Colectia de poze tokiohotelfani.3xforum.ro
Total 1549 poze.

InapoiInainte

 
suna nextu.... :hi:  :hi:  :nod:  :nod: te-am iubit si te voi iubi pana la sfrasitsuna bine...astept nextu.... :hi: :hi: :nod: :nod:
22.05.200722.4KB
c s-a intamplat ? c a patit ? a muscat-o vreun sarpe ? nexxt '  :hi: ~*in my world*~c s-a intamplat ? c a patit ? a muscat-o vreun sarpe ? nexxt ' :hi:
20.06.200716KB
mi`a placut cum ai impletit visul si facandu`te parca sa traiesti ceea ce simte ceea ce vede si ceeami`a placut cum ai impletit visul si realitatea, facandu`te parca sa traiesti ceea ce simte personajul, ceea ce vede si ceea ce aude... in orice caz aici e ceva special, nu numai scrisul, cu si cuvintele pe care le scrii... te face sa te simti mult mai bine, mai optimista, mai... nu stiu cum sa zic... traiesti parca in lumea personajelor... wow ma mir si eu de ceea ce scriu.... as putea sta zile intregi sa scriu parerile mele despre acesta poveste si totul numai de bine.... m`a impresionat prea mult ca sa nu`ti reamintesc.... cand scoti cartea la vanzare, sa stii ca eu ti`o cumpar...... felicitari din nou si succes in continuare
14.05.200716.7KB
....muza mea nu mai momentan :hi: twins*....muza mea nu mai functzioneaza momentan :hi:
17.06.200737KB

 
asa.... deci... next   :hi: sex sau dragoste?asa.... deci... NEXT :hi:
13.06.200749.9KB
cum adik ''doar 2 trupe !!!cum adik ''doar atat''???:rolleyes:
18.01.20079.7KB
oare c o sa i cu london bridgeoare c o sa i spoona????.....:)...hai cu nextu`....:hi:
29.01.20074.5KB
tom a pill that i have to take againts my way!!!!!Tom
27.06.20077.6KB

 
alexandra in lumea mea....Alexandra
12.04.200726.8KB
dupa ce mi-am terminat temele m-am imbracat in pijamale si m-am pus in pat...am incercat saDupa ce mi-am terminat temele m-am imbracat in pijamale si m-am pus in pat...am incercat sa dor...dar nu am putut...candul meu a fost la cristian..cat de dragut e...mare..musculos..destept...gandurile nu ma lasau...si chiar pana la miezul nopti nu mi-am inchis un ochi...m-am dus sa ma spal..m-am spalat pe fata..apoi m-am uitat in oglinda...cat de obosita paream...dupa ce am plecat inapoi in pat am reusit sa adorm...dimineata nu m-am dus la scoala...era sambata...m-am sculat destul de devreme...m-am imbracat...acum incepe o noua zii...voare si asta va fi proasta??am plecat sa-mi vad parinti..de data asta au plecat la servici...eu am mancat si am plecat in camera mea...am scos o foaie de hartie...si am inceput sa inventez o melodie..sa o pot canta...am reusit sa fac cateceva..dar nu au fost de ajuns..la jumatatea melodiei m-am orpit..am rama fara idei...m-am ridicat si am plecat la o plimbare...vantul sufla...iar copacii se cearta ..asa ziceam eu..cand am fot mica...am plecat in parc si m-am pus pe o banca...cat de mult imi placea sa stau si sa ma uit in prejur...cat de frumos era...nici nu mai conta ca a inceput sa ploaie...ma uitam doar...apoi cineva sa oprit langa mine...cu o umbrela in mana.... C: - sal..tu esti colega mea..asai? N: - a da...sal... Si m-am ridicat de pe banca... C: - ma gandeam ca iti trebuie o umbrela...ploua... N: -serios? nici nu am observat... C: -dar totusi ce faci aici?? in ploaie? N: -am venit sa iau aer liber...Acum plec...scz..pa C: -pa.. Am inceput sa ma grabesc spre casa...oare imi era frica sa vorbesc cu el?sau sa ma uit la el?? sau pur si simplu am vrut sa stau singura...a inceput sa ploaie si mai tare...am ajuns acasa..parinti mei au fost deja acasa..ma mira lucrul acesta...de obicei dupa ce veneau de la servici mergeau la bar..dar vad ca de data asta nu...am vazut-o pe mama spaland vasele..iar pe tata citind ziarul...oare sa intamplat ceva??nu cred...poate sau schimbat...nu m-am mai chinuit sa aflu ca am plecat la mama... N: buna mama...cum de esti acasa? A: poi nu stiu...am vrut sa fac putina curatenie...si imi pare rau pentru data trecuta...nu am vrut sa te lovesc...am avut nevoie doar de bani.. N: nu e nimic...eu ma duc sus.. Si m-am dus..oare ce ia schimbat atat de mult??oare o sa am o familie fericita??...m-am spalat pe fata si m-am pus pe patul meu...am deschis un caiet si am inceput sa scriu...sa scriu sentimentele mele...de tristete de fericire,toate....pana la urma am observat ca din caietul gol sa facut un jurnal...am inceput sa scriu cat mai mult in el...apoi l-am pus sub pat... A trecut si ziua de sambata si duminica....iar acum ma duc la scoala...as fi vrut ca azi sa se intample ceva special...ceva sa-mi schimbe viata...sa-mi gasesc o prietena...sa fie ceva special...m-am trezit fericita si am vrut ca toata ziua asta sa fie fericita... La primele 3 ore nu sa intamplat nimic deosebit...apoi am plecat in cantina...fiecare sa asezat..defapt s-au dus sa isi ia mancare...m-am asezat si eu la o masa...iar am avut ghinionul ca Adina sa stea in spatele mei la cealalta masa..mancam eu linistita si deodata toata lumea a inceput sa rada...mai precis adina mi-a aruncat supa in cap.. A: -vai scuze!! ce am facut..!!imi pare foarte rau :rolleyes: N: - rau zici...bine... Si am plecat...dece mi-a facut asta??am plecat la baie sa ma spal..dece ma uraste toata lumea??dece sunt eu caraghioasa scoli...dece nu pot avea si eu prieteni??am reusit sa ma spal pe par...cand am deschis usa sa plec a fost acolo adina cu prietenele ei Clara si Helen...cand am ieshit am picat...adina mi-a pus piedica... N: -ce ai astazi cu mine??? A: -of scuze...eu nu am vrut.. :zzz: nu fetelor? C&h: - :nod: Si am plecat...voare dece nu ma suporta??pentru ca eu nu sunt asa de bogata ca si ea?sunt mai urata decat ea??sau mai sensibila??nu aflam raspunsul la aceste intrebari.... O poza cu clara
06.03.20074.1KB
mai trecu un an in care yuly isi facu multi prieteni, in care fusese foarte interesata de th. bill oMai trecu un an in care Yuly isi facu multi prieteni, in care fusese foarte interesata de TH. Bill o facuse sa fie mai prietenoasa, sa treca peste toate si reusi, dar aparu alta problema…..o problema cu tatal ei care se imbolnavi grav.Era foarte speriata, credea cal va pierde si pe el. Doctorii din Romanialau trimis in Germania la un doctor mare de acolo. Facu rost si de bani si pleca numaidecat in Germania. Tatal ei intra imediat in sala de operati si ea nici macar nu stia ce se intampla, de ce tatal ei e bolnav, de ce trebuia sa I se intample toate numai ei. Sa saturat de ceea ce a patit, nu mai vrea se treiasca. Iesi din spital si se aseza pe o banca. Isi puse capul intre mainile ei si incepu sa planga cu lacrimi mari. Toti care treceau pe acolo se uitau la ea cu uimire si o credeau chiar nebuna, dar o persoana imbracata numai in negru se apropie de ea si se aseza langa ea. Aceasta se opri din plans si se trese mai incolo speriata de ce avea sa se intample. Nu reusi sai vada fata deoarece avea o sapca si niste ochelari care ii acolpereau intrega fata. In shimb, Yuly ii vazu ceva. O lacrima amara I se prelingea si lui pe obraz, uimindo. Se uita la el cu niste ochi mari si ii spuse : Y :De ce plangi ? Nu eu eram cea care trebuia sa planga? Persoana : De ce trebuia neaparat sa plangi tu ? Eu sunt trist deoarece stau de ceva vreme pe banca din fata ta si privesc cum plangi. De ce esti asa trista ? Si incepu sai povesteasca totul de cand mama ei a murit si pana in prezent. Strsinul scoase un servetel de hartie si incepu sai sterga lacrimile. Y : Nu ai putea sati dai jos ochelari sati vad si eu fata ? Pers. : Nu prea. Nu ai mai vrea sa vorbesti dupa accea cu mine. Se ridica si pleca. Yuly statea si se uita indelung la persoana aceea. Ii aducea aminte de cineva, dar nu era sigura de cine.O asistenta veni in fuga si ii spuse : « Am o veste »…………..si isi place fatza plangand de durere….. « tatal tau a decedat in timpul operatiei ». Yuly cazu lesinata la pamant.
02.04.20077.7KB
a nici nu stiu dece a voia doar sa vada ce fac dar partea cu ''aratzi bine'' nu am nu uitat inA plecat...defapt nici nu stiu dece a venit...poate voia doar sa vada ce fac dar partea cu ''aratzi bine'' nu am inteles-o...dar nu conteaza...m-am uitat in continuare la televizor... Am plecat sa ma schimb in pijamale si sa ma culc...dar desigur inainte m-am dus la ioana sa ii spun noapte buna... S: ciao..ce faci? I: nik...acuma am vrut sa ma duc pana la tine... S: tziam luat-o inainte.. I: hehe... S: poi..noapte buna.. I: noapte buna...app stai satzi spun ceva... S: da? I: anda si cu d-na Angela sau mutat pentru o luna in canada ptr. nush io ce... S: da si? I: suntem doar noi 4 acasa! S: super...acum ma duc..papa I: papa M-am dus in camera mea si m-am culcat... Intre timp la bill si tom.... T: dami si mie red bul ala.. B: k... T: deci itzi place steph? B: dap...dar se vede ca ea nu ma place.. T: atzi fi un cuplu foarte bun...serios...hai mey nu fi trist..dute la ea... B: buna idee...ma duc la ea.. T: asa te vreau!...hai dute ma mai esti aici?? B: bine bine..... Bill a venit la mine...sa oprit 2 minute in fata usi si a intrat..eu m-am uitat la tv... S: aa! ce mai speriat...huh.. B: stai linistita nu sunt fantoma.. S: stiu..aseazate daca vrei.. Si sa asezat langa ea in pat... B: sa sti ca imi pare rau ca.... S: stiu ce vrei sa zici...si nu nu prea imi pare rau... B: adik? S: ma bucur ca m-am intors.... B: si eu ma bucur... Si lam sarutat...nu m-am putut abtzine....a fost atata de dulce...mi-a raspuns la sarut...am inchis amandoi ochii si am simtzit placerea...sufletele noastre sau unit...acuma am inteles...simteam iubire pentru bill...si de aceea nu mi-a pasat de dragos...iar acum pot recunoaste ca il iubesc pe bill si nu pe altul.. B: sa sti ca eu te....... S: IUBESC! si eu... Nu a mai zis nimic...sa dus afara cu privirea la mine si zambind...nu m-am mai gandit nici eu mult ca m-am bagat iar in pat si am adormit.. o poza cu bill ;)
21.02.200721.8KB

 
hai  cu extu :rotfl: durere in dragostehai cu extu plyzzzzzzzzzz :rotfl:
18.02.200729.7KB
*one step closer*nnnnneext......
29.05.200735.1KB
socrii nebunideci..sarah
20.05.200753.8KB
e super bestal hai cu nextu ca mor acilea de pune nextul ala 


va place baiatu? il cheamae super bestal hai cu nextu ca mor acilea de curiozitate pune nextul ala va place baiatu? il cheama Rony......
09.01.200728.7KB

 
wow..m-ai uimit....e atat de...atat asta nici ca ma puteam comment! demascatwow..m-ai uimit....e atat de...atat de.....wow....la asta nici ca ma puteam astepta...bravo!frumos....no comment!
13.06.200746KB
lizz o sansa...Lizz
24.02.200735.9KB
hai q q moare aici d :hi: pur si simplu eu si tomhai q nextu...hai q nextu...lumea moare aici d curiozitate... :hi:
26.05.200744.1KB
asa,am vazut k pana la urma ati aflat cine era...si io cre k era trucata poza,da nu s stie fine...siasa,am vazut k pana la urma ati aflat cine era...si io cre k era trucata poza,da nu s stie niciodata...in fine...si cont???=( knd o puneti???
08.09.200617.3KB

 
place fic-ul tau la nebunie(in special ca este cu tom :nebun: )si cum place...si cred ca nu potNENA......pls....next-ul....imi place fic-ul tau la nebunie(in special ca este cu tom :nebun: )si cum scrii....imi place...si cred ca nu pot descrie in cuvinte cat imi place fic-ul.....imi place tot...e perfect...poooop dulcik si astept next-ul.... :hi:
27.02.200726.3KB
dimineatza am vorbit cu o asistenta si asa am aflat ca totul a fost productie a am fost in comaDimineatza am vorbit cu o asistenta si asa am aflat ca totul a fost productie a subconstientului...eu am fost in coma profunda cateva zile...eram fericita ca bill nu se casatorise asa cum credeam,ca suferinta mea era ireala....totul a revenit la normal....am adormit fericita..bill ma iubeste si nimic si nimeni nu ne va strica aceasta fericire...sunt mamica..copii sunt bine,sanatosi....imi las capul sa se odiheasca pe perna.... Zgomotul unei sonerii telefonice m-a trezit din somn,dar nu am deschis ochii....era telefonul lui bill....a raspuns in soapta,ca sa nu ma trezeasca...era asa d liniste in salon incat auzeam si ce zice persoana de la capatul telefonului...era o voce feminina... B:alo!da?! X:bill,iubitule...de ce nu ai venit aseara pe la mine?te asteptam...s-a intamplat ceva? B:o sa iti spun in seara asta cand vin la tine.. X:si pe la cat sa te astepta? B:la 17:30.... X:ok..te iubesc.... B:si eu.... Si-a inchis incet clapa de la telefon....inima imi batea lent,parca stingandu-se odata cu incheierea convorbirii... Nu am putut sa deschid ochii..dupa ceva timp telefonul lui bill suna,de asta data era david care i-a spus sa vina la el...avea treaba cu el....iese grabit din sala....dupa ce m-am asigurat ca a plecat,am incercat sa ma intorc cu spatele spre usa si plangeam in soapta...totul nu e un vis..e un cosmar....oara am fost atat de oarba sa nu-l observ pe bill ca se intalneste cu alta?sau poate n-am vrut sa realizez acest lucru...simt ca ma sufoc,durerea din inima ma apasa..pieptul ma doare,tot corpul ma doare...dar ma doare mai mult faptul ca bill mi-a ascuns faptul ca inima lui ii apartine altcuiva...poate ca nici nu m-a iubit...eram poate un capriciu,o chestie de tranzitie...camera era insa in discordanta cu sufletul...era lpina cu trandafiri..erau adusi de prieteni,chiar si de bill..imi dadeam seama ca aveau mici scrisorele prin ele.. Tom:buna,andra! Imi sterg repede lacrimile si iiizambesc,ca sa nu dau de banuit nimic...am inceput sa vorbim despre prostii...intr-un final.. A:tom,pot sa te og ceva? T:normal...ce intrebare... A:vreau sa merg intr-un loc..acum! T:dar doctorul... A:ma ajuti sau ma duc singura? T:ok... Eram in fata inei ferestre sa zic asa...ating geamul cu buricul degetelor....bill a spus ca sunt in incubator,dar nu mai erau...erau in patuletze,in fata mea....le-am zambit si au deschis amndoi ochii si dadeau din maini..ochii mi s-au implut de lacrimi....ma simteam implinita...simteam durere in tot corpulca si cum mii de cutite se infigeau intr-un singur punct comun,al meu trup....dar durerea imi era stearsa de zambetele celor doi ingerii...Tom era pe jos de ras..era si el fericit...nu-i vazuse pana acum sa zambeasca pe bebelusi..dar corpul devine paralizat si cad la pamant fara sa mai pot face nimic...Simt cum tom ma ia in brate si alearga pe coridoarele spitalului dupa un medic...tipa disperat dupa ajutor,dar nimeni nu raspundea..coridoarele erau goale..intr-un final o asistenta iese si observa ca sunt plina de sange..apare si un doctor...rana de la operatie era inca proaspata si se deschise...nu imi aduc aminte ce s-a mai intamplat,doar ca m-am trezit si l-am gasit pe tom,care dormea cu capul pe mana mea...imi pare rau ca l-am speriat....e atat de grijuliu...incerc sa-mi iau mana de sub el si observ ceasul lui..era 17:45.... Gandul mi se umple de intrebari care dor...atat de rau dor incat mi se face frica sa nu cad intr-o depresie....pt copii,pt ei voi lua decizia corecta....cat timp tom a dormit m-am gandit....da,asta este singurul lucru care trebuie sa fac...
15.06.20078.6KB
scz ca ti-am zis heney am grestit scz iar pt greseala lost identitiesscz ca ti-am zis heney am grestit huney...deci scz iar pt greseala
27.11.200640.7KB
yuly il impinge pe tom tom, cazut se ridica si merse repede la ea. tot corpul era plin de sange. peYuly il impinge pe Tom si.......................ACCIDENT. Tom, cazut se ridica si merse repede la ea. Tot corpul era plin de sange. Pe fatza ei blanda, se prelinse ca o lacrima, o picatura de sange. Tom incepu sa planga. Chema repede salvarea, care sosi indata. La spital, Tom statea jos, in sala de asteptare. Se gandi sal sune pe Bill. Isi lua telefonul. T : Bill ? Poti sa vii repede acasa ? Yuly a avut un accident destul de urat. Din telefonul lui Bill se auzi o voce : « Sunt Bill, daca vreti ceva, lasatimi un mesaj dupa beep.........BEEP......................... ». Tom repeta din nou ceea ce a spus mai inainte. Dar nu stia daca isi va deschide telefonul. In Hawai, Bill statea la soare, pe plaja. Emily se apropie de el i ii intinse un cocketeil de banane si mango, apoi ii puse in par o orhidee frumos mirositoare. Bill isi indrepta privirea spre ea. Emily se apleca s vru sal sarute, dar el se ridica, isi smulse din par floarea, arncando si merse la hotel. E : Bill ? A fost o neintelegere. Te rog intoarcete. Daca nu nu vei mai face nicio poza. B : Foarte bine,pentru ca oricum nu aveam chef si in plus mie tare dor de adevarati mei prieteni. Ajuns in camera de hotel, incepu sasi faca bagajele si isi deschise si telefonul. Cand auzi mesajul pleca repede spre avionul care trebuia sa plece imediat. In cateva ore ajunse si el in Germania, unde merse grabit la spital. La intrare statea Tom cu niste ochi mari si plangea. B : Ce sa intamplat ? T : Dar tu ce faci aici ? B : Lasa ca iti povestesc eu. Unde e Yuly ? E bine ? T : Habar nam. Nu a iesit inca de la operatii. B : Poftim ? O mai si opereaza ? T : Da, a fost foarte grav. B : Cred ca esti traumatizat. T : Dar numi vine sa cred ca ma salvat. Putea sa se salveze doar pe ea si cand colo mai bine pe mine. B : Esti dator cu viata daca pateste ceva. Ai auzit ? T : Da. Doctorul : Sunteti rudele ei ? B : Am putea spune si asa. T : Cum se simte ? E in viata, nu ? D : Da, e in viata, dar e intro stare grava. Va trebui sa stea putin mai mult in spital. B : A scapat de toate nu ? D : Nu chiar. Inca nu sa trezit si cred ca doar pste vreo 2 zile se va putea trezi. Dupa cum vam spus e intro stare grava. Daca vreti puteti intra la ea, doar o persoana. Dupa plecarea docrtorului : B : Eu ma duc. T : Ba eu. B : Te rog Tom, lasama pe mine. T : Bine, dute tu. Bill cauta camera. Era camera 483 ca si al CD-ului lor. Intra incet, incet..................
09.04.20078.1KB

 
shi nextu t rog...asta e tot?..nuuu se poate..mai vreau:d :d  :zzz:  :zzz:  :hi:  :rotfl: pur sishi nextu t rog...asta e tot?..NUUU se poate..mai vreau:D :D :zzz: :zzz: :hi: :rotfl:
16.07.200745KB
nume: parul negru, ambitioasa si dura cu fica ei yana, il apreciaza pe bill si isi da seama ca oNume: Karpova Prenume: Nena Descriere: parul negru, ambitioasa si dura cu fica ei Yana, il apreciaza pe Bill si isi da seama ca o place pe Yana si-l ajuta.
26.12.200623.6KB
nu am c sa zic decat : next  :hi: concursulnu am c sa zic decat : NEXT :hi:
08.06.200736KB
am ramas masca , cat d superb poti sa scri  :uimit:   , c imaginatie ai , nu stiu c sa mai zic decatam ramas masca , cat d superb poti sa scri :uimit: , c imaginatie ai , nu stiu c sa mai zic decat : pune continuarea !
10.06.200725.6KB

 
doar :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:doar ata:NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
27.05.20073.7KB
ha fato piu next k nu mai pot aicia :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: erotic and passionha fato piu next k nu mai pot aicia :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
18.06.200744.7KB
ale.. no nameale..
24.04.200731.7KB
si io sunt de acord cu diana rebela14 si cu pleca pentru o singura continua ficu :hi:  :hi:  :hi:si io sunt de acord cu diana rebela14 si cu blaCk_Ang3l....nu pleca pentru o singura persoana...si continua ficu :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
02.07.200721KB

 
fratele lui carmen mai mare! ''nu im vine sa cred''andreas(19) fratele lui carmen mai mare!
19.04.200739.4KB
lin totul capata un senslin
13.05.200730.8KB
era intra in camera te simti bn??
d:da zise ea lacrimile sa nu o vada cata
c:hai jos din pat misk siDIMINEATZA(dar era 12:05) cata intra in camera deei c:fata te simti bn?? d:da zise ea stergandusi lacrimile sa nu o vada cata c:hai jos din pat misk si u..nu ai mancat nik ce e cu u? d:nui nik hai k vin aku c:ok d:fac un dus si vin c:ok deea se duse la baie se aseza jos si incepu sa planga in tp c siroaie d apa se scureau p ea se gandea la ziua ce trecuse la sarutul dintre ea si bill si la ceea ce ii spusese bill incepu sa planga dar se linisti iesi din baie isi trase p ea un tricou negru ff dragut si o pereche d blugi negrii care erau taiati afara era ff cald d:cata vezi k ma duc prin oras s vad si io c mai e nou c:ok zise ea uitandu-se la tv in lifte mergea si bill prima data se gandi sa plece ea sa o ia p scri dar se gandi k nu rezolva nik cu asta mai bn sta sa vada dak zice cva il vazu p bill k vru sa zik cva dar nu a mai zis o omora tacerea asta vazu k e la etj-ul 2 cand se blok liftul d:o minunat zise ea in gandul ei b:nu se poate asa cva zise bill cu voce tare d:ce e draga nu iti convine k te-ai blocat?? b:nu nu imi convine zise el pe un ton iritat pe deea o durea f tare vorbele lui bill d:si io ma gandeam k va vrea sa se impace cu mn gandi ea cu voce tare b:poftim?? d:nik b:dupa c mi-ai fac ??? d:stii cva bill???nu am chef d cearta clar?? si se lasa un moment d liniste la un moment dat deea scoate telefonul mobil d:alo cata?? c:da?? d:sunt in lift cu bill nush c faci da ma scoti aku c:pai nu urci??? d:nu nu urc ne-am blocat...nush c faci suni la politie la pompieri nush zise ea p un ton iritat
14.02.200722.2KB
d:tu ce crezi?nu ti-a ajuns ce ai obtinut azi?mai ca da,poate ca e nu!poate ne mai ca nu te insotescD:tu ce crezi?nu ti-a ajuns ce ai obtinut azi?mai vrei? T:poate ca da,poate ca nu…. D:raspunsul e nu!poate ne mai vedem,candva,cumva…la revedere!scuza-ma ca nu te insotesc pana la usa.nu sunt imbracata adecvat. T:ok.am inteles.poate vii in seara asta la club…eu o sa te astept acolo. D:poate,dar nu cred.pa! T:pa! Se apropie de mine si ma saruta pe spate.nu ripostez.ma enerveaza la culme ca il las,dar nu ma pot abtine.e ceva ce ma atrage la el,oare ce?nu cred ca sunt dreadurile,poate atitudinea lui de copil rasfatat… Vine seara iar Vlad se pregateste sa iasa la club.ma aranjez.vreau sa vin.stiu ca nu o sa vrea sa ma ia asa ca hotarasc sa vorbesc cu el. D:Vlad! V:da!ce e? D:pot sa vorbesc ceva cu tine? V:zi repede ca tre’sa plec! D:vreau sa-mi cer scuze pt comportamentul de azi,dar mai ales pt cum m-am purtat aseara.stii ma simt asa de singura.parintii sunt in franta si simt ca nu le pasa de mine.ma simt singura! Instinctiv ma ia in brate. D:nu vreau sa raman singura in casa.m-am saturat sa fiu singura.te rog,ramai cu mine? l-am intrebat daca ramane in speranta ca o sa spuna ca mai bine vin cu el.sa ma destind un pic.si asa s-a intamplat. V:mai bine vino cu mine.e mai bine asa. D:ok.imi iau o haina si mergem. Ajungem la club repede.fitze peste tot.care mai de care cu masini ultimul “tzipat”.mi se apleaca,dar asta e cercul de prieteni al lui Vlad. D:Vlad vreau sa dansez.hai vii? V:mai stau un pic.du-te tu.sa nu mai faci ca aseara. D:ok. Intru in ringul de dans.incepe o melodie hip-hop…nu stiu cum deluxe se numeste tipu’care canta.invatasem cateva miscari de la o prietena din America.asa ca ma apuc sa le pun in practica.ritmul era perfect pe stepurile mele.cineva se apropie de mine.era atras de felul cum dansez.ma ia de mijloc ca si cum sunt a lui. D:cum indraznesti sa…Tom!!! T:Buna,Dana!sa inteleg ca ai venit cu Vlad! D:da,si? T:ok.vii la mine la masa? D:stai sa vorbesc ceva cu Vlad si vin. T:aham…ii ceri voie! D:poate,tre’sa-l anunt.daca te deranjeaza spune-mi!frac’tu nu arata rau deloc,asa ca… Il las pe Tom si il anunt pe vlad ca stau la masa din stanga lui.e de accord asa ca ma apropii de masa celor de la th. D:buna baieti!pot sa va tin companie? Baietii:buna! B:chiar te rog sa stai cu noi! Ma asez langa Bill.imi zambeste. B:si ce mai faci? D:pai nu fff stralucit,dar mai bine hai sa dansam… B:ok. Fara sa mai astepte o a doua invitatie ma trage in ring.corpurile se apropie semnificativ.imi asez mainile pe “soldurile”lui.imi adusesem aminte ca are niste tatuaje. D:imi arati te rog tatuajele tale? B:cum sa nu! Ma trage intr-un loc ferit de ochii tuturor si imi arata o steluta.o ating instinctive. D:doare? B:cand m-am tatuat? D:da! B:un pic.mai am un tatuaj.se intoarce cu spatele si isi da parul la o parte.e semnul formatiei...un logo.ii sarut tatuajul,tresalta… D:te-a durut? B:nu,dar… D:ok.hai sa dansam! D:am auzit ca cei care au percing in limba saruta bine,e adevarat? B:pai… Nu astept raspunsul.il iau de gat si il sarut…franchkiss…nu imi pot dezlipi buzele… A:imi cer scuze.am vrut sa vad daca e adevarat.saruti bine…deci e adevarata faza cu piercingul… B:pai…o fii,daca zici tu… Eram amandoi rosii.imi e sete asa ca ma duc la vlad si imi iau sucul de pe masa.fara sa vreau ma lovesc de Tom si vars paharul pe el. T:uita-te pe unde mergi! D:poftim?!mai bine iti ridici “palaria”aia,ca sa vezi si tu pe unde umbli…sau ia-ti ochelari! Sunt atat de enervata de atitudinea lui.ma scoate din sarite. D:sper ca n-o sa te duci la mamica sa te plangi,rasfatatule! T:poftim?!ma fac ca n-am auzit… D:putin imi pasa.Bill vii un pic? B:ok. Iesim un pic afara.eram destul de nervoasa pe faza cu Tom. D:e insuportabil frac’tu! B:asa e el,cateodata,dar nu o face intentionat. D:e un rasfatat care crede ca are toata lumea la picioare. B:calmeaza-te.nu s-a intamplat nimic.a fost doar un pic de suc… D:nu e numai vorba despre asta.aseara am baut ceva tare.nu-s obisnuita sa beau.nu-mi aduc aminte mare lucru.m-am trezit intr-o camera de hotel cu el.in fine se crede asa de macho…. B:hai sa nu mai vorbim de el. D:pai hai sa intram.e un pic cam frig. B:ok. Ne asezam la masa lor.observ ca david ma studiaza.Tom era in ring…dansa cu unele.ma amuza faza…ca sa-l enervez ma duc si eu.il iau de sold si il sarut pe gat. D:ti-a trecut? T:poate! D:mi-e nu! Incep sa-l provoc cu dansul meu.imi priveste fiecare unduire.incepa sa devina indraznet.mainile i se plimba pe al meu trup.ii iau mainile in ale mele.ma saruta pe gat.imi las capul pe trupul lui.observa ca imi place si continua cu sarutarile.mainile si le elibereaza.ma intorc cu fata la el.ma saruta si isi posteaza mainile pe fundul meu.il las.ii face placere chestia asta.ma las pipaita la nesfarsit de el.simt totusi ca vrea mai mult.ma desprind de el si ma indrept spre masa celor de la th.ma asez. B:ai obosit? D:poate! Toti ma privesc si ma analizeaza.nu au mai vazut o fata? D:imi cer scuze.tre’sa plec!o seara buna va doresc!la revedere! Baietii:la revedere! Tom ma ia de brat. T:unde pleci?
25.05.200732.2KB

 
acum sa v-o arat shi pe daya: vara iubiriiacum sa v-o arat shi pe daya:
08.02.200715.1KB
la asta sau gandit si fetele cand invatzau :zzz:  :zzz:  :zzz: te-am iubit si te voi iubi pana lala asta sau gandit si fetele cand invatzau germana,alecsutza :zzz: :zzz: :zzz:
22.05.200746.1KB
deci m-am hotarat sa fac un va prezint fata plina de ura...de crede ca viata e un iad...nu un meadeci m-am hotarat sa fac un fik..... SA va prezint personajele.... EU(Alice)o fata plina de tristete....de durere...de ura...de minciuna....care crede ca viata e un iad...nu un rai... Sorana-pritena mea cea mai buna...cu ea pot sa discut orce... helena-mama soranei Helena este si mama mea....dar nu cea naturala.... helena ma crescut de la varsta de 4 ani....mama mea a murit la cand ma nascut....iar tatal meu a murit intrun accident in care era implicata mama Soranei... Tom-stitzi Bill-stitzi Probabil vor mai aparea personaje pe parcurs... ALICE
22.02.20077.9KB
ce repde s`a terminat ora.. mi`ar place ca si orele noastre sa fie asa scurte, mai ales de chimie,ce repde s`a terminat ora.. mi`ar place ca si orele noastre sa fie asa scurte, mai ales de chimie, mate sau fizica... tu, tu esti extraordinara.... nu`mi vine sa cred ca e o poveste scrisa de o fata aproape de varsta mea... am spus aproape pentru ca eu am abia 13 ani.... e superba ca oricare poveste scrisa de tine... am crezut la un moment dat ca sunt o fata din clasa, privind la acel profesor, care se pare ca incepe sa`l placa pe Armand.... l`am zarit si pe Armand care se aseza in fatza mea.... foarte frumos descris totul... deci sincer acum nu mai am niciun cuvant.. daca as putea cumva sa`ti spun ce parere buna am despre tine, cred ca mi`ar lua muuuuuult timp.... ce pot sa`ti mai spun?..felicitari si acest cuvant banal "NEXT"
31.05.200737.6KB
InapoiInainte