? P:nu stiu....semeni atat de mult cu baiatul brunet....fizic....semanati.... T:cum poti sa spui asta?nu seman deloc cu Bill... P:poate ca psihic nu dar fizic semanati foarte mult.... T:nu-mi spune ca te-ai indragostit de frati-miu...? P:poate ....nu stiu ce simt pentru el....am nevoie de el....simt nevoia sa-l vad...sa-l simt aproape sa ma ia in bratze... T:dar tu nici macar nu-ti amintesti de el.... P:poate ca mintea mea nu-si mai aminteste de el dar inima mea nu cred ca l-a uitat....te rog du-ma inapoi.... T:parca ai zis ca nu mai vrei sa te intorci? P:da dar acum....ca stiu de fapt ce simt....multumesc Tom....ti-am zis ca sarutul tau o sa-mi fie de ajutor.... T:mda...eu nu vroiam sa aud asta din gura ta dar daca iti place Billl....asta e....nici macar eu nu stiu ce simt pentru tine...poate ca te iubesc poate ca nu te iubesc....nu stiu.... P:eu cred ca ma iubesti....si inca foarte mult....am petrecut o viatza impreuna...ma iubesti ca pe o sora....nu? T:mi-e frica sa te iubesc altfel......simt ca te voi rani....nu sunt stabil....mi-e foarte greu sa recunosc dar vreau sa-mi traiesc viatza....nu vreau sa am o relatie de acum...hai sa mergem.... P:multumesc...si-l saruta pe obraz.... T:de ce imi multumesti? P:pai in primul rand pentru ca ai grija de mine...si in al doilea rand pentru ca ai acceptat ca nu eu sunt iubirea ta....stiam ca tu vrei sa fii cu mine....si-mi era frica ca o sa te ranesc....eu imi amintesc de tine ...dar doar partial....nu stiu daca te-am iubit vreodata.... poate ca da.... T:nu te mai framanta....acum imi dau seama....tot... P:ce? T:Bill....se supara des....stiu ca era cam mofturos dar .....mereu te-a iubit ....si eu ca un prost nu mi-am dat seama....eu credeam ca te vede ca pe o sora.... P:ce mormai acolo.... T:nimic....hai sa te duc.... Orele treceau si Bill nu mai venise pe la Paulina...nu putea sa o priveasca...era ranit.... P:Tom....Bill de ce nu a mai venit? T:nu stiu...nu prea se simtea bine....dar nu te mai gandi la asta....trebuie sa te faci bine...iti aduc ceva de mancare? P:nu mi-e foame ...multumesc.... T:ma duc sa vorbesc la telefon cu Bill ma intorc intr-o clipa.... P:bine.... T:de ce nu mai vii mah la spital....? Bill ii raspunde rece B:nu pot ...o sa plec doua zile din oras...am putzina treaba...plec cu Gustav.... T:ce faci?unde pleci?si Paulina? B:nu te are pe tine.?...hai ca inchid ...vin la concurs.... T:dar..... Era prea tarziu...Bill inchisese....cele doua zile au trecut repede...Paulina tot intreba de Bill ..... nu putea sa-si ia gandul de la Bill....acelasi lucru Se intampla si cu Bill....Paulina facuse un rand de analize care au iesit bine....mai trebuia sa mai faca niste analize care le primea mai incolo ....Paulina este externata....Michael o aduce acasa....o duc in camera ei....a doua zi era concursul.... T:iti amintesti ...?tu cantai la chitara...si eu la fel....Gustav la tobe....si Bill canta... P:nu-mi amintesc nimic.... Tom ii aduce chitara...Paulina o ia in bratze.... P:Tom nu-mi amintesc....ia-o de-aici...si incepe sa planga...lasa-ma singura...vreau sa fiu singura... T:bine....dar vin mai tarziu... Tom se duce acasa....si il vede pe Bill ca se uita la televizor... T:ati venit? B:nu e vizibil ca da....am venit T:si de ce nu m-ai anuntat... B:erai prea ocupat....cu Paulina.... T:ce-ai mah?de ce nu ai venit cand au adus-o acasa? B:lasa-ma nu vreau sa vorbesc...si urca la el in camera.... T:Bill deschide...vreau sa vorbesc cu tine... B:ce vrei? T:deschide.... B:hai zi repede ca mi-e somn.... T:crezi ca eu nu vad?ca eu nu simt?ce-i cu tine? B:ce vezi tu?tu nu vezi nimic ...nu te intereseaza nimic.... T:Bill mi-am dat seama....nu stiu cum de m-am prins asa de incet...stiu ca o iubesti...de ce nu mi-ai spus? B:chiar te interesa? T:Bill...daca imi spuneai asta nu ma mai bagam.... B:nici sa nu te gandesti sa o lasi...ea pe tine te iubeste....cred...de tine isi aminteste....nu vreau sa ma mai gandesc la asta....maine e concursul ... T:nu-si aminteste de formatie...ce ne facem... B:cantam doar noi.... T:da dar nu stiu daca pot sa-i cant partea...am incercat si nu-mi iese asa bine ca ei... B:atunci cantam asa fara ea.... Ziua concursului isi facuse aparitia....Tom era foarte emotionat...Paulina nu mai putea sa stea in casa....iese si decide sa se plimbe putzin....o ia pe o poteca....nu stia unde merge...ghidul ei era sufletul...nu cunostea aceste locuri dar parca ceva o impingea sa mearga pe acolo....ajunge la podul unde s-a sarutat prima data cu Bill sineto que te conosco ase tiempo de otro milenio,de otro otro sieglo dime si me recuerdas aun solo por tocar tus manos puedo revelarte mi alma dime si reconoses mi voz ieiei hieie heieee siento que me desnudas la mente quando me besas en la frente dime si traigo marcas de aier solo por tocar tus manos puedo revelarte mi alma dime si reconoses mi voz ieiei ieeieehiee hieee siento que te conosco y siento que me recurdas dime si reconoses mi voz ieeehieee eiii hiiee siento que te conosco siento que me recuerdas dime si reconoses mï voz P:de ce imi sunt asa de cunoscute locurile astea....? Paulina se plimba putzin incercand sa-si aminteasca ceva si da sa plece...cand se intoarce ii apare brusc in minte tot.....de cand era mica...cate facea ea pentru Tom...isi aminteste ca Bill mereu era langa ea....isi aminteste de formatie....isi aminteste de primul sarut.... P:Bill ...te iubesc....stiam ca tu insemni ceva foarte important in viatza mea...si o ia la fuga...isi aminteste ca era concursul...intarzia....in timp ce alerga se opreste in fata lacului...isi aminteste ca a venit aici cu Bill..de mama ei....si.... P:Damian...nu m-as fi asteptat sa-mi faci asta.... Se tranteste in iarba....lacrimile ii invadeaza ochii....plange....apoi se scoala brusc... P:trebuie sa ajung.... Paulina trece pe acasa si-si ia chitara...ajunge exact la tanc....urmau chiar ei....Paulina intra pe scena....cantecul incepuse....toti au ramas fara glas...Paulina nu-l scapa din priviri pe Bill....se duce la el si-i sopteste... P:trebuie sa castigam....te iubesc....si-l saruta...apoi se duce langa Tom si incep sa cante...straluceau toti....fusese cel mai frumos spectacol....dupa ce termina de cantat Bill o ia in bratze pe Paulina si o invarte spunandu-i neincetat ca o iubeste....o iau amandoi la fuga fara sa mai vada daca au castigat sau nu.....castigasera...locul intai.... B:micutza mea...ti-ai amintit.... P:am stiut de cand te-am vazut...am simtit ca tu insemni ceva important pentru mine....nu stiu cum am ajuns la pod...ceva m-a indrumat...nu stiam locul....aici mi-am amintit de tine....cum puteam eu sa uit primul sarut? B:te iubesc....se aseaza amandoi pe iarba....Bill asterne sacoul pe iarba si se aseaza amandoi pe el....Bill o saruta cu atentie...ii saruta ochii...obrajii.buzele....o saruta pe gat.... P:Bill te iubesc.... B:si Tom? P:ce-i cu Tom? B:te-am vazut in parc cand te-ai sarutat cu el....nu cred ca am avut halucinatii.... P:nu ai avut...intr-adevar...ne-am sarutat...l-am sarutat...dar nu am simtit nimic...am vrut sa vad daca simt ceva...dar nu am simtit nimic....in schimb cu tine era altfel....mangaierile tale...imi trezeau fiori...am vorbit cu Tom si mi-a spus ca nu stie ce simte...ca nu stie daca ma iubeste....nici eu nu-l iubesc.... B:nu-mi vine sa cred....eu v-am vazut in parc...v-ati sarutat...de-aia nu am mai vrut sa vin la tine.... P:prostutzule....imi amintesc tot....mi-am amintit tot.....daca nu erai tu poate ca nu imi mai aminteam niciodata...podul....tu....primul sarut...prima lacrima de iubire... Cei doi se iau in bratze apoi...si stau asa pana cand se crapa de ziua.... B:micutza mea scoala-te...si o saruta pe buze.... P:micutzul meu...ce frumos este sa ma trezesc langa tine in bratzele tale.... B:hai sa mergem acasa ...nici macar nu am ramas sa vedem daca am castigat ceva....Mergeau imbratisatzi...Paulina avea chef de joaca si o ia la fuga... B:unde fugi?ai chef de joaca? P:daca ma prinzi o sa raman a ta pentru totdeauna.... B:a da?pai hai sa vedem cat de bine alergi....Bill o prinde repede...si se arunca pe jos... B:cred ca de asta nu ti-ai amintit... P:de ce?de ce crezi tu ca nu mi-am amintit? B:pai tu nu prea le ai cu sportul...mereu te prindeam... P:asta crezi tu!ca nu-mi amintesc...stiam ca o sa ma prinzi.... B:aham...esti hoatza....acum sa vedem daca ma prinzi tu....daca ma prinzi...raman cu tine pentru totdeauna.... P:nu-i corect...tu esti baiat.... B:hai sa te vad...si se alearga pana acasa...Bill se impiedica si aluneca la picioarele lui Tom... T:hopa....traiesc sa o vad si pe asta....Doamne Bill dar chiar nu trebuie sa ma rogi in genunchi.... B:ce sa te rog mah....ai innebunit....am alunecat.... T:da da bine....o sa o tin minte p-asta...unde ati fost mai....nu stiti ce ati pierdut....am luat locul intai.... B:ce bine...ma bucur.... T;fara tine Paulina nu cred ca am fi castigat....cat ma bucur ca ti-ai amintit... P:ba da...ati fi castigat....ati cantat mai bine ca la repetitii....mai ales ca tie niciodata nu-ti iesea partea aia la final..ieri ti-a iesit perfect....hai sa mancam...sunt lihnita.... G:hopa.....stai ca nu vad bine....sora-mea cu Billl? P:da ....ce te miri asa?nu te bucuri pentru noi? G:cum sa nu ma bucur....parca prevedeam eu ceva...petreceati voi prea mult timp impreuna....aham si acum tzanca de sora-mea si-a gasit iubit? P:pe cine faci tu tzanca?nu vezi ca am crescut.....si sare pe el sa-l gadile....sar totzi ....dupa o vreme in care au vorbit cu totii despre concurs.....intra si Michael... M:ce-i aici?ce-i chicoteala asta?imi pare rau ca nu am putut sa ajung la concurs...un accident...doi mortzi....dar sunt foarte mandru de voi....de totzi....Paulina mi-a spus Tom ca ti-ai amintit...cat ma bucur...nu credeam ca o sa-ti amintesti asa de repede.....maine primim analizele....nu trebuia sa faci mult efort dar sa speram ca or sa iasa bine.... P:tata cat ma bucur ca nu mai pleci..... M:..... P:nu-i asa ca nu mai pleci in America? M:asta chiar e o problema.....maine trebuie sa plec.... P:cum asa? M:iarta-ma....ti-am zis te iau cu mine daca vrei.... P:tata nu vreau sa pleci...dar acum....il ia in bratze pe Bill.....acum ca iubesc nu pot sa mai plec.... M:ma bucur pentru voi doi...Bill am incredere in tine ca o sa ai grija de ea B:bineinteles....mereu am avut si mereu o sa am.... M:acum cred ca ar fi mai bine sa mergetzi la culcare....Paulina trebuie sa dormi....nu aveai voie sa faci asa mare efort.... P:Bill ma duci tu te rog? B:da....hai sus...te duc in spate... T:vezi poate ma duci si pe mine....ca mi-e foarte rau... B:cred ca glumesti....la cat duhnesti a bautura cred si eu ca d-abia te mai tii pe picioare...dar n-ai decat sa te tarasti pana acasa....nu am de gand sa te mai car.... T:Bill.... B:hai in patutz...micutza mea....Paulina se aseaza usor pe pat...era putzin ametzita...se ridica si cade inapoi....duce mana la cap....o durere o sageta....ceva nu era in regula.... B:te simti bine....?ce ai? P:nu am nimic....si zambeste voit mai mult....cred ca sunt putzin obosita... P:Bill pot sa te rog ceva? B:orice.... P:mi-e pofta de ceva de dulce....imi faci niste clatite te rog.... B:eu clatite?hai ca o sa incerc.... Bill coboara scarile si vede o mana de om care tinea o sticla de bere... B:Tom...dar betziv mai esti....nu potzi sa te abtzii si tu un pic.... T:Diana sa stii ca eu te iubesc....chiar te iubesc....de ce nu ma crezi....? B:pentru ca asa le spui la toate mai porcule.... T:Diana....te-ai vopsit?dar sa stii ca-ti sta bine si bruneta....da-mi un pupic...hai te rog unul mic.... B:iesi de pe mine porcule...sunt fractu.... T:ce cauti aici...iach...era sa te pup...unde e Diana....? B:treci acasa...bei asa de mult zici ca in loc de stomac tu ai o canistra...ar trebui sa mai pui si tu stop.... T:pleaca din visul meu....nu vreau sa devina cosmar...Diana ce frumoasa e.....si adoarme... B:sa o creada el ca-l car pana acasa ...aici ramai...si se duce in bucatarie...face el trei clatite si urca inapoi....Paulina iesea din baie cu un prosop in jurul trupului... B:iarta-ma ca am intrat asa.....credeam ca esti in pat..... P:Bill arata bine clatitele....Bill lasa clatitele pe masa...era fermecat de ce vedea...Paulina nu mai era un copil...era o femeie...se apropie de ea si o strange in bratze....o saruta pe gat apoi ii saruta buzele...mainile lui ii alintau trupul ei ... P:Bill vreau sa ma faci a ta...te iubesc....sunt a ta...Bill ii da prosopul jos...Paulina se ghemuieste in bratzele lui.... B:te iubesc... O ia in bratze si o aseaza in pat....Paulina avea sa devina femeie acum...cei doi s-au dezmierdat toata noaptea....singura martora a iubirii lor era luna....care le lumina trupurile ascunsa dupa fereastra...pentru amndoi era pentru prima data...dar asta nu a contat...se iubeau prea mult....adorm imbratzisati... A doua zi Bill se scula diz-de –dimineatza.....ii pregateste miculdejun si urca la ea in camera....intra usor...lasa mancarea pe masa si se aseaza pe fotoliu...o priveste fara sa se sature de infatzisarea ei....Bill atzipeste un pic...intre timp Paulina deschide ochii.se trezise...razele soarelui o trezise....se uita in camera si-l vede pe Bill... P:Bill...Bill se scoala si da sa se ridica....Paulina incearca si ea sa se ridice din pat dar cum puse piciorul pe pamant...lesina si cade....Bill se repede si o ia in bratze.... B:ajutati-ma.....sa vina cineva....Pulinei ii e rau....toata casa se sculase...pana si Tom care inca mai visa la Diana... T:ce s-a intamplat...de ce tzipi.....?si urca scarile in sila...era nauc.... T:ce-ai mah de ce tzipi?Paulina ce ai...?Bill de ce e pe jos? B:unde e Michael....?cheama la ambulantza...nu stiu a lesinat...repede misca-te... B:Paulina....scoala-te....revino-ti.... B:ai vorbit? T:Michael nu e acasa...a avut o urgentza....am sunat la ambulantza vine intr-un moment.... B:suna-l pe Michael.... T:hai ca ma duc sa-l sun.....intre timp venise ambulantza....Doi infirmieri ,trei asistente si un doctor care ma impinse de langa Paulina isi facusera aparitia in acel moment....o pun pe Paulina intr-o targa si o duc in ambulantza... B:ce are...va rog raspundeti-mi.....ce a patzit? Doctorul:nu avem timp de asta...trebuie sa ajungem la spital.... B:e grav?va rog...raspundetzi.... Doctorul:a intrat in coma.... Bill se opreste din alergat....ramane acolo...ii tremura tot corpul.... T:ce-ai mah...revino-ti...ce a zis doctorul..... B:.... T:Bill raspunde.... B:e in coma.... T:nu se poate dar ieri era bine.... Bill se arunca in genunchi si izbucneste in plans.... B:nu era bine....aseara o durea capul...dar am zis ca e din cauza oboselii...daca patzeste ceva..e numai vina mea.... T:nu crezi ca acum ar trebui sa fim langa ea?hai ridicate....Michael e la spital....am vorbit cu asistenta lui e intr-o operatzie....nu poate sa-l anuntze.... B:am inteles....trebuie sa fiu langa ea....Bill se ridica si o ia la fuga..... Tom ia masina lui si merg spre spital.....Tom nu prea era in stare sa conduca....dupa o noapte de betzie....se lovesc de o masina....cei doi au scapat cu niste rani usoare dar fata care conducea cealalta masina era grav ranita....Tom si Bill se dau repede jos din masina sa o ajute pe fata ranita.... T:Bill ajuta-ma....sa o scoatem.,...suna la ambulanta....era asa de frumoasa.....Tom o privea si nu-i venea sa creada ca exista un inger asa ca ea..... B:hai ca am sunat trebuie sa vina....intre timp fata da sa se scoale.... T:nu te misca....te rog...o sa fie bine.... X:ma doare tot corpul....mi-e frica....cine esti? T:nu conteza asta acum....stai linistita....uite ca vine ambulantza... X:nu-mi mai simt picioarele...de ce?spune-mi mi-e frica.....te rog.... Tom nu mai stia ce sa-i spuna.... T:Bill ma duc cu ea.... B:bine hai ca eu iau un taxi...Paulina rezista.....trebuie sa fii tare... In ambulantza....Tom nu mai merse niciodata cu ambulantza...totul i se parea infricosator...dar incerca sa se uite doar la fata care plangea ca nu-si simtea picioarele.... T:Doamne...nu-si simte picioarele....ce ma fac...e vina mea....daca eram mai atent nu s-ar fi intamplat asta.... X:mi-e frica...de ce nu-mi simt picioarele....vreau sa ma ridic....Tom o ia de mana.... T:nu te mai misca....nu stiu ce se intampla....trebuie sa fii tare....o sa ajungem la spital si totul o sa fie bine.... X:sa nu ma lasi singura te rog.... T:nu ma misc de langa tine....stai linistita.....Cei doi ajung la spital....Tom astepta pe holurile spitalului....prin fata lui trece Michael care iesise din sala de operatii se apropie de niste oameni care stateau langa Tom... M:operatia a fost un succes....fetitza a fost foarte cuarjoasa....acum este transferata intr-o camera putetzi mai incolo sa intratzi sa o vedetzi....Tom ce-i cu tine aici? Tom isi daduse seama ca nu stia de Paulina.... T:Paulina... M:ce-i cu Paulina....?azi trebuie sa primim rezultatele analizelor...o sa ma duc sa le iau.... T:Michael....Paulina a lesinat azi de dimineatza.....doctorul care a venit in ambulantza a zis ca a intrat in coma... M:nu se poate....si pe mine de ce nu m-a anuntzat nimeni? T:pentru ca ertzi in operatzie...nu stiu.... M:trebuie sa ma duc sa vad ce se intampla... Tom se tot gandea la fata care a fost ranita din cauza lui....prin fatza trece doctorul care era si in ambulantza... T:ce s-a intamplat cu fata care a avut accident? Doctorul:tu cine esti? T:un prie....iubitul ei... Doctorul:aham...pai acum este in operatzie... T:este grav? Doctorul:s-ar putea sa ramana paralizata.... Tom cade pe scaun....isi duce mainile la cap si-si scoase sapca de pe cap si o arunca pe jos....in acel moment ajunse si Bill...i ia sapca de pe jos si i-o da... B:ce s-a intamplat?de ce esti suparat?ce a patzit fata? T:Bill mi-e frica....daca ramane paralizata....eu nu stiu ce ma fac....e vina mea tu iti dai seama....i-am stricat viatza.... B:unde e ea....?esti sigur ca o sa ramana paralizata? T:acum e in operatzie....doctorul a spus ca s-ar putea sa ramana paralizata.... B:sa spaeram ca nu.....ma duc la Paulina ...trebuie sa vad ce face....si-o fi revenit.... T:eu raman aici..... B:Michael ...cum e Paulina? M:nu a iesit din coma....am primit analizele....are o tumoare pe creier.... B:cum asa....era bine...se facuse bine...nu? M:nu Bill nu era bine...accidentele astea nu trec asa de usor....si totusi la primele analize nu a aparut nimic care sa arate ca ar avea o tumore pe creier...acum trebuie sa le primesc si pe celelalte... B:pot sa o vad? M:e la terapie intensiva...potzi sa o vezi da numai 5 minute... B:multumesc.... Bill intra in camera....Paulina era inconjurata de aparate...multe aparate care o tineau in viatza.... B:micutza mea...trebuie sa-ti revii..trebuie sa fii tare....eu sunt langa tine....niciodata nu am sa te las...stiu ca ma auzi....lupta....te iubesc....Bill o saruta pe frunte ....se aseaza pe un scaun langa ea si fara sa-si ia privirea de la ea il asteapta pe Michael cu analizele..... Intre timp Tom primeste veste ca fata a iesit din operatie...este transferata intr-o camera....Tom inca nu avea voie sa o vada....dar el nu mai rezista si intra....fata era intinsa dormea....Tom se apropie incet de pat ii mangaie obrajii si apoi iese din camera... incearaca sa dea de o ruda de-a ei dar afla ca nu are pe nimeni aici in Germania....statea la un internat....primise bursa pentru studii la Berlin....parintzii ei erau divortati...mama ei era o drogata....nu o interesa de ea...iart tatal ei era bolnav....in momentul in care a avut loc accidentul ea se ducea la serviciu...era administratora intr-o biblioteca....citea foarte mult....dupa putzin timp Tom intra iar in camera ei....o vede ca era sculata ...se uita pe peretzi .... T:te-ai sculat?cum te simti? X:cum potzi sa ma intrebi cum ma simt?macar de as simti ceva....nu simt nimic....doctorii nu vor sa-mi spuna nimic....ma cred proasta?....stiu ca am paralizat....am citit mult.....au zis ca mai trebuie sa fac niste operatzii....dar am citit ca sansele de cele mai multe ori sunt minime....si in plus nu am bani sa fac operatzie....acum ce ma fac? T:o sa te ajut....nu-ti face griji.....o sa te ajut cu operatzia nu-ti face probleme....o sa te opereze cel mai bun doctor din tara....o sa te faci bine....sunt sigur.... X:acum cum il mai ajut pe tata.... T:nici macar nu am facut cunostintza....eu sunt Tom....Tom Kaulitz... S:Serena.... T:imi pare bine Serena....acum incearca sa dormi....nu-ti pierde increderea....sunt langa tine....nu o sa te las singura...ies un pic sa vorbesc cu doctorul....sa te culci da? S:da..... Tom iese din salon.....se duce in cabinetul doctorului.... T:ce se intampla cu fata care a avut accident....a ramas paralizata nu?trebuie sa facem ceva....nu poate sa ramana asa.... D:da ai dreptate putem sa facem ceva dar ea nu are bani si o operatzie costa foarte mult....si recuperarea e foarte grea....o sa sufere mult....am inteles ca este singura in Germania.... T:nu conteaza cat costa....facetzi tot ce putetzi sa o ajutatzi.... D:dar tu cine esti? T:v-am mai spus....sunt iubitul ei... D:aham....pai va trebui sa o ajutzi mult....sa-i dai incredere....recuperarea e foarte grea....o sa vrea sa renuntze...sa speram ca va fi bine dupa operatzie.... T:sunt sigur ca va fii bine...cat o opereaza? D:pai nu stiu...depinde de doctor....are niste probleme si nu cred ca e in stare sa opereze... T:ce doctor....vreau sa vorbesc cu dansul.... D:nu cred ca va fii posibil....acum este cu fata lui....a intrat in coma.... T:Michael.... D:il cunoastetzi? T:da....suntem vecini....foarte buni prieteni....o sa trec sa vorbesc cu el..... Tom iese din cabinet....coboara la parter unde erau urgentzele....intra in camera in care era Paulina...acolo era Bill.... T:Bill...cum e a iestit din coma? B:nu ....Michael intra pe usa cu niste foi in mana.... M:am primit analizele....Paulina are o tumoare pe creier.... B:cum asa?dar primele analize nu au aratat nimic.... M:isi face aparitia in timp...... B:si cand o sa-si revina?din coma M:nu stiu....trebuie sa-si revina....altfel nu putem sa o operam....daca nu-si revine...poate sa riste sa moara.... B:cum s-a putut intampla asta?daca moare eu mor cu ea!! M:nu e cazul sa gandesti negativ...are nevoie de noi...Michael era pe cat se putea de calm....d-abia se abtinea sa nu planga.... Bill se apropie de patul in care era Paulina....ii mangaie obrajii si se aseaza apoi pe scaun.... M:cred ca mai bine te-ai odihni si ai manca putzin....Paulina are nevoie de tine sanatos.... B:nu pot sa plec.... T:hai ca ma duc eu sa aduc ceva de mancare.... Tom si Michael ies din camera Bill se ridica de pe scaun se apropie de Paulina.... B:micutza mea....nu trebuia sa treci prin atatea...est atat de mica...de firava....trebuie sa rezisti....trebuie sa te scoli....am nevoie de tine Ii ia mana in mana lui si o saruta....Paulina isi miscase un deget....Bill tresari...isi ridica privirea dar nu se misca....iese din salon si il cheama pe Michael.... M:nu-ti face prea multe sperantze s-ar putea sa fie reflexe.... B:eu stiu ca o sa-si revina....nu cred ca a fost doar un act reflex....i-am tinut mana....poate ca m-a simtit.... M:se poate... Orele treceau si Paulina nu dadea vreun semn ....Bill adoarme langa ea....la fel a facut si Tom cu Serena.... T:ce frumoasa esti...esti ca un inger...ti-am furat viatza....o sa ma iertzi vreodata...am sa ma iert vreodata.... A doua zi Serena se sculase inaintea lui Tom...il privea cum se chinuia pe un scaun sa doarma....Tom se trezeste... T:te-ai sculat?cum ai dormit...? S:eu bine dar tu nu cred ca ai dormit prea bine.... T:nu-ti face probleme pentru mine.... S:de ce ai grija de mine....nu trebuie sa te simti vinovat...daca stai din mila mai bine pleci....nu vreau mila nimanui.... T:in nici un caz nu stau din mila....da ma simt vinovat....nu am fost atent....si poate ca daca eram mai atent tu nu erai acum in pat la spital.... S:nu esti obligat sa ai grija de mine.....esti ranit?ai mana bandajata.... T:e nu e mare lucru ...trece....ce-ar fi sa te linistesti un pic...orice ai spune eu nu ma misc de langa tine....o sa faci operatzia si o sa fii iar ca inainte.... S:ce operatzie?nu am cum sa o fac...ai mei nu au cum sa plateasca ...eu sunt singura sursa de venit din casa.... T:nu-ti face probleme....am zis ca te ajut....dar am nevoie sa ai incredere in mine....e foarte important.... S:iti multumesc dar nu am cum sa platesc....sa-ti restitui banii....nu vreau sa raman datoare.... T:te rog....nu o sa scap de aceasta vina nici daca te ajut....lasa-ma sa-ti fiu prieten.... S:esti ca un inger....ingerul meu pazitor.... T:o sa le zic ca te-ai sculat....sa-ti aduca de mancare....sa fii cuminte.... S:nu cred ca pot sa nu fiu cuminte.... T:da...iarta-ma..... S:hai du-te ca mi-e foame.... Bill dormea inca ....se scoala dintr-o data....Paulina miscase....ii era frica sa nu fie ca ieri....sa nu fie un act reflex....dar Paulina deschide ochii. B:micutza mea....multumesc Doamne ca mi-ai ascultat rugile....micutza mea ti-ai revenit....stiam ca o sa-ti revii.... P:Bill.....Bill o saruta pe frunte.... P:ce frumos e sa ma trezesc si sa te vad pe tine primul....dar ce s-a intamplat?ma doare ingrozitor de rau capul.... B:nu am putut sa ma dezlipesc de langa tine....te iubesc....ma duc sa-l chem pe Michael.... Bill iese din camera...plangea de bucurie... Serena intra in sala de operatzie....inca se mai gandea la Tom....de ce o ajuta atat?aceasta a fost ultima intrebare care ii venise in minte in momentul in care era anasteziata.... Tom veni si el la Paulina.... T:cat ma bucur ca ti-ai revenit.... G:cum te simti?acum am aflat...esti bine? P:da....tu mereu afli ultimul ce se intampla.... G:eeee....acum te vezi bolnava si esti tare ca nu pot sa te bat....dar las ca te faci tu bine..... G: trebuie sa va spun ceva important.... P:ce? G:pai am vorbit cu un impresar...d-aia am fost plecat....vrea sa semnam un contract....maine....o sa inregistram...turneee...chestiii... P:ce bine...dar nu putem sa semnam acum... G:ce s-a intamplat....nu trebuia sa fitzi bucurosi? B:tu chiar nu esti informat cu ce se intampla....Paulina are o tumoare pe creier....trebuie sa fie operata.... G:cum asa?nu se poate.... B:da....daca se poate dupa ce o opereaza.... T:pai dap....eu cu ea cant... P:nu va facetzi probleme pentru mine...nu trebuie sa incetatzi sa va realizatzi visul din cauza mea....e o sansa care nu trebuie data cu piciorul.... B:micutza mea...eu nu ma dezlipesc de langa tine.... T:nu te mai gandi la asta....dupa operztie..sa speram ca o sa fie bine...semnam si contractul... P:multumesc....suntezti cei mai buni B:te iubesc...micutza mea.... T:hai ca eu ma duc la Serena...sa vad ce se mai intapmpla.... B:aham vad ca ai prins drag de ea.... T:hahaha.....mai bine te abtii.... B:scuze scuze....cum se mai simte.... T:pai nu prea bine....e in operatzie acum.... P:cine e Serena....si ce ai patzit la mana Tom? B:s-au intamplat atatea cat ai fost in coma.... T:hai ca eu plec... B:cand veneam spre spital...Tom conducea si am avut un mic accident....noi am scapat usor....dar fata care conducea se pare ca a ramas paralizata.... P:d-aia avea Tom mana bandajata....tu esti bine....? B:da...eu cred ca sunt singurul care nu a patzit nimik....niste zgarieturi..... P:Bill mi-e frica... B:nu ai de ce sa-ti fie frica.... P:Bill daca eu nu o sa mai fiu... B:te rog nu vorbi asa... P:asculta-ma.... B:.... P:Bill vreau sa-ti continui visul....vreau sa canti cat mai bine potzi...vreau sa mergi mai departe...te iubesc....continuatzi visul... B:nu trebuie sa ma gandesc la asta....tu nu o sa mori....ai inteles...nu o sa mori... P:Bill sa nu uiti ....mereu o sa fiu langa tine....de sus....sa ai incredere in tine si sa nu-ti fie frica sa iubesti din nou....stiu ca o sa mor....le-am auzit pe asistente susotind....spuneau ca sunt slabe sanse sa supravietuiesc...este foarte periculoasa operatzia.... B:Paulina te rog inceteaza....nu vreau sa te mai aud...te iubesc....daca tu mori eu mor cu tine.... P:Bill....asta este ultima mea dorintza....te rog ia-ma in bratze...cei doi se iau in bratze.... in camera intra Michael...era abatut....o iau pe Paulina in sala de operatzie... B:Paulina te rog...fii tare....nu ma parasi.... B:Michael...te rog spune-mi ca nu o sa moara.... M:nu pot sa-ti spun nimic....in ochii lui Michael se vedeau urme de lacrimi.... B:nu se poate...trebuie sa fie o cale....ceva... M:Bill sunt foarte mici sansele sa supravietuiasca....este foarte grav.... B:nu pot sa cred asta....nu pot..... Orele treceau greu...pentru Bill era un cosmar..... ea e serena in spital...
22.05.200722.5KB
irma viata e aproape?irma
08.07.20074.9KB
>...sper k am nimerit nu scz... :rusine:  :rusine:  :rusine: ...vrau sa incep si eu un fic...n-am<>>...sper k am nimerit locul...dak nu scz... :rusine: :rusine: :rusine: ...vrau sa incep si eu un fic...n-am mai incercat,dar sper sa reusesc...dak am gresit va rog ma ajutati si pe mn???... :D :D :D
13.06.200721.9KB

 
bill un vis frumos!!Bill
26.01.20077KB
asta lam pus al 12 prea multa :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: incepu sa plece catre mai avea caasta lam pus al 12 noptea...fara prea multa inspiratie..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: T:va multumesc…..si incepu sa plece catre lift…..nu mai avea rabdare..era ca un copil mic care astepta ca tatal lui sa ii cumpere inghetata……hai liftule Dintro data usile liftu;ui se deschisera…in lift ANNA statea si se uita la el…..ramase blocata… T:Anna….te-am gasit…………… A:……..nu zise nimic si fugi pe scari in camera i,cu Tom dupa ea…….in cele din urma prinzand-o A:TOM TE ROG LASAMA T:deja cu lacrimile pe obraji……..iartama..si ii cazu la picioare….. A:Tom ridicate….te vede lumnea T:numi pasa A:daca vin paparazzi? T:tu nu intelegi ca numai tu imi esti in mine..in minte…in suflet…in vise…peste tot?? A:hai ridicate T:NU A:hai macar in camera…………………… Tom isi ridica privirea si vazu chipul fetei plin de lacrimi….asa ca se ridica si porni spre camera ei……..ajunse….intra….si se puse pe jos…Anna intra si easi incuie usa….. A: te ascult T:iartama A:atat????????? T:cum atat???eu te iubesc din tot sufltul…as si muri pentru tine…as face orice as te intorci…striga el A:si atunci de ce ai facut asta Tom?????de ce? T:am plecat cu Bill in seara aia la un club….sa ii mai fac cunostinta cu vreo fata…a fost de acord…a venit….ne-am dus la o veche prietena..destul de draguta…..Bill a facut cunostinta cu ea..si iam lasat sa plece la alta masa….intr timp a venit al mine o fata A:Si tuu cum sa o refuzi T:se opri…lasa privirea in jos…si se prabusi la pamant A:Tom!!!!!!!!!si il ridica cum putu de pe jos,il puse pe pat…si ii lua mana lui in mana ei…il privea in ochi…..se duse pana la baie..aduse niste spirt si iil purta pe langa nas….se misca…dadea semne ca se trezeste…..i prinse iar de mana…il tinea strans…..deschise insfarsit ochii…o privea…era asa de frumoasa….doua lacrimi ii cazura pe obraji……. A:continua…… T:dar eu….nici…adica……unde am ramas…..?? A:cand a venit o fata la masa ta……… T:..a…da….deci a venit….si s-a pus lanag mine…mia comandat multa bautura….am tot baut….Bill intrun timp venise…..nu mai siu ce mai spus…dar stiu k iam spus ca mai raman……..mai tarziu..fata s-a hotarat sa am aduca acasa…si acolo….(alte lacrimi isi facusera loc pe obrajii lui…… A:da atunci teai culcat cu ea…………. T:te rof iartama….si incerca sa se apropie de ea dar aceasta se trase…..nu mai pot………..si se ridica din pat…merse 3 pasi si cazu iar pe jos…….de data asta Anna chema salvarea…..il dusera la spital…….Bill si Mary steatea pe un scaunde pe holul sptalului,in timp ce Anna facea raliu……. M:vine doctorul D:care este ruda cu Tom Kaulitz? A:noi….cum se simte?ce a patit?o sa se faca bine? D:domnisoara va rog frumos mai incet cu intrebarile….pacientul nu a mai mancat de 3 zile……… A:de 3 zile….de cand am plecat eu…. D:acum se simte mai bine…si puteti sa mergeti cate o persoana sa il vedeti. B:dute tu Anna…se vede ac esti ingrijorata tare… A:iti multumesc Bill Intra in salon foarte incet….il vazu…era intins pe pat,cu perfuze dormind ca un ingeras…..in mintea ei derula filmuletul vietii ei….se apropie de el…..ceva o impingea sa il sarute….se apropia din ce in ce mai mult…iar cand sa il sarute acesta deschise ochii….si o prinse de dupa gat,o trase spre el…si o saruta…fata nu ami avea ce face…asa ca se lasa dusa de val……mai tarziu iesi in fuga plangand..din salon….Tom ramase fara cuvinte T:oare am visat?….ramase asa treaza…pana ce veni Bill in salon B:ce mai faci frate? T:uite am venit si eu sa vizitez spitalul B:ce ai mai pe fata? T:ce sa am nimic B:esti tot unruj pe buze….. T:da?ji un zambet largi acoperea fata..isi puse mana…deci era adevarat ….nu visase..Anna tocmai l-a sarutat…. B:ce esti ata de fericit? T:Anna.. B:da ce ii cu Ana? T:ma sarutat…… B:bravo frate…de aia a si plecat acasa plangand? T: a lans?si ii pieri zambetul.. B:si inca cum….. T:de ce Bill?de ce a trebuit sa raman?de ce nu am putut veni cu tine acasa? B:…..era uimit de comportamentul fratelui sau…..
30.05.200721KB
fetelor..e suuuuuuper why u make me cry?fetelor..e suuuuuuper povestea!=D
23.08.20065.2KB
vreau meine nu era site-ul asta nu-mi kiss womenvreau nextu....pls meine bruder...daca nu era site-ul asta nu-mi dadeai....ba....ga....ra
21.05.200720.3KB

 
da la bill :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ...saracul bill.nu stie qm sa skpe de el...deci nextsooper...se da la bill :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...saracul bill.nu stie qm sa skpe de el...deci next :hi: :hi: :hi: :hi:
08.06.20074.5KB
ce dragutza e vroiam sa pun la mine in fic o fata blonda dar avril imi placea asa tau e placut dince dragutza e jessica...misto poza.....nu vroiam sa pun la mine in fic o fata blonda dar avril imi placea asa mult....ficul tau e sooper....astept nextul....mi-a placut din prima cand am citit ca de fapt bill vorbeste adica el e povestitorul....keep going.... :nod: :nod:
22.05.200722.4KB
aqm a sosit momentul mult si biank coboram impreuna skrile si in fata hotelului ii zarim pe ati ceAqm a sosit momentul mult asteptat…eu si biank coboram impreuna skrile si in fata hotelului ii zarim pe baieti... Baietii:Salutare!!! Fetele:Buna!!! T:Deci...ce ati hotarat... E:Pai...tu ce crezi ???...spun eu dupa ce-l sarut… T :Pai…nu stiu exact…repeta k sa-mi dau seama…spune el sarutandu-ma din nou… B :Da…tom si elena...ce sa zicem... BC:Da... B:Deci ...tu ce ai hotarat...??? BC:Pai...eu ...spune aceasta intorcandu-se q spatele.... B:Nu-i nimic dak nu accepti…dar sa sti un lucru...eu chiar te iubesc...la inceput am crezut k doar te plac,dar mi-am dat seama k e mai mult de atat...eu te iubesc...spune acesta trist... BC:De ce nu ma lasi sa termin ???...spune ea intorcandu-se catre el si ridicandu-i fatza q mainile...am spus eu ceva? B:Pai...cand am vazut k te intorci q spatele am crezut k raspunsul e „nu”... BC:Am vrut doar sa vad reactia ta…sigur k vreau…te iubesc,bill…te iubesc…ce sentiment placut…nu l-am simtit miciodata...cand te vad simt qm imi curce sangele prin vene..qm imi bate inima q repeziciune...nu stiam ce e acest semntiment inainte sa te cunosc,bill..te iubesc... B:Cat ma bucur sa aud aceste cuvinte...si eu te iubesc…spune el,apoi o saruta... Plecam q totii la un restaurant,unde sarbatorim prietenia noastra...Pe la 12 noaptea ne intoarcem la noi in kmera...nu inainte de a ne saruta...In kmera... E:Ce mai zi!!! BC:Da...a fost sooper... E:Si maine trebuie sa plecam in turneu...nu-mi vine sa cred...1 an impreuna q baietii... BC:Da...pakt k va trebui sa si muncim... E:Da...Hai sa ne odihnim...maine trebuie sa ne trezim de dimineatza... BC:Offf...da...noapte buna... E:Si tie... Si fiekre merge la ea in kmera... A doua zi ne trezim de dimineatza si coboram sa luat micul dejun q david si baietii... Fetele:Neatza!!! Baietii:Neatza!!!... D:Neatza,fetelor...dupa ce mancati trebuie sa va faceti bagajul...la 12 plekm... E:Ok...spun eu asezandu-ma la masa langa tom si biank langa bill... Dupa ce mancam ne ducem in kmera si incepem sa ne facem bagajul si pana la 12 totul este gata...Ne urkm in masina,mergem la aeroport si ne urkm in avion...In avion... T:Eu stau langa Elena...spune el asezandu-se rapid pe locul de langa mn... BC :Si eu langa bill… Tot drumul am vorbit si ne-am sarutat discret…k sa nu afle baietii si david…in sfarsit ajungem la hotel… de ajuns...pt un moment :zzz: :zzz: :zzz: ....poate mai tz....doar dak sunteti qmintzi si lasati si voi commenturi...
16.06.200721.9KB
....

x:am ajuns in pt tot....
ma cazez la un hotel si ma gandesc sa ma duc la mormantul alor.... X:am ajuns in germania.. F:ok.multumesc pt tot.... Ma cazez la un hotel si ma gandesc sa ma duc la mormantul alor mei...e frumos afara... F:mama,tata... Cad in genunchi si printre lacrimi le ating mormanturile....doar tarana a mai ramas din ei..dragii mei parintii...imi e dor de voi...ating tremurand crucile reci din beton.... Ma intorc la hotel...am fost la o reuniune de afaceri... F:sunt franta.. Si ma trantes pe pat....ma schimb,fac un dus si ma bag la culcare...dedsi sunt franta de oboseala nu pot sa inchid ochii asa ca aprind televizorul....nimic despre tokio hotel..slava domnului..las pe un film si adorm repede... Telefonul suna... F:alo! V:sunt vlad,sorry k te deranjez dar tre’sa vii repede la sucursala...e urgent...mai bine vin eu sa te iau..in 15 min.sunt la tine,in fata hotelului... F:ok... Am ajuns repede la firma....au venit niste investitori care nu stateau in germania decat pana seara...contractul avea nevoie sa fie tradus...am avut ceva de lucru... In seara asta e ziua sefului,adic a lui vlad si face o petrecere...or sa fie numai staruri...lucrul asta ma indispune..prea multe fite intr-o singura noapte,intr-un spatiu reletiv mic... Ma imbrac in ceva rosu cu nuante de visiniu....imi vine de minune....vlad a insistat sa ma ia el...am ajuns in sala festiva la brat cu el..e asa de fericit... V:esti frumoasa in seara asta....vino sa dansam.. F:eu.. Fara sa mai pot spune ceva ma trage pe ringul de dans..am dansat pana n-am mai putut sa ma mai tinpe picioare..e un nebun...ne asezam la o masa mai indepartata de ochii lumii...ma ia de mana.. V:stii,azi esti ca o printesa...o regina in aceasta incapere...de mult vroiam sa-ti spun....eu...au venit! F:cine? V:a venit surpria mea pt tine... F:pt mine? V:da,vino.... Ma indrept spre un grup de persoana... V:buna baieti...Ea este persoana careai vreau sa-i dedicati toata melodiile din asta seara.... Raman ca o stana de piatra...mi se taie rasulflarea...nu..acum nu plang,nu mai are rost...sunt ei...e el...e cu o fata foarte frumoasa...david are dreptate...fata pare la prima vedere de treaba... D:doamne,fiona..esti minunata.. David ma ia in brate,dar privirea imi ramane atintita la baiatul cel inalt care tine de mana o tanara..probabil ca fata e fotomodel.... David ma saruta pe ambii obraji si ma strange puternic in ale lui brate..ma ridica in sus....ii zambesc...trebuie sa trec peste aceasta situatie... F:buna baieti....va fost dor de mine? Bill se apropie de mine si ma ia usor in brate....ma trag lent in spate...nu-l vreau in preajma mea... Tom ma ia in brate si ma saruta pe gat,fara sa observe nimeni...soptindu-mi la ureche:mi-a fost dor de tine,de trupul tau... Ma dezgusta baiatul asta..marele macho... Luminile se inchid,un reflector se aprinde spre scena improvizata... V:fiona....eu te iubesc....vreau sa fii prietena mea..poate chiar logodnica mea...si intr-un final sa devii sotia mea...vreau sa-mi petrec tot restul vietii mele cu tine... Toata lumea astepta un raspuns de la mine...dar eu,eu ce raspuns sa-i dau?eu nu-l iubesc,eu plac pe bill,dar el...trebuie sa-l uit,dar nu pot sa-l mint pe vlad,nu-l iubesc.... Vlad se indreapta spre mine si ingenunchiaza in fata mea.... V:vrei sa fii sotia mea? Ma las in genunchi in fata lui si aproape fara suflare ii spun....
04.06.200728KB

 
h&t:ce va holbatzi la fetele ale noi care nici macar nu au stil ca la ce sa ne voi sunteti de modaH&T:ce va holbatzi la fetele ale noi care nici macar nu au stil ca noi.......... B:avem la ce sa ne uitam........ voi sunteti de moda veche...... H&T:serios???aveti tupeu,nu credeti asta??? B:nu credem....daka voi credeti.............:hi::hi::hi:....... H&T:cum sa nu........vine doamna Floresc F:am un anuntz pt voi........cine vrea sa vina in Predeal pt 4 saptamani??? aproape toti ridicau mainile... F:costa 5 milioane....mergem cu autocarul........cine e sigur ka vine???e de pe 5decembrie-2ianuarie....
10.12.20068.4KB
acesta este clipul meu ma uit la clipul asta ma gandesc ca acolo bill inca se mai gandeste la se acesta este clipul meu preferat.....cand ma uit la clipul asta ma gandesc ca acolo bill inca se mai gandeste la Paulina....mi se pare cel mai potrivit pentru ficul meu....cum el isi continua viatza....dar in ochii lui se vede o urma de tristetze....pastrata pentru Paulina....cred ca stitzi clipul....
25.05.200722.4KB
why u make me cry?dap,spunem...:rotfl::rotfl::rotfl:
09.09.200637.7KB
deschid ochii cu sa ustura narile si gatul...ma simt asa de o silueta langa mine,dar nu disting cineDeschid ochii cu greu...incep sa tusesc...ma ustura narile si gatul...ma simt asa de speriata...vad o silueta langa mine,dar nu disting cine e...era sa mor...iau respectiva persoana in brate...tremur...pt o clipa am simtit ca am murit... X:e ok...totul e ok... A:oh doamne..bill.tu m-ai scos?iti multumesc... B:e ok... Stam asa imbratisati ceva timp...imi zambeste asa cum face de obicei...si eu la fel... A:stii eu de maine plec... B:pleci?cum adica? A:da...tre’sa plec... B:de ce?mai stai...noi mai tre’sa stam vreo 2 zile... A:eu nu pot...mama mea...eu... Incep sa-i explic despre ce cred eu...k mama e pe moarte...despre multe..si el mia- povestit asa de multe chestii...la un moment dat se lasa liniste...simt ca e un pic agitat...ii zambesc...se apropie de gura mea si ma saruta...doamne ce bine saruta...pur si simplu ma las dusa de val....ne imbratisam...mainile se plimba libere pe ale noastre corpuri... A:imi place cum saruti tom... B:tom??? A:mm....eu... Se dezlipeste de mine...si pleaca pur si simplu de mine,fara sa mai zica nimic...imi pare asa de rau...cum am putut sa-i spun tom...blestemata mai sunt... Cad in genunchi si incep sa plang...ce proasta pot sa fiu..dupa cate a facut bill pt mine,eu ma gandesc la frati-su...intru in camera si ma trantesc in pat...nu pot sa inchid un ochi...e 23:34...ma tot gandec la saruturile de la bill...imi plac foarte mult..dar knd ma atinge tom..sau pur si simplu cand il vad inima tresalta...de ce nu pot sa-l plac pe bill?poate as suferi mai putin..nu cred ca bill ma iubeste...poate ma place...poate da sau poate nu...ma ridic din pat si incerc sa ies din camera pe hol...dar observ cum o tipa iese dintr-o camera...era cea care a fost la tom...imi vine sa o omor...nu inteleg de ce a plecat la ora asta....in fine nu inteleg de ce ma gandesc la asta...ma trantesc a mia oara pe acelasi pt...ma gandesc la tom...la faptul ca era sa ma sarute...sa ne sarutam...proasta am fost ca nu l-am sarutat..dar nu ar insemna nimic pt el...poate o victorie in plus...de ce sunt blestemata sa iubesc imposibilul...n-am somn...imi fac bagajele....e 1:32...nu pot sa dorm...nu pot...ma tot invart prin camera...ies din incapere..ma indrept spre o usa...intru incet...oare fac bine ce fac? Ma asez in genunchi langa pat...doarme...imi vine sa-l sarut la nesfarsit...ma urasc...sunt cea mai mare proasta...dar nu ma pot abtine...de ce te plac?blestemata sunt sa te iubesc...am platit destul pt iubirea asta nebuneasca ce ti-o port...cand te-am vazut cu tipa...am simtit cum mi-ai bagat un cutit in inima... Il ating usor pe fata,dar ma prinde strans de mana...e atat de intuneric...ma sperii si incerc sa fug...dar ma impiedic de incaltamintea lui si cad...el sare repede din pat si ma prinde de mijloc...ma zbat putin...dar ma las greoi in bratele lui...nu are rost sa fug...ma arunca in pat..il simt..e foarte nervos...se duce si aprinde lumina... T:andra?ce cauti aici? Ma ridic si ma duc la el...ii dau o palma... T:asta pt ce a fost? A:pt ca esti un mare prost!te urasc...te urasc asa de mult... Se uita uimit la mine...il imping spre perete si-l sarut atat de pasional...vreau sa simta cat de mult il plac...il las aproape fara suflare...isi inchide ochii si se lasa purtat de val repede...dar nu vreau sa se culce cu mine... Mainile lui imi ating corpul...ma saruta pe gat si tresalt...ne lasam pe covor...doamne se pricepe de minune sa ma relaxeze...fara sa vreau ma las dusa de val...val de dorinte...imi da bluza jos...ma ridic si imi desfac sutienul,el mi-l scoate...ochii incep sa-i licareasca...mainile si le aseaza pe sani...ma las pe spate pe covor...mii de fluturasi simt in tot corpul...imi zambeste...ma mangaie pe fata...se dezbraca repede...imi da pantalonii jos...ma saruta,dar nu-i raspund...ma priveste uimit.. T:s-a intamplat ceva?
28.05.200748.2KB
InapoiInainte